FA-kupa - Anglia
kedd, 16.01.2018
19:45
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Győztes Sheffield Wed
összesítésben 2 - 0
Az első forduló eredménye
Carlisle0 - 0Sheffield Wed
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Sheffield |
| Vendég: |
Carlisle |
| Távolság: |
193.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Hillsborough Stadion
|
| Befogadóképesség: |
39 732 |
| Méretek: |
105 x 65 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
4.09 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.37 |
| 43% |
33% |
24% |
1.60 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.04 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
|
2018-01-06 |
Carlisle
|
0 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2012-04-21 |
Sheffield Wed
|
2 - 1 |
Carlisle
|
|
2011-10-25 |
Carlisle
|
3 - 2 |
Sheffield Wed
|
|
2011-02-26 |
Carlisle
|
0 - 1 |
Sheffield Wed
|
|
2010-11-30 |
Carlisle
|
3 - 1 |
Sheffield Wed
|
|
2010-09-11 |
Sheffield Wed
|
0 - 1 |
Carlisle
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
3 |
|
3 |
3 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
50% |
50% |
33% |
Sheffield Wed utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-12 |
Sheffield Utd
|
0 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2018-01-06 |
Carlisle
|
0 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2018-01-01 |
Sheffield Wed
|
0 - 3 |
Burton Albion
|
|
2017-12-30 |
Brentford
|
2 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2017-12-26 |
Nottingham
|
0 - 3 |
Sheffield Wed
|
|
2017-12-23 |
Sheffield Wed
|
1 - 2 |
Middlesbrough
|
|
2017-12-15 |
Sheffield Wed
|
0 - 1 |
Wolverhampton
|
|
2017-12-09 |
Norwich
|
3 - 1 |
Sheffield Wed
|
|
2017-12-02 |
Sheffield Wed
|
2 - 2 |
Hull City
|
|
2017-11-25 |
Reading
|
0 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2017-11-22 |
Ipswich
|
2 - 2 |
Sheffield Wed
|
|
2017-11-18 |
Sheffield Wed
|
0 - 0 |
Bristol City
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
7 |
6 |
3 |
| 8% |
50% |
42% |
|
58% |
50% |
25% |
Carlisle utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-13 |
Carlisle
|
1 - 0 |
Crewe
|
|
2018-01-06 |
Carlisle
|
0 - 0 |
Sheffield Wed
|
|
2018-01-01 |
Mansfield
|
3 - 1 |
Carlisle
|
|
2017-12-30 |
Carlisle
|
0 - 1 |
Coventry
|
|
2017-12-26 |
Carlisle
|
3 - 1 |
Accrington
|
|
2017-12-23 |
Forest Green
|
0 - 1 |
Carlisle
|
|
2017-12-19 |
Carlisle
|
3 - 1 |
Gillingham
|
|
2017-12-16 |
Carlisle
|
1 - 2 |
Port Vale
|
|
2017-12-09 |
Newport County
|
3 - 3 |
Carlisle
|
|
2017-12-02 |
Gillingham
|
1 - 1 |
Carlisle
|
|
2017-11-25 |
Carlisle
|
1 - 1 |
Morecambe
|
|
2017-11-21 |
Luton
|
3 - 0 |
Carlisle
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Tabella League One
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Wigan |
26 |
17 |
6 |
3 |
50 |
12 |
+38 |
57 |
| 2 |
Shrewsbury |
26 |
16 |
6 |
4 |
34 |
18 |
+16 |
54 |
| 3 |
Blackburn |
26 |
15 |
7 |
4 |
48 |
24 |
+24 |
52 |
| 4 |
Scunthorpe |
27 |
14 |
8 |
5 |
38 |
23 |
+15 |
50 |
| 5 |
Bradford |
27 |
15 |
3 |
9 |
43 |
36 |
+7 |
48 |
| 6 |
Charlton |
27 |
12 |
7 |
8 |
34 |
32 |
+2 |
43 |
| 7 |
Portsmouth |
27 |
13 |
3 |
11 |
34 |
31 |
+3 |
42 |
| 8 |
Rotherham |
27 |
12 |
5 |
10 |
45 |
36 |
+9 |
41 |
| 9 |
Peterborough |
27 |
11 |
7 |
9 |
43 |
37 |
+6 |
40 |
| 10 |
Oxford Utd |
28 |
10 |
8 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
38 |
| 11 |
Fleetwood |
27 |
10 |
6 |
11 |
38 |
41 |
-3 |
36 |
| 12 |
Doncaster |
27 |
9 |
8 |
10 |
30 |
29 |
+1 |
35 |
| 13 |
Plymouth |
28 |
9 |
8 |
11 |
30 |
35 |
-5 |
35 |
| 14 |
Gillingham |
27 |
8 |
10 |
9 |
29 |
30 |
-1 |
34 |
| 15 |
Walsall |
26 |
8 |
9 |
9 |
33 |
35 |
-2 |
33 |
| 16 |
Blackpool |
28 |
8 |
9 |
11 |
34 |
38 |
-4 |
33 |
| 17 |
Bristol Rovers |
27 |
10 |
3 |
14 |
36 |
43 |
-7 |
33 |
| 18 |
Southend |
28 |
8 |
7 |
13 |
32 |
47 |
-15 |
31 |
| 19 |
MK Dons |
27 |
7 |
9 |
11 |
28 |
38 |
-10 |
30 |
| 20 |
Oldham |
28 |
7 |
8 |
13 |
40 |
50 |
-10 |
29 |
| 21 |
Northampton |
28 |
8 |
5 |
15 |
25 |
48 |
-23 |
29 |
| 22 |
Wimbledon |
26 |
7 |
7 |
12 |
22 |
31 |
-9 |
28 |
| 23 |
Rochdale |
26 |
4 |
10 |
12 |
26 |
37 |
-11 |
22 |
| 24 |
Bury |
27 |
4 |
5 |
18 |
19 |
42 |
-23 |
17 |
Tabella National League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Macclesfield |
29 |
16 |
7 |
6 |
38 |
26 |
+12 |
55 |
| 2 |
Aldershot |
29 |
14 |
9 |
6 |
46 |
30 |
+16 |
51 |
| 3 |
Sutton Utd |
29 |
14 |
7 |
8 |
42 |
34 |
+8 |
49 |
| 4 |
Wrexham |
28 |
13 |
9 |
6 |
31 |
22 |
+9 |
48 |
| 5 |
Tranmere Rovers |
29 |
13 |
8 |
8 |
43 |
26 |
+17 |
47 |
| 6 |
Boreham Wood |
29 |
12 |
11 |
6 |
40 |
29 |
+11 |
47 |
| 7 |
Dover Athletic |
29 |
11 |
12 |
6 |
38 |
23 |
+15 |
45 |
| 8 |
Dagenham and R. |
29 |
12 |
9 |
8 |
46 |
35 |
+11 |
45 |
| 9 |
Bromley |
29 |
12 |
8 |
9 |
46 |
37 |
+9 |
44 |
| 10 |
Ebbsfleet Utd |
29 |
10 |
12 |
7 |
41 |
33 |
+8 |
42 |
| 11 |
Fylde |
28 |
11 |
9 |
8 |
45 |
38 |
+7 |
42 |
| 12 |
Maidenhead Utd |
29 |
9 |
11 |
9 |
37 |
40 |
-3 |
38 |
| 13 |
Maidstone Utd |
28 |
9 |
11 |
8 |
35 |
40 |
-5 |
38 |
| 14 |
Eastleigh |
29 |
8 |
13 |
8 |
42 |
43 |
-1 |
37 |
| 15 |
Woking |
28 |
10 |
5 |
13 |
38 |
44 |
-6 |
35 |
| 16 |
Halifax |
29 |
8 |
10 |
11 |
31 |
38 |
-7 |
34 |
| 17 |
Hartlepool |
28 |
8 |
9 |
11 |
31 |
38 |
-7 |
33 |
| 18 |
Gateshead |
26 |
7 |
11 |
8 |
32 |
28 |
+4 |
32 |
| 19 |
Leyton Orient |
29 |
8 |
8 |
13 |
35 |
42 |
-7 |
32 |
| 20 |
Barrow |
29 |
7 |
10 |
12 |
36 |
40 |
-4 |
31 |
| 21 |
Chester |
28 |
5 |
11 |
12 |
25 |
44 |
-19 |
26 |
| 22 |
Solihull Moors |
29 |
6 |
6 |
17 |
26 |
45 |
-19 |
24 |
| 23 |
Guiseley |
28 |
4 |
10 |
14 |
26 |
52 |
-26 |
22 |
| 24 |
Torquay |
29 |
4 |
8 |
17 |
24 |
47 |
-23 |
20 |
Sheffield Wed következő 6 mérkőzések
|
2018-01-20 |
Sheffield Wed
|
- |
Cardiff
|
|
2018-01-26 |
Sheffield Wed
|
- |
Reading
|
|
2018-01-30 |
Middlesbrough
|
- |
Sheffield Wed
|
|
2018-02-03 |
Sheffield Wed
|
- |
Birmingham
|
|
2018-02-10 |
Barnsley
|
- |
Sheffield Wed
|
|
2018-02-13 |
Sheffield Wed
|
- |
Derby County
|
Carlisle következő 6 mérkőzések
|
2018-01-20 |
Stevenage
|
- |
Carlisle
|
|
2018-01-27 |
Carlisle
|
- |
Forest Green
|
|
2018-02-03 |
Wycombe
|
- |
Carlisle
|
|
2018-02-10 |
Carlisle
|
- |
Colchester
|
|
2018-02-13 |
Notts County
|
- |
Carlisle
|
|
2018-02-17 |
Carlisle
|
- |
Chesterfield
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.60 |
4.09 |
6.25 |
| Valószínűség |
43% |
33% |
24% |
|
1 @ 1.60 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.37 |
| Valószínűség |
79% |
21% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.75 |
2.04 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
32% |
68% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.75 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Igen @ 1.75 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-16 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!