National League - Anglia
szombat, 25.11.2017
15:00
15:00

Solihull Moors

Gateshead
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Solihull |
| Vendég: | Gateshead |
| Távolság: | 283.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.39 | 1.95 | 2 | 1.80 | 1.25 | |||
| 18% | 30% | 52% | 1.95 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-01-07 | Solihull Moors | 0 - 2 | Gateshead |
| 2016-09-17 | Gateshead | 0 - 0 | Solihull Moors |
Solihull Moors utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Wrexham | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2017-11-18 | Maidstone Utd | 1 - 1 | Solihull Moors |
| 2017-11-11 | Solihull Moors | 0 - 2 | Sutton Utd |
| 2017-11-05 | Solihull Moors | 0 - 2 | Wycombe |
| 2017-10-28 | Solihull Moors | 0 - 4 | Fylde |
| 2017-10-24 | Eastleigh | 1 - 2 | Solihull Moors |
| 2017-10-21 | Guiseley | 4 - 2 | Solihull Moors |
| 2017-10-07 | Solihull Moors | 1 - 2 | Hartlepool |
| 2017-10-03 | Solihull Moors | 1 - 3 | Ebbsfleet Utd |
| 2017-09-30 | Dover Athletic | 1 - 0 | Solihull Moors |
| 2017-09-23 | Solihull Moors | 2 - 2 | Dagenham and R. |
| 2017-09-16 | Bromley | 1 - 0 | Solihull Moors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 6 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 50% | 33% |
Gateshead utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Gateshead | 1 - 2 | Barrow |
| 2017-11-18 | Gateshead | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2017-11-11 | Maidenhead Utd | 0 - 3 | Gateshead |
| 2017-10-28 | Gateshead | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-24 | Leyton Orient | 0 - 2 | Gateshead |
| 2017-10-21 | Eastleigh | 3 - 2 | Gateshead |
| 2017-10-07 | Gateshead | 1 - 2 | Bromley |
| 2017-10-03 | Fylde | 0 - 0 | Gateshead |
| 2017-09-30 | Gateshead | 1 - 1 | Boreham Wood |
| 2017-09-23 | Maidstone Utd | 2 - 2 | Gateshead |
| 2017-09-16 | Gateshead | 0 - 1 | Aldershot |
| 2017-09-12 | Gateshead | 3 - 2 | Chester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 21 | +8 | 39 |
| 2 | Dover Athletic | 21 | +13 | 37 |
| 3 | Macclesfield | 21 | +3 | 37 |
| 4 | Sutton Utd | 21 | +4 | 36 |
| 5 | Dagenham and R. | 21 | +8 | 34 |
| 6 | Aldershot | 20 | +9 | 33 |
| 7 | Maidstone Utd | 20 | +2 | 33 |
| 8 | Woking | 21 | 0 | 33 |
| 9 | Boreham Wood | 21 | +10 | 32 |
| 10 | Bromley | 20 | +7 | 32 |
| 11 | Hartlepool | 21 | +4 | 31 |
| 12 | Maidenhead Utd | 21 | 0 | 29 |
| 13 | Gateshead | 21 | +6 | 28 |
| 14 | Tranmere Rovers | 21 | +3 | 28 |
| 15 | Ebbsfleet Utd | 21 | +2 | 28 |
| 16 | Fylde | 19 | +4 | 25 |
| 17 | Halifax | 21 | -7 | 25 |
| 18 | Eastleigh | 21 | -3 | 24 |
| 19 | Barrow | 21 | -1 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 21 | -9 | 21 |
| 21 | Chester | 21 | -11 | 18 |
| 22 | Guiseley | 20 | -15 | 17 |
| 23 | Torquay | 21 | -16 | 14 |
| 24 | Solihull Moors | 21 | -21 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Solihull Moors | |
| Gateshead | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Solihull Moors | Gateshead |
|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 1 - 0 | |
| 2 | Dover Athletic | ||
| 3 | Macclesfield | 0 - 1 | |
| 4 | Sutton Utd | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Dagenham and R. | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Aldershot | ||
| 7 | Maidstone Utd | 2 - 2 | |
| 8 | Woking | 2 - 1 | |
| 9 | Boreham Wood | ||
| 10 | Bromley | ||
| 11 | Hartlepool | 1 - 2 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 0 - 3 | |
| 13 | Gateshead | - | |
| 14 | Tranmere Rovers | 0 - 2 | |
| 15 | Ebbsfleet Utd | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 16 | Fylde | 0 - 4 | 0 - 0 |
| 17 | Halifax | 0 - 1 | |
| 18 | Eastleigh | 3 - 2 | |
| 19 | Barrow | 3 - 3 | |
| 20 | Leyton Orient | 0 - 2 | |
| 21 | Chester | 2 - 0 | |
| 22 | Guiseley | ||
| 23 | Torquay | ||
| 24 | Solihull Moors | - |
Liga pozíció
| Solihull Moors | Gateshead | |
| Pozíció | 24 | 13 |
| Pontok | 12 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 24 | 14 |
| Pontok | 5 | 10 |
Liga forma
| Solihull Moors | Gateshead | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 15 |
7
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 7 |
2
4 4 |
Liga gólok
| Solihull Moors | Gateshead | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
40 |
26
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
20 |
12
12 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (249) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (613) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 26% |
Solihull Moors következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Solihull Moors | - | Leyton Orient |
| 2017-12-09 | Chester | - | Solihull Moors |
| 2017-12-16 | Solihull Moors | - | Tranmere Rovers |
| 2017-12-18 | Solihull Moors | - | Tranmere Rovers |
| 2017-12-23 | Solihull Moors | - | Boreham Wood |
| 2017-12-26 | Maidenhead Utd | - | Solihull Moors |
Gateshead következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Gateshead | - | Luton |
| 2017-12-09 | Gateshead | - | Woking |
| 2017-12-12 | Torquay | - | Gateshead |
| 2017-12-16 | Gateshead | - | Guiseley |
| 2017-12-20 | Gateshead | - | Guiseley |
| 2017-12-26 | Gateshead | - | Hartlepool |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 3.39 | 1.95 |
| Valószínűség | 18% | 30% | 52% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.25 |
| Valószínűség | 25% | 75% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
