Macedón Kupa - Észak-Macedónia
vasárnap, 17.12.2017
12:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Skopje |
| Vendég: |
Skopje |
| Stadion |
| Stadion: |
Čair Stadion
|
| Befogadóképesség: |
4 500 (2 800) |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
3.60 |
1.64 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.19 |
| 30% |
30% |
40% |
1.64 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.99 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.57 |
1.25 |
| 47% |
53% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
47% |
53% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
|
2017-12-03 |
Shkupi
|
2 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-01 |
Vardar
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-04-23 |
Shkupi
|
0 - 2 |
Vardar
|
|
2017-02-19 |
Vardar
|
3 - 0 |
Shkupi
|
|
2016-10-16 |
Shkupi
|
0 - 0 |
Vardar
|
|
2016-08-07 |
Vardar
|
1 - 1 |
Shkupi
|
|
2016-05-08 |
Vardar
|
2 - 0 |
Shkupi
|
|
2016-04-03 |
Shkupi
|
0 - 1 |
Vardar
|
|
2015-10-18 |
Shkupi
|
0 - 3 |
Vardar
|
|
2015-08-09 |
Vardar
|
2 - 2 |
Shkupi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
6 |
|
7 |
3 |
1 |
| 10% |
30% |
60% |
|
70% |
30% |
10% |
Shkupi utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-03 |
Shkupi
|
2 - 0 |
Vardar
|
|
2017-11-26 |
Pelister
|
2 - 2 |
Shkupi
|
|
2017-11-22 |
Skopje
|
0 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-11-19 |
Shkupi
|
4 - 1 |
Renova
|
|
2017-11-05 |
Shkupi
|
0 - 1 |
Sileks
|
|
2017-10-29 |
Rabotnicki
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-10-25 |
Shkupi
|
1 - 0 |
Pobeda
|
|
2017-10-22 |
Shkendija Tetovo
|
4 - 1 |
Shkupi
|
|
2017-10-14 |
AP Brera
|
2 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-10-01 |
Vardar
|
1 - 0 |
Shkupi
|
|
2017-09-27 |
Shkupi
|
1 - 1 |
Pelister
|
|
2017-09-23 |
Renova
|
0 - 0 |
Shkupi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
6 |
3 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
50% |
25% |
25% |
Vardar utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-13 |
Vardar
|
1 - 0 |
Rabotnicki
|
|
2017-12-10 |
Vardar
|
3 - 1 |
AP Brera
|
|
2017-12-07 |
Vardar
|
1 - 1 |
Rosenborg
|
|
2017-12-03 |
Shkupi
|
2 - 0 |
Vardar
|
|
2017-11-26 |
AP Brera
|
0 - 2 |
Vardar
|
|
2017-11-23 |
Zenit Szentpét.
|
2 - 1 |
Vardar
|
|
2017-11-19 |
Vardar
|
1 - 0 |
Pelister
|
|
2017-11-16 |
Renova
|
2 - 5 |
Vardar
|
|
2017-11-05 |
Vardar
|
3 - 0 |
Skopje
|
|
2017-11-02 |
Real Sociedad
|
3 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-29 |
Sileks
|
0 - 0 |
Vardar
|
|
2017-10-25 |
Rabotnicki
|
3 - 1 |
Vardar
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabella Shkupi
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Prva Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Shkendija Tetovo |
18 |
15 |
1 |
2 |
55 |
18 |
+37 |
46 |
| 2 |
Vardar |
18 |
12 |
2 |
4 |
32 |
16 |
+16 |
38 |
| 3 |
Sileks |
18 |
9 |
4 |
5 |
17 |
18 |
-1 |
31 |
| 4 |
AP Brera |
18 |
7 |
4 |
7 |
24 |
24 |
0 |
25 |
| 5 |
Rabotnicki |
18 |
6 |
5 |
7 |
26 |
23 |
+3 |
23 |
| 6 |
Shkupi |
18 |
6 |
5 |
7 |
17 |
20 |
-3 |
23 |
| 7 |
Pobeda |
18 |
5 |
4 |
9 |
19 |
31 |
-12 |
19 |
| 8 |
Renova |
18 |
4 |
6 |
8 |
19 |
29 |
-10 |
18 |
| 9 |
Pelister |
18 |
4 |
4 |
10 |
19 |
28 |
-9 |
16 |
| 10 |
Skopje |
18 |
1 |
7 |
10 |
8 |
29 |
-21 |
10 |
Shkupi következő 6 mérkőzések
|
2018-02-14 |
Shkupi
|
- |
AP Brera
|
|
2018-02-18 |
Shkupi
|
- |
Shkendija Tetovo
|
|
2018-02-25 |
Pobeda
|
- |
Shkupi
|
|
2018-03-04 |
Shkupi
|
- |
Rabotnicki
|
|
2018-03-11 |
Sileks
|
- |
Shkupi
|
|
2018-03-18 |
Shkupi
|
- |
Skopje
|
Vardar következő 6 mérkőzések
|
2018-02-14 |
Shkendija Tetovo
|
- |
Vardar
|
|
2018-02-18 |
Vardar
|
- |
Pobeda
|
|
2018-02-21 |
Vardar
|
- |
Shkendija Tetovo
|
|
2018-02-24 |
Rabotnicki
|
- |
Vardar
|
|
2018-03-04 |
Vardar
|
- |
Sileks
|
|
2018-03-07 |
Shkendija Tetovo
|
- |
Vardar
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
4.33 |
3.60 |
1.64 |
| Valószínűség |
30% |
30% |
40% |
|
2 @ 1.64 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
2.20 |
1.19 |
| Valószínűség |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.34 |
2.99 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Alatt 1.5 @ 2.99 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 2.5 @ 1.70 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.57 |
1.25 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Alatt 3.5 @ 1.25 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.75 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-17 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!