Norvég Kupa - Norvégia
szerda, 09.05.2018
18:15
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Oslo |
| Vendég: |
Oslo |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:15 (19:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
4.00 |
1.61 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.22 |
| 26% |
30% |
44% |
1.61 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.39 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 84% |
16% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
46% |
54% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Skeid utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Skeid
|
5 - 0 |
Vard Haugesund
|
|
2018-05-02 |
Skeid
|
3 - 0 |
Sandefjord
|
|
2018-04-28 |
Stjordals Blink
|
1 - 1 |
Skeid
|
|
2018-04-21 |
Skeid
|
3 - 0 |
Nardo
|
|
2018-04-14 |
Kjelsås
|
0 - 0 |
Skeid
|
|
2018-02-26 |
Sarpsborg 08
|
0 - 1 |
Skeid
|
|
2017-10-21 |
Alta
|
0 - 1 |
Skeid
|
|
2017-10-14 |
Skeid
|
5 - 3 |
Baerum
|
|
2017-10-07 |
Follo
|
5 - 2 |
Skeid
|
|
2017-09-30 |
KFUM Oslo
|
1 - 2 |
Skeid
|
|
2017-09-24 |
Skeid
|
1 - 1 |
Raufoss IL
|
|
2017-09-16 |
Hamarkameratene
|
2 - 1 |
Skeid
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
7 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
58% |
25% |
Vålerenga utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-06 |
Vålerenga
|
2 - 2 |
Haugesund
|
|
2018-05-01 |
Grorud
|
0 - 1 |
Vålerenga
|
|
2018-04-28 |
Ranheim
|
2 - 2 |
Vålerenga
|
|
2018-04-22 |
Vålerenga
|
0 - 0 |
Molde
|
|
2018-04-14 |
Start
|
1 - 6 |
Vålerenga
|
|
2018-04-07 |
Vålerenga
|
1 - 4 |
Strömsgodset
|
|
2018-04-02 |
Sarpsborg 08
|
3 - 0 |
Vålerenga
|
|
2018-03-23 |
Vålerenga
|
3 - 1 |
Nomme Kalju
|
|
2018-03-18 |
Vålerenga
|
2 - 1 |
Odds BK
|
|
2018-03-12 |
Kristiansund
|
0 - 1 |
Vålerenga
|
|
2018-03-03 |
Vålerenga
|
2 - 1 |
Start
|
|
2018-02-22 |
Molde
|
1 - 1 |
Vålerenga
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
8 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
67% |
42% |
Tabella 2. divisjon - 2. csoport
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
KFUM Oslo |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 2 |
Skeid |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
1 |
+8 |
8 |
| 3 |
Hodd |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 4 |
Vålerenga 2 |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 5 |
Brattvag |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 6 |
Vidar |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 7 |
Arendal |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
5 |
| 8 |
Bryne |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 9 |
Kjelsås |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
| 10 |
Stjordals Blink |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
7 |
-2 |
5 |
| 11 |
Nardo |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 12 |
Flekkeroy |
4 |
0 |
3 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Egersunds |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 14 |
Vard Haugesund |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
11 |
-9 |
1 |
Tabella Eliteserien
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Brann Bergen |
8 |
7 |
1 |
0 |
15 |
2 |
+13 |
22 |
| 2 |
Rosenborg |
8 |
4 |
3 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
15 |
| 3 |
Molde |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 3 |
Haugesund |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 5 |
Ranheim |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
14 |
| 6 |
Odds BK |
8 |
4 |
1 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 7 |
Vålerenga |
8 |
3 |
3 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 8 |
Tromsø |
8 |
3 |
2 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
11 |
| 9 |
Sarpsborg 08 |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
10 |
| 10 |
Kristiansund |
8 |
2 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 11 |
Strömsgodset |
8 |
2 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
9 |
| 12 |
Lilleström |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 13 |
Stabaek |
8 |
1 |
4 |
3 |
9 |
15 |
-6 |
7 |
| 14 |
Bodo Glimt |
8 |
1 |
3 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 15 |
Sandefjord |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
5 |
| 16 |
Start |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
4 |
Skeid következő 6 mérkőzések
|
2018-05-12 |
KFUM Oslo
|
- |
Skeid
|
|
2018-05-22 |
Skeid
|
- |
Vålerenga 2
|
|
2018-05-26 |
Egersunds
|
- |
Skeid
|
|
2018-06-02 |
Skeid
|
- |
Vidar
|
|
2018-06-10 |
Brattvag
|
- |
Skeid
|
|
2018-06-17 |
Skeid
|
- |
Hodd
|
Vålerenga következő 6 mérkőzések
|
2018-05-12 |
Sandefjord
|
- |
Vålerenga
|
|
2018-05-16 |
Vålerenga
|
- |
Stabaek
|
|
2018-05-21 |
Tromsø
|
- |
Vålerenga
|
|
2018-05-26 |
Vålerenga
|
- |
Lilleström
|
|
2018-06-10 |
Brann Bergen
|
- |
Vålerenga
|
|
2018-06-14 |
Tromsø
|
- |
Vålerenga
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
4.00 |
4.00 |
1.61 |
| Valószínűség |
26% |
30% |
44% |
|
2 @ 1.61 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
2.20 |
1.22 |
| Valószínűség |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.16 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
84% |
16% |
|
Felett 1.5 @ 1.16 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.39 |
| Valószínűség |
|
66% |
34% |
|
Felett 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 3.5 @ 1.57 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Igen @ 1.57 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-09 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!