V.League 1 - Vietnam
vasárnap, 18.03.2018
09:30
09:30

Song Lam NA

Khanh Hoa
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vinh |
| Vendég: | Nha Trang |
| Távolság: | 807.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 09:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 2.79 | 12 | 1.39 | 1.61 | |||
| 37% | 30% | 33% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.66 | 1.80 | 2.00 | 2.81 | 1.38 | ||||||
| 18% | 82% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Khanh Hoa | 1 - 1 | Song Lam NA |
| 2017-01-18 | Song Lam NA | 2 - 2 | Khanh Hoa |
| 2016-07-17 | Song Lam NA | 1 - 2 | Khanh Hoa |
| 2016-06-19 | Khanh Hoa | 2 - 2 | Song Lam NA |
| 2015-07-23 | Song Lam NA | 0 - 1 | Khanh Hoa |
| 2015-01-25 | Khanh Hoa | 2 - 2 | Song Lam NA |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 2 | 5 | 4 | 3 | |
| 0% | 67% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Song Lam NA utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Persija Jakarta | 1 - 0 | Song Lam NA |
| 2018-03-06 | Song Lam NA | 0 - 0 | Persija Jakarta |
| 2018-02-28 | Song Lam NA | 2 - 0 | Johor DT |
| 2018-02-24 | Quang Nam | 1 - 0 | Song Lam NA |
| 2018-02-10 | Tampines Rovers | 0 - 2 | Song Lam NA |
| 2017-11-30 | Song Lam NA | 5 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2017-11-25 | Song Lam NA | 0 - 1 | Thanh Hoa |
| 2017-11-19 | XSKT Can Tho | 1 - 2 | Song Lam NA |
| 2017-11-09 | Becamex HoChiMinh | 1 - 2 | Song Lam NA |
| 2017-11-04 | Song Lam NA | 3 - 2 | Long An |
| 2017-10-28 | Khanh Hoa | 1 - 1 | Song Lam NA |
| 2017-10-20 | Song Lam NA | 2 - 3 | Hai Phong |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Khanh Hoa utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Khanh Hoa | 2 - 3 | Becamex HoChiMinh |
| 2017-11-19 | Thanh Hoa | 2 - 0 | Khanh Hoa |
| 2017-11-05 | XSKT Can Tho | 1 - 2 | Khanh Hoa |
| 2017-10-28 | Khanh Hoa | 1 - 1 | Song Lam NA |
| 2017-10-21 | Khanh Hoa | 3 - 2 | SHB Da Nang |
| 2017-10-15 | Sai Gon FC | 0 - 0 | Khanh Hoa |
| 2017-10-01 | Khanh Hoa | 4 - 2 | HA Gia Lai |
| 2017-09-24 | Long An | 2 - 2 | Khanh Hoa |
| 2017-09-16 | Hai Phong | 3 - 1 | Khanh Hoa |
| 2017-09-10 | Khanh Hoa | 1 - 0 | Cong An HoChiMinh |
| 2017-07-02 | TT Hanoi | 2 - 3 | Khanh Hoa |
| 2017-06-28 | Than Quang Ninh | 2 - 1 | Khanh Hoa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Tabella V.League 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TT Hanoi | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Becamex HoChiMinh | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Than Quang Ninh | 1 | +1 | 3 |
| 4 | SHB Da Nang | 2 | 0 | 3 |
| 5 | HA Gia Lai | 2 | 0 | 2 |
| 6 | Sai Gon FC | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Quang Nam | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Nam Dinh FC | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Hai Phong | 2 | -1 | 1 |
| 10 | XSKT Can Tho | 2 | -3 | 1 |
| 11 | Khanh Hoa | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Song Lam NA | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Thanh Hoa | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Cong An HoChiMinh | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Song Lam NA | Khanh Hoa | |
| Pozíció | 11 | 11 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 10 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Song Lam NA | Khanh Hoa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Song Lam NA | Khanh Hoa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika V.League 1
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 44% |
| Vendég győzelmek | 11% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (15) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.89 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.78 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 56% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 56% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 0% |
Song Lam NA következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Song Lam NA | - | Than Quang Ninh |
| 2018-04-01 | Thanh Hoa | - | Song Lam NA |
| 2018-04-05 | Cong An HoChiMinh | - | Song Lam NA |
| 2018-04-10 | Song Lam NA | - | Tampines Rovers |
| 2018-04-15 | XSKT Can Tho | - | Song Lam NA |
| 2018-04-20 | Song Lam NA | - | Becamex HoChiMinh |
Khanh Hoa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Khanh Hoa | - | SHB Da Nang |
| 2018-04-01 | Cong An HoChiMinh | - | Khanh Hoa |
| 2018-04-05 | Khanh Hoa | - | Thanh Hoa |
| 2018-04-13 | Khanh Hoa | - | Than Quang Ninh |
| 2018-04-22 | Quang Nam | - | Khanh Hoa |
| 2018-05-06 | Khanh Hoa | - | HA Gia Lai |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.50 | 2.79 |
| Valószínűség | 37% | 30% | 33% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.61 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.66 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 1.5 @ 3.66 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.81 | 1.38 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.38 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.65 | 2.11 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Nem @ 2.11 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
