Ekstraklasa - Lengyelország
szombat, 03.03.2018
14:30
14:30

Slask Wroclaw

Sandecja
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wroclaw |
| Vendég: | Nowy Sacz |
| Távolság: | 307.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Wroclaw Stadium |
| Befogadóképesség: | 45 105 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 4.33 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 47% | 28% | 25% | 1.83 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-29 | Sandecja | 1 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2016-08-10 | Sandecja | 1 - 1 | Slask Wroclaw |
Slask Wroclaw utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Lech Poznan | 2 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2018-02-25 | Slask Wroclaw | 1 - 1 | Gornik Zabrze |
| 2018-02-16 | Legia Warszawa | 4 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2018-02-10 | Cracovia Krakow | 2 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2017-12-15 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Jagiellonia |
| 2017-12-12 | LKS Nieciecza | 2 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2017-12-09 | Slask Wroclaw | 2 - 2 | Piast Gliwice |
| 2017-12-01 | Lechia Gdansk | 3 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2017-11-26 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-11-19 | Slask Wroclaw | 1 - 2 | Arka Gdynia |
| 2017-11-03 | Korona Kielce | 3 - 0 | Slask Wroclaw |
| 2017-10-27 | Slask Wroclaw | 3 - 0 | Pogon Szczecin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 25% |
Sandecja utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Sandecja | 0 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2018-02-24 | LKS Nieciecza | 1 - 0 | Sandecja |
| 2018-02-16 | Sandecja | 3 - 3 | Korona Kielce |
| 2018-02-10 | Pogon Szczecin | 4 - 1 | Sandecja |
| 2017-12-16 | Sandecja | 2 - 2 | Lechia Gdansk |
| 2017-12-13 | Wisla Plock | 2 - 2 | Sandecja |
| 2017-12-08 | Sandecja | 0 - 1 | Jagiellonia |
| 2017-12-02 | Sandecja | 2 - 2 | Legia Warszawa |
| 2017-11-25 | Arka Gdynia | 5 - 0 | Sandecja |
| 2017-11-18 | Sandecja | 0 - 0 | Lech Poznan |
| 2017-11-04 | Wisla Krakow | 3 - 0 | Sandecja |
| 2017-10-28 | Sandecja | 1 - 2 | Gornik Zabrze |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 8 | 8 | 6 | |
| 0% | 42% | 58% | 67% | 67% | 50% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 25 | +13 | 48 |
| 2 | Legia Warszawa | 25 | +9 | 45 |
| 3 | Lech Poznan | 25 | +16 | 43 |
| 4 | Gornik Zabrze | 25 | +9 | 41 |
| 5 | Korona Kielce | 25 | +8 | 39 |
| 6 | Wisla Plock | 26 | +2 | 39 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 26 | +5 | 37 |
| 8 | Wisla Krakow | 25 | +5 | 37 |
| 9 | Arka Gdynia | 25 | +5 | 34 |
| 10 | Cracovia Krakow | 25 | -3 | 29 |
| 11 | Slask Wroclaw | 25 | -10 | 28 |
| 12 | Lechia Gdansk | 26 | -8 | 27 |
| 13 | Piast Gliwice | 25 | -9 | 25 |
| 14 | LKS Nieciecza | 26 | -16 | 25 |
| 15 | Pogon Szczecin | 25 | -11 | 24 |
| 16 | Sandecja | 25 | -15 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Slask Wroclaw | |
| Sandecja | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Slask Wroclaw | Sandecja |
|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 2 | Legia Warszawa | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Lech Poznan | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Gornik Zabrze | 1 - 1 | |
| 5 | Korona Kielce | 1 - 0 | |
| 6 | Wisla Plock | 2 - 2 | |
| 7 | Zaglebie Lubin | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Wisla Krakow | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Arka Gdynia | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 10 | Cracovia Krakow | 2 - 1 | |
| 11 | Slask Wroclaw | - | |
| 12 | Lechia Gdansk | 3 - 2 | 2 - 3 |
| 13 | Piast Gliwice | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 14 | LKS Nieciecza | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Pogon Szczecin | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 16 | Sandecja | - |
Liga pozíció
| Slask Wroclaw | Sandecja | |
| Pozíció | 11 | 16 |
| Pontok | 28 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 24 | 9 |
Liga forma
| Slask Wroclaw | Sandecja | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 11 |
4
10 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 2 |
2
3 7 |
Liga gólok
| Slask Wroclaw | Sandecja | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
40 |
24
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
12 |
11
24 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (202) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (522) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Slask Wroclaw következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | Wisla Krakow | - | Slask Wroclaw |
| 2018-03-18 | Slask Wroclaw | - | Wisla Plock |
| 2018-04-02 | Pogon Szczecin | - | Slask Wroclaw |
| 2018-04-07 | Slask Wroclaw | - | Korona Kielce |
| 2018-04-15 | Slask Wroclaw | - | Sandecja |
| 2018-04-20 | LKS Nieciecza | - | Slask Wroclaw |
Sandecja következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Sandecja | - | Piast Gliwice |
| 2018-03-18 | Cracovia Krakow | - | Sandecja |
| 2018-03-31 | Gornik Zabrze | - | Sandecja |
| 2018-04-07 | Sandecja | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-15 | Slask Wroclaw | - | Sandecja |
| 2018-04-22 | Sandecja | - | Arka Gdynia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.50 | 4.33 |
| Valószínűség | 47% | 28% | 25% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
