1. Liga - Csehország
szombat, 02.12.2017
14:00
14:00

Slovan Liberec

Sigma Olomouc
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Liberec |
| Vendég: | Olomouc |
| Távolság: | 203.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion u Nisy |
| Befogadóképesség: | 9 900 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.60 | X | 1.29 | 1.75 | |||
| 33% | 34% | 33% | 3.25 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 49% | 51% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Sigma Olomouc | 2 - 1 | Slovan Liberec |
| 2016-04-09 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2015-10-17 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Slovan Liberec |
| 2014-05-31 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2013-07-21 | Sigma Olomouc | 1 - 2 | Slovan Liberec |
| 2013-03-29 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2012-09-16 | Sigma Olomouc | 3 - 0 | Slovan Liberec |
| 2012-07-20 | Slovan Liberec | 0 - 2 | Sigma Olomouc |
| 2012-03-17 | Sigma Olomouc | 2 - 4 | Slovan Liberec |
| 2011-09-17 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2011-04-09 | Slovan Liberec | 3 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2010-09-18 | Sigma Olomouc | 4 - 0 | Slovan Liberec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 17% |
Slovan Liberec utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Bohemians 1905 | 0 - 0 | Slovan Liberec |
| 2017-11-18 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Banik Ostrava |
| 2017-11-04 | Vys. Jihlava | 3 - 1 | Slovan Liberec |
| 2017-11-01 | Slovan Liberec | 2 - 2 | Karvina |
| 2017-10-28 | Slovan Liberec | 4 - 1 | Jablonec |
| 2017-10-22 | Slavia Praha | 1 - 2 | Slovan Liberec |
| 2017-10-14 | Slovan Liberec | 3 - 0 | Dukla Praha |
| 2017-09-29 | Teplice | 2 - 1 | Slovan Liberec |
| 2017-09-25 | Slovan Liberec | 1 - 1 | Slovacko |
| 2017-09-16 | Zbrojovka Brno | 1 - 2 | Slovan Liberec |
| 2017-09-09 | Slovan Liberec | 0 - 3 | Viktoria Plzen |
| 2017-08-26 | Karvina | 0 - 1 | Slovan Liberec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 9 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 75% | 25% |
Sigma Olomouc utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Sparta Praha |
| 2017-11-18 | Sigma Olomouc | 2 - 0 | Zlin |
| 2017-11-04 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2017-10-28 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Teplice |
| 2017-10-24 | Sigma Olomouc | 3 - 4 | Jablonec |
| 2017-10-20 | Banik Ostrava | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2017-10-14 | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Jablonec |
| 2017-10-01 | Vys. Jihlava | 0 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2017-09-23 | Sigma Olomouc | 3 - 0 | Dukla Praha |
| 2017-09-16 | Karvina | 3 - 5 | Sigma Olomouc |
| 2017-09-09 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Slavia Praha |
| 2017-08-26 | Slovacko | 0 - 0 | Sigma Olomouc |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 3 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 25% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 15 | +27 | 43 |
| 2 | Slavia Praha | 16 | +20 | 32 |
| 3 | Sigma Olomouc | 15 | +14 | 32 |
| 4 | Slovan Liberec | 15 | +7 | 27 |
| 5 | Sparta Praha | 15 | +6 | 25 |
| 6 | Bohemians 1905 | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Jablonec | 15 | +3 | 21 |
| 8 | Teplice | 15 | +1 | 20 |
| 9 | Zlin | 15 | -5 | 19 |
| 10 | Dukla Praha | 15 | -9 | 19 |
| 11 | Mlada Boleslav | 15 | -7 | 17 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 15 | -11 | 14 |
| 13 | Karvina | 15 | -10 | 11 |
| 14 | Banik Ostrava | 16 | -11 | 11 |
| 15 | Vys. Jihlava | 15 | -16 | 10 |
| 16 | Slovacko | 15 | -11 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Slovan Liberec | |
| Sigma Olomouc | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Slovan Liberec | Sigma Olomouc |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Slavia Praha | ||
| 3 | Sigma Olomouc | - | |
| 4 | Slovan Liberec | - | |
| 5 | Sparta Praha | 1 - 1 | |
| 6 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | |
| 7 | Jablonec | 4 - 1 | |
| 8 | Teplice | ||
| 9 | Zlin | 1 - 0 | |
| 10 | Dukla Praha | 3 - 0 | |
| 11 | Mlada Boleslav | 1 - 2 | |
| 12 | Zbrojovka Brno | ||
| 13 | Karvina | 3 - 5 | |
| 14 | Banik Ostrava | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Vys. Jihlava | 0 - 1 | |
| 16 | Slovacko | 1 - 1 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Slovan Liberec | Sigma Olomouc | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 27 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 14 | 12 |
Liga forma
| Slovan Liberec | Sigma Olomouc | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 4 |
9
5 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 1 |
3
3 1 |
Liga gólok
| Slovan Liberec | Sigma Olomouc | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
16 |
23
9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
7 |
10
7 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (121) | |
| Hazai győzelmek | 53% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 21% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (303) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 21% |
Slovan Liberec következő 6 mérkőzések
| 2018-01-17 | Jablonec | - | Slovan Liberec |
| 2018-01-20 | Slovan Liberec | - | Vys. Jihlava |
| 2018-01-26 | Slovan Liberec | - | Austria Wien |
| 2018-02-03 | Ufa | - | Slovan Liberec |
| 2018-02-18 | Sparta Praha | - | Slovan Liberec |
| 2018-02-24 | Slovan Liberec | - | Mlada Boleslav |
Sigma Olomouc következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Sigma Olomouc | - | Viktoria Plzen |
| 2018-02-24 | Zbrojovka Brno | - | Sigma Olomouc |
| 2018-03-03 | Sigma Olomouc | - | Slovacko |
| 2018-03-11 | Slavia Praha | - | Sigma Olomouc |
| 2018-03-17 | Sigma Olomouc | - | Karvina |
| 2018-03-30 | Dukla Praha | - | Sigma Olomouc |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.25 | 3.60 |
| Valószínűség | 33% | 34% | 33% |
| X @ 3.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 1.75 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
