Championship - Anglia
vasárnap, 06.05.2018
12:30
12:30

Sheffield Wed

Norwich
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sheffield |
| Vendég: | Norwich |
| Távolság: | 203.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hillsborough Stadion |
| Befogadóképesség: | 39 732 |
| Méretek: | 105 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.60 | 2.62 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.44 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-09 | Norwich | 3 - 1 | Sheffield Wed |
| 2017-03-04 | Sheffield Wed | 5 - 1 | Norwich |
| 2016-08-13 | Norwich | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2015-04-06 | Norwich | 2 - 0 | Sheffield Wed |
| 2014-10-25 | Sheffield Wed | 0 - 0 | Norwich |
| 2009-04-04 | Norwich | 0 - 1 | Sheffield Wed |
| 2008-11-29 | Sheffield Wed | 3 - 2 | Norwich |
| 2008-05-04 | Sheffield Wed | 4 - 1 | Norwich |
| 2007-09-29 | Norwich | 0 - 1 | Sheffield Wed |
| 2007-05-06 | Sheffield Wed | 3 - 2 | Norwich |
| 2006-12-09 | Norwich | 1 - 2 | Sheffield Wed |
| 2006-04-15 | Sheffield Wed | 1 - 0 | Norwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Sheffield Wed utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Wolverhampton | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-04-21 | Sheffield Wed | 3 - 0 | Reading |
| 2018-04-14 | Hull City | 0 - 1 | Sheffield Wed |
| 2018-04-10 | QPR | 4 - 2 | Sheffield Wed |
| 2018-04-07 | Sheffield Wed | 0 - 1 | Fulham |
| 2018-04-02 | Sunderland | 1 - 3 | Sheffield Wed |
| 2018-03-30 | Sheffield Wed | 4 - 1 | Preston |
| 2018-03-17 | Leeds | 1 - 2 | Sheffield Wed |
| 2018-03-10 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Bolton |
| 2018-03-06 | Sheffield Wed | 1 - 2 | Ipswich |
| 2018-03-03 | Bristol City | 4 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-02-27 | Swansea | 2 - 0 | Sheffield Wed |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Norwich utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Norwich | 2 - 1 | Leeds |
| 2018-04-21 | Preston | 0 - 0 | Norwich |
| 2018-04-14 | Norwich | 0 - 2 | Cardiff |
| 2018-04-10 | Sunderland | 1 - 1 | Norwich |
| 2018-04-07 | Norwich | 3 - 1 | Aston Villa |
| 2018-04-02 | QPR | 4 - 1 | Norwich |
| 2018-03-30 | Norwich | 0 - 2 | Fulham |
| 2018-03-17 | Norwich | 3 - 2 | Reading |
| 2018-03-13 | Barnsley | 1 - 1 | Norwich |
| 2018-03-10 | Hull City | 4 - 3 | Norwich |
| 2018-03-06 | Norwich | 0 - 0 | Nottingham |
| 2018-02-24 | Norwich | 0 - 0 | Bolton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 45 | +46 | 99 |
| 2 | Cardiff | 45 | +30 | 89 |
| 3 | Fulham | 45 | +35 | 88 |
| 4 | Aston Villa | 45 | +31 | 83 |
| 5 | Middlesbrough | 45 | +22 | 75 |
| 6 | Derby County | 45 | +19 | 72 |
| 7 | Preston | 45 | +10 | 70 |
| 8 | Millwall | 45 | +10 | 69 |
| 9 | Brentford | 45 | +10 | 68 |
| 10 | Bristol City | 45 | +10 | 67 |
| 11 | Sheffield Utd | 45 | +6 | 66 |
| 12 | Norwich | 45 | -7 | 60 |
| 13 | Ipswich | 45 | -3 | 59 |
| 14 | Leeds | 45 | -7 | 57 |
| 15 | QPR | 45 | -10 | 56 |
| 16 | Sheffield Wed | 45 | -5 | 54 |
| 17 | Nottingham | 45 | -13 | 53 |
| 18 | Hull City | 45 | 0 | 48 |
| 19 | Reading | 45 | -22 | 43 |
| 20 | Birmingham | 45 | -32 | 43 |
| 21 | Barnsley | 45 | -21 | 41 |
| 22 | Burton Albion | 45 | -42 | 41 |
| 23 | Bolton | 45 | -36 | 40 |
| 24 | Sunderland | 45 | -31 | 34 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sheffield Wed | |
| Norwich | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sheffield Wed | Norwich |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Cardiff | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Fulham | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Aston Villa | 2 - 4 | 4 - 2 |
| 5 | Middlesbrough | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Derby County | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Preston | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Millwall | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 9 | Brentford | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Bristol City | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Sheffield Utd | 2 - 4 | 0 - 1 |
| 12 | Norwich | - | |
| 13 | Ipswich | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Leeds | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | QPR | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 16 | Sheffield Wed | - | |
| 17 | Nottingham | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Hull City | 2 - 2 | 4 - 3 |
| 19 | Reading | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Birmingham | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 21 | Barnsley | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Burton Albion | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 23 | Bolton | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 24 | Sunderland | 1 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Sheffield Wed | Norwich | |
| Pozíció | 16 | 12 |
| Pontok | 54 | 60 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 11 |
| Pontok | 28 | 28 |
Liga forma
| Sheffield Wed | Norwich | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
15 17 |
15
15 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 8 |
7
7 8 |
Liga gólok
| Sheffield Wed | Norwich | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
54
59 |
48
55 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
30 |
23
30 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (540) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1369) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Sheffield Wed következő 6 mérkőzések
| 2018-07-13 | Lincoln | - | Sheffield Wed |
| 2018-07-21 | Sheffield Wed | - | NAC Breda |
| 2018-07-24 | Mansfield | - | Sheffield Wed |
| 2018-07-28 | Sheffield Wed | - | Villarreal |
| 2018-08-04 | Wigan | - | Sheffield Wed |
| 2018-08-11 | Sheffield Wed | - | Hull City |
Norwich következő 6 mérkőzések
| 2018-07-10 | Lincoln | - | Norwich |
| 2018-07-12 | Norwich | - | Crawley |
| 2018-07-15 | Paderborn | - | Norwich |
| 2018-07-17 | Union Berlin | - | Norwich |
| 2018-07-19 | Wolfsburg | - | Norwich |
| 2018-07-25 | Luton | - | Norwich |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.60 | 2.62 |
| Valószínűség | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
