J1 League - Japán
vasárnap, 06.05.2018
08:00
08:00

Shonan Bellmare

Vegalta Sendai
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hiratsuka |
| Vendég: | Sendai |
| Távolság: | 354.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Shonan BMW Hiratsuka |
| Befogadóképesség: | 18 500 |
| Méretek: | 107 x 71 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.39 | 2.50 | 12 | 1.55 | 1.48 | |||
| 41% | 21% | 38% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 58% | 42% | 39% | 61% | 14% | 86% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-07-23 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2016-05-21 | Shonan Bellmare | 0 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2015-09-19 | Vegalta Sendai | 1 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2015-03-22 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2013-08-31 | Shonan Bellmare | 3 - 2 | Vegalta Sendai |
| 2013-07-06 | Vegalta Sendai | 0 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2010-08-28 | Vegalta Sendai | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2010-04-25 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2009-08-23 | Shonan Bellmare | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2009-07-22 | Vegalta Sendai | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2009-03-29 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2008-09-23 | Shonan Bellmare | 1 - 2 | Vegalta Sendai |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 33% | 8% |
Shonan Bellmare utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Shonan Bellmare | 1 - 2 | Kashiwa Reysol |
| 2018-04-28 | Urawa Red Diam. | 0 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-25 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Gamba Osaka |
| 2018-04-21 | Yokohama F M. | 4 - 4 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-18 | Sagan Tosu | 0 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-15 | Shonan Bellmare | 0 - 2 | S. Hiroshima |
| 2018-04-11 | Consadole Sap. | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-04-07 | Shonan Bellmare | 2 - 1 | Kashima Antlers |
| 2018-04-04 | Shonan Bellmare | 0 - 3 | Vissel Kobe |
| 2018-03-31 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-18 | Tokyo | 1 - 0 | Shonan Bellmare |
| 2018-03-14 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | Shonan Bellmare |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 50% | 8% |
Vegalta Sendai utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Gamba Osaka | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-28 | Vegalta Sendai | 2 - 2 | Consadole Sap. |
| 2018-04-25 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-21 | Vegalta Sendai | 0 - 3 | Jubilo Iwata |
| 2018-04-18 | Albirex Niigata | 3 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-14 | Vegalta Sendai | 0 - 0 | Kawasaki Front. |
| 2018-04-11 | Nagoya Grampus | 2 - 3 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-07 | Urawa Red Diam. | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2018-04-04 | Vegalta Sendai | 3 - 0 | Tokyo |
| 2018-03-31 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-03-18 | Shimizu S-Pulse | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2018-03-14 | Yokohama F M. | 0 - 0 | Vegalta Sendai |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 12 | +12 | 31 |
| 2 | Tokyo | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Consadole Sap. | 13 | +7 | 25 |
| 4 | Cerezo Osaka | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Kawasaki Front. | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Jubilo Iwata | 13 | +3 | 21 |
| 7 | Kashima Antlers | 13 | -3 | 18 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 13 | 0 | 17 |
| 9 | Vissel Kobe | 12 | +2 | 16 |
| 10 | Vegalta Sendai | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Shimizu S-Pulse | 12 | +1 | 15 |
| 12 | Urawa Red Diam. | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Shonan Bellmare | 12 | -2 | 15 |
| 14 | V-Varen Nagasaki | 13 | -5 | 14 |
| 15 | Yokohama F M. | 13 | -4 | 13 |
| 16 | Gamba Osaka | 13 | -5 | 13 |
| 17 | Nagoya Grampus | 13 | -12 | 9 |
| 18 | Sagan Tosu | 12 | -9 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Shonan Bellmare | |
| Vegalta Sendai | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Shonan Bellmare | Vegalta Sendai |
|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 0 - 2 | |
| 2 | Tokyo | 0 - 1 | |
| 3 | Consadole Sap. | ||
| 4 | Cerezo Osaka | 2 - 1 | |
| 5 | Kawasaki Front. | ||
| 6 | Jubilo Iwata | ||
| 7 | Kashima Antlers | 2 - 1 | |
| 8 | Kashiwa Reysol | 1 - 2 | |
| 9 | Vissel Kobe | ||
| 10 | Vegalta Sendai | - | |
| 11 | Shimizu S-Pulse | 1 - 1 | |
| 12 | Urawa Red Diam. | 1 - 0 | |
| 13 | Shonan Bellmare | - | |
| 14 | V-Varen Nagasaki | 2 - 1 | |
| 15 | Yokohama F M. | ||
| 16 | Gamba Osaka | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Nagoya Grampus | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 18 | Sagan Tosu |
Liga pozíció
| Shonan Bellmare | Vegalta Sendai | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 15 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 10 | 7 |
Liga forma
| Shonan Bellmare | Vegalta Sendai | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 5 |
4
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 2 |
2
1 3 |
Liga gólok
| Shonan Bellmare | Vegalta Sendai | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
11
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
6 |
6
7 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (114) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (270) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.37 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 18% |
Shonan Bellmare következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Vissel Kobe | - | Shonan Bellmare |
| 2018-05-12 | Shimizu S-Pulse | - | Shonan Bellmare |
| 2018-05-16 | Shonan Bellmare | - | V-Varen Nagasaki |
| 2018-05-19 | Shonan Bellmare | - | Jubilo Iwata |
| 2018-06-02 | Shonan Bellmare | - | Vegalta Sendai |
| 2018-06-09 | Vegalta Sendai | - | Shonan Bellmare |
Vegalta Sendai következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Vegalta Sendai | - | Yokohama F M. |
| 2018-05-12 | Vegalta Sendai | - | S. Hiroshima |
| 2018-05-16 | Tokyo | - | Vegalta Sendai |
| 2018-05-20 | Kashima Antlers | - | Vegalta Sendai |
| 2018-06-02 | Shonan Bellmare | - | Vegalta Sendai |
| 2018-06-06 | Vegalta Sendai | - | Thespa Gunma |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.39 | 2.50 |
| Valószínűség | 41% | 21% | 38% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.48 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.55 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
