Championship - Anglia
szombat, 02.12.2017
15:00
15:00

Sheffield Wed

Hull City
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sheffield |
| Vendég: | Hull |
| Távolság: | 84.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hillsborough Stadion |
| Befogadóképesség: | 39 732 |
| Méretek: | 105 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Sergej Jakirovic (Bih) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.79 | 4.50 | 1X | 1.19 | 1.95 | |||
| 38% | 42% | 20% | 1.19 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 79% | 21% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-05-28 | Hull City | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2016-02-26 | Hull City | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2015-10-17 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Hull City |
| 2013-07-20 | Hull City | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2013-01-12 | Hull City | 1 - 3 | Sheffield Wed |
| 2012-10-06 | Sheffield Wed | 0 - 1 | Hull City |
| 2007-12-30 | Hull City | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2007-09-22 | Sheffield Wed | 1 - 0 | Hull City |
| 2007-01-01 | Sheffield Wed | 1 - 2 | Hull City |
| 2006-09-15 | Hull City | 2 - 1 | Sheffield Wed |
| 2005-12-10 | Hull City | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2005-08-09 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Hull City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 42% | 25% | 8% |
Sheffield Wed utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Reading | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-11-22 | Ipswich | 2 - 2 | Sheffield Wed |
| 2017-11-18 | Sheffield Wed | 0 - 0 | Bristol City |
| 2017-11-04 | Aston Villa | 1 - 2 | Sheffield Wed |
| 2017-10-31 | Sheffield Wed | 2 - 1 | Millwall |
| 2017-10-28 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Barnsley |
| 2017-10-21 | Derby County | 2 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-10-14 | Bolton | 2 - 1 | Sheffield Wed |
| 2017-10-01 | Sheffield Wed | 3 - 0 | Leeds |
| 2017-09-27 | Birmingham | 1 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-09-24 | Sheffield Wed | 2 - 4 | Sheffield Utd |
| 2017-09-16 | Cardiff | 1 - 1 | Sheffield Wed |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Hull City utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Hull City | 2 - 3 | Bristol City |
| 2017-11-21 | Millwall | 0 - 0 | Hull City |
| 2017-11-18 | Hull City | 2 - 2 | Ipswich |
| 2017-11-04 | Sheffield Utd | 4 - 1 | Hull City |
| 2017-10-31 | Hull City | 1 - 3 | Middlesbrough |
| 2017-10-28 | Hull City | 2 - 3 | Nottingham |
| 2017-10-21 | Barnsley | 0 - 1 | Hull City |
| 2017-10-14 | Norwich | 1 - 1 | Hull City |
| 2017-09-30 | Hull City | 6 - 1 | Birmingham |
| 2017-09-26 | Hull City | 1 - 2 | Preston |
| 2017-09-23 | Reading | 1 - 1 | Hull City |
| 2017-09-16 | Hull City | 1 - 1 | Sunderland |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 19 | +23 | 44 |
| 2 | Cardiff | 20 | +16 | 43 |
| 3 | Sheffield Utd | 19 | +11 | 37 |
| 4 | Aston Villa | 20 | +11 | 36 |
| 5 | Bristol City | 19 | +10 | 34 |
| 6 | Derby County | 19 | +8 | 32 |
| 7 | Leeds | 20 | +5 | 30 |
| 8 | Middlesbrough | 19 | +6 | 29 |
| 9 | Ipswich | 19 | +3 | 29 |
| 10 | Nottingham | 19 | -3 | 27 |
| 11 | Sheffield Wed | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Fulham | 19 | +1 | 26 |
| 13 | Preston | 19 | +1 | 26 |
| 14 | Brentford | 19 | +2 | 24 |
| 15 | Norwich | 20 | -8 | 24 |
| 16 | Reading | 19 | 0 | 23 |
| 17 | QPR | 19 | -6 | 22 |
| 18 | Barnsley | 19 | -5 | 20 |
| 19 | Millwall | 19 | -1 | 19 |
| 20 | Hull City | 19 | -3 | 18 |
| 21 | Birmingham | 19 | -18 | 16 |
| 22 | Sunderland | 19 | -10 | 14 |
| 23 | Burton Albion | 19 | -25 | 14 |
| 24 | Bolton | 19 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sheffield Wed | |
| Hull City | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sheffield Wed | Hull City |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | ||
| 2 | Cardiff | ||
| 3 | Sheffield Utd | 2 - 4 | 4 - 1 |
| 4 | Aston Villa | 1 - 1 | |
| 5 | Bristol City | 0 - 0 | |
| 6 | Derby County | 5 - 0 | |
| 7 | Leeds | 3 - 0 | |
| 8 | Middlesbrough | ||
| 9 | Ipswich | ||
| 10 | Nottingham | 3 - 1 | |
| 11 | Sheffield Wed | - | |
| 12 | Fulham | 2 - 1 | |
| 13 | Preston | ||
| 14 | Brentford | 2 - 1 | |
| 15 | Norwich | 1 - 1 | |
| 16 | Reading | 1 - 1 | |
| 17 | QPR | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Barnsley | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Millwall | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Hull City | - | |
| 21 | Birmingham | ||
| 22 | Sunderland | 1 - 1 | |
| 23 | Burton Albion | ||
| 24 | Bolton |
Liga pozíció
| Sheffield Wed | Hull City | |
| Pozíció | 11 | 20 |
| Pontok | 26 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 19 |
| Pontok | 16 | 7 |
Liga forma
| Sheffield Wed | Hull City | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
8 5 |
4
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 1 |
1
4 4 |
Liga gólok
| Sheffield Wed | Hull City | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
21 |
32
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
10 |
7
16 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (230) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (599) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 25% |
Sheffield Wed következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Norwich | - | Sheffield Wed |
| 2017-12-15 | Sheffield Wed | - | Wolverhampton |
| 2017-12-23 | Sheffield Wed | - | Middlesbrough |
| 2017-12-26 | Nottingham | - | Sheffield Wed |
| 2017-12-30 | Brentford | - | Sheffield Wed |
| 2018-01-01 | Sheffield Wed | - | Burton Albion |
Hull City következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Hull City | - | Brentford |
| 2017-12-16 | Cardiff | - | Hull City |
| 2017-12-23 | Leeds | - | Hull City |
| 2017-12-26 | Hull City | - | Derby County |
| 2017-12-30 | Hull City | - | Fulham |
| 2018-01-01 | Bolton | - | Hull City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.79 | 4.50 |
| Valószínűség | 38% | 42% | 20% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.95 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
