Pro League - Belgium
péntek, 22.12.2017
19:30
19:30

Beveren

Oostende
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Beveren |
| Vendég: | Ostende |
| Távolság: | 93.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Freethiel Stadion |
| Befogadóképesség: | 13 290 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.39 | 2.89 | 1 | 1.41 | 1.60 | |||
| 52% | 25% | 23% | 2.37 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-12 | Oostende | 0 - 3 | Beveren |
| 2017-01-21 | Beveren | 0 - 1 | Oostende |
| 2016-08-27 | Oostende | 2 - 1 | Beveren |
| 2016-01-17 | Oostende | 3 - 3 | Beveren |
| 2015-09-12 | Beveren | 1 - 5 | Oostende |
| 2015-03-07 | Oostende | 4 - 3 | Beveren |
| 2014-11-01 | Beveren | 1 - 0 | Oostende |
| 2014-05-03 | Beveren | 0 - 1 | Oostende |
| 2014-04-05 | Oostende | 0 - 0 | Beveren |
| 2014-01-25 | Oostende | 2 - 1 | Beveren |
| 2013-10-05 | Beveren | 2 - 0 | Oostende |
| 2012-11-28 | Beveren | 0 - 3 | Oostende |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 58% | 25% |
Beveren utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-16 | Lokeren | 1 - 1 | Beveren |
| 2017-12-13 | Genk | 3 - 3 | Beveren |
| 2017-12-08 | Beveren | 3 - 1 | Standard Liege |
| 2017-12-02 | Kortrijk | 4 - 1 | Beveren |
| 2017-11-29 | Beveren | 2 - 0 | Eupen |
| 2017-11-25 | Beveren | 0 - 2 | Charleroi |
| 2017-11-19 | Club Brugge | 3 - 0 | Beveren |
| 2017-11-04 | Beveren | 2 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-10-29 | Standard Liege | 3 - 1 | Beveren |
| 2017-10-25 | Beveren | 2 - 1 | Kortrijk |
| 2017-10-22 | Zulte Waregem | 2 - 5 | Beveren |
| 2017-10-14 | KAA Gent | 2 - 0 | Beveren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 58% | 42% |
Oostende utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-15 | RE Mouscron | 1 - 0 | Oostende |
| 2017-12-12 | Oostende | 2 - 3 | Standard Liege |
| 2017-12-09 | Oostende | 0 - 1 | Mechelen |
| 2017-12-01 | Charleroi | 1 - 1 | Oostende |
| 2017-11-28 | Oostende | 2 - 0 | St. Truiden |
| 2017-11-25 | Oostende | 1 - 0 | Eupen |
| 2017-11-18 | Standard Liege | 0 - 0 | Oostende |
| 2017-11-05 | Oostende | 4 - 2 | Zulte Waregem |
| 2017-10-28 | Lokeren | 0 - 3 | Oostende |
| 2017-10-24 | Oostende | 3 - 0 | Charleroi |
| 2017-10-21 | St. Truiden | 1 - 0 | Oostende |
| 2017-10-15 | Oostende | 2 - 3 | Club Brugge |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 20 | +32 | 50 |
| 2 | Charleroi | 20 | +13 | 39 |
| 3 | Anderlecht | 19 | +3 | 34 |
| 4 | KAA Gent | 20 | +10 | 32 |
| 5 | Royal Antwerp | 20 | +3 | 31 |
| 6 | St. Truiden | 19 | -2 | 28 |
| 7 | Beveren | 19 | +3 | 25 |
| 8 | Standard Liege | 19 | -3 | 25 |
| 9 | Genk | 19 | +1 | 24 |
| 10 | RE Mouscron | 19 | -6 | 23 |
| 11 | Lokeren | 20 | -9 | 21 |
| 12 | Zulte Waregem | 19 | -4 | 20 |
| 13 | Kortrijk | 19 | -8 | 20 |
| 14 | Oostende | 19 | -3 | 19 |
| 15 | Mechelen | 20 | -12 | 18 |
| 16 | Eupen | 19 | -18 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Beveren | |
| Oostende | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Beveren | Oostende |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | ||
| 2 | Charleroi | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Anderlecht | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | KAA Gent | ||
| 5 | Royal Antwerp | 3 - 0 | |
| 6 | St. Truiden | 1 - 0 | |
| 7 | Beveren | - | |
| 8 | Standard Liege | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Genk | 1 - 1 | |
| 10 | RE Mouscron | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Lokeren | 2 - 3 | 0 - 3 |
| 12 | Zulte Waregem | ||
| 13 | Kortrijk | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Oostende | - | |
| 15 | Mechelen | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Eupen | 5 - 1 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Beveren | Oostende | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 25 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 9 |
| Pontok | 16 | 10 |
Liga forma
| Beveren | Oostende | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 8 |
5
4 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 3 |
2
4 4 |
Liga gólok
| Beveren | Oostende | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
33 |
22
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
12 |
9
9 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (155) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (437) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 32% |
Beveren következő 6 mérkőzések
| 2017-12-26 | Eupen | - | Beveren |
| 2018-01-09 | Darmstadt | - | Beveren |
| 2018-01-20 | Beveren | - | St. Truiden |
| 2018-01-24 | Anderlecht | - | Beveren |
| 2018-01-27 | Beveren | - | Zulte Waregem |
| 2018-02-02 | Royal Antwerp | - | Beveren |
Oostende következő 6 mérkőzések
| 2017-12-27 | Oostende | - | Genk |
| 2018-01-08 | Oostende | - | Stuttgart |
| 2018-01-10 | Erzgebirge Aue | - | Oostende |
| 2018-01-16 | Oostende | - | Genk |
| 2018-01-20 | Oostende | - | Kortrijk |
| 2018-01-25 | Club Brugge | - | Oostende |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.39 | 2.89 |
| Valószínűség | 52% | 25% | 23% |
| 1 @ 2.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.60 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-22 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
