Pro League - Belgium

szombat, 03.03.2018
19:00
Beveren

Beveren

Genk

Genk

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Információ
Város
Hazai: Beveren
Vendég: Genk
Távolság: 91.2 km
Stadion
Stadion: Freethiel Stadion
Befogadóképesség: 13 290
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 19:00 (20:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
3.39 3.29 2.14 12 1.72 1.33
33% 31% 36% 1.34 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.33 1.72 2.07 2.62 1.44
80% 20% 56% 44% 37% 63%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-12-13 Genk 3 - 3 Beveren
2017-07-29 Genk 3 - 3 Beveren
2017-02-07 Beveren 0 - 0 Genk
2016-11-30 Beveren 1 - 3 Genk
2016-08-13 Genk 2 - 2 Beveren
2016-02-13 Genk 6 - 1 Beveren
2015-10-17 Beveren 0 - 1 Genk
2015-05-02 Genk 7 - 1 Beveren
2015-04-11 Beveren 0 - 2 Genk
2015-02-08 Genk 1 - 0 Beveren
2014-10-25 Beveren 0 - 1 Genk
2014-02-23 Genk 0 - 2 Beveren
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 8 6 6
8% 33% 58% 67% 50% 50%

Beveren utolsó 12 mérkőzések

2018-02-24 Beveren 1 - 2 KAA Gent
2018-02-18 RE Mouscron 2 - 2 Beveren
2018-02-11 Beveren 1 - 1 Club Brugge
2018-02-02 Royal Antwerp 1 - 2 Beveren
2018-01-27 Beveren 2 - 2 Zulte Waregem
2018-01-24 Anderlecht 2 - 2 Beveren
2018-01-20 Beveren 3 - 1 St. Truiden
2018-01-09 Darmstadt 3 - 0 Beveren
2017-12-26 Eupen 1 - 0 Beveren
2017-12-22 Beveren 1 - 3 Oostende
2017-12-16 Lokeren 1 - 1 Beveren
2017-12-13 Genk 3 - 3 Beveren
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 11 9 6
17% 50% 33% 92% 75% 50%

Genk utolsó 12 mérkőzések

2018-02-23 Genk 4 - 0 Royal Antwerp
2018-02-17 Club Brugge 2 - 2 Genk
2018-02-09 Genk 3 - 1 Zulte Waregem
2018-02-06 Genk 1 - 0 Kortrijk
2018-02-03 RE Mouscron 0 - 1 Genk
2018-01-30 Kortrijk 3 - 2 Genk
2018-01-27 Genk 1 - 1 St. Truiden
2018-01-24 Lokeren 1 - 2 Genk
2018-01-21 Genk 0 - 1 Anderlecht
2018-01-16 Oostende 1 - 2 Genk
2018-01-11 Genk 0 - 2 Arm. Bielefeld
2018-01-07 Schalke 04 2 - 1 Genk
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 4
50% 17% 33% 75% 58% 33%

Tabella Pro League

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Club Brugge 28 18 7 3 65 32 +33 61
2 Charleroi 28 13 11 4 46 28 +18 50
3 Anderlecht 28 14 7 7 44 39 +5 49
4 KAA Gent 28 13 8 7 41 23 +18 47
5 Genk 28 10 11 7 42 34 +8 41
6 Kortrijk 28 11 6 11 39 37 +2 39
7 Standard Liege 28 9 11 8 37 37 0 38
8 Royal Antwerp 28 9 11 8 35 38 -3 38
9 St. Truiden 28 9 9 10 29 40 -11 36
10 Beveren 28 9 8 11 50 48 +2 35
11 Zulte Waregem 28 10 4 14 43 49 -6 34
12 Oostende 28 9 6 13 37 36 +1 33
13 RE Mouscron 28 8 6 14 39 53 -14 30
14 Lokeren 28 7 7 14 31 46 -15 28
15 Eupen 28 5 9 14 36 55 -19 24
16 Mechelen 28 5 9 14 27 46 -19 24

Mérkőzések kronológiája a ligában

Beveren                             
Genk                             
Hazai                             
Vendég                             

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Beveren Genk
1 Club Brugge 1 - 1 2 - 2
2 Charleroi 0 - 2 1 - 1
3 Anderlecht 1 - 2 0 - 1
4 KAA Gent 1 - 2 1 - 1
5 Genk   -
6 Kortrijk 2 - 1 0 - 0
7 Standard Liege 3 - 1 2 - 1
8 Royal Antwerp 3 - 0 3 - 5
9 St. Truiden 3 - 1 2 - 1
10 Beveren -  
11 Zulte Waregem 2 - 2 0 - 1
12 Oostende 1 - 3 1 - 2
13 RE Mouscron 2 - 0 0 - 1
14 Lokeren 2 - 3 1 - 2
15 Eupen 5 - 1 3 - 3
16 Mechelen 2 - 2 3 - 2

Liga pozíció

  Beveren Genk
Pozíció 10 5
Pontok 35 41
  Hazai Vendég
Pozíció 8 3
Pontok 21 23

Liga forma

  Beveren Genk
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
9          
8         
11            
10           
11            
7        
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
6       
3    
5      
6       
5      
3    

Liga gólok

  Beveren Genk
Lőtt gólok
Kapott gólok
50                                                   
48                                                 
42                                           
34                                   
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
28                             
21                      
23                        
19                    

Teljes statisztika Pro League

Mérkőzések   (224)
Hazai győzelmek 42%
Döntetlenek 29%
Vendég győzelmek 29%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (641)
Meccsenkénti gólok 2.86
Meccsenkénti hazai gólok 1.56
Meccsenkénti vendég gólok 1.30
Hazai csapat lőtt gólok 79%
Vendég csapatok lőtt gólok 71%
Mindkét Csapat gólt Szerez 56%
Felett 1.5 78%
Felett 2.5 53%
Felett 3.5 33%

Beveren következő 6 mérkőzések

2018-03-11 Mechelen - Beveren
2018-03-31 Kortrijk - Beveren
2018-04-08 Beveren - Zulte Waregem
2018-04-14 Beveren - OH Leuven
2018-04-17 RE Mouscron - Beveren
2018-04-21 Beveren - Lierse

Genk következő 6 mérkőzések

2018-03-11 Genk - KAA Gent
2018-03-17 Genk - Standard Liege
2018-04-02 Club Brugge - Genk
2018-04-07 Genk - Standard Liege
2018-04-13 Charleroi - Genk
2018-04-17 KAA Gent - Genk

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 3.39 3.29 2.14
Valószínűség 33% 31% 36%
12 @ 1.34
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.72 1.33
Valószínűség 47% 53%
X2 @ 1.33
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.19 4.33
Valószínűség   80% 20%
Felett 1.5 @ 1.19
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.72 2.07
Valószínűség   56% 44%
Felett 2.5 @ 1.72
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.62 1.44
Valószínűség   37% 63%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.57 2.25
Valószínűség   62% 38%
Igen @ 1.57

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play