V.League 1 - Vietnam
vasárnap, 01.04.2018
11:00
11:00

SHB Da Nang

Sai Gon FC
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Da Nang |
| Vendég: | Ho Chi Minh City |
| Távolság: | 615.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.72 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.28 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.65 | 1.80 | 2.00 | 2.88 | 1.36 | ||||||
| 61% | 39% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | SHB Da Nang | 2 - 3 | Sai Gon FC |
| 2017-01-14 | Sai Gon FC | 2 - 1 | SHB Da Nang |
| 2016-09-04 | SHB Da Nang | 3 - 1 | Sai Gon FC |
| 2016-03-13 | Sai Gon FC | 3 - 0 | SHB Da Nang |
| 2012-07-14 | SHB Da Nang | 2 - 0 | Sai Gon FC |
| 2012-02-26 | Sai Gon FC | 3 - 3 | SHB Da Nang |
| 2011-08-07 | Sai Gon FC | 2 - 4 | SHB Da Nang |
| 2011-04-10 | SHB Da Nang | 2 - 0 | Sai Gon FC |
| 2010-08-03 | SHB Da Nang | 1 - 1 | Sai Gon FC |
| 2010-05-02 | Sai Gon FC | 3 - 4 | SHB Da Nang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 20% | 30% | 100% | 70% | 50% |
SHB Da Nang utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-22 | Khanh Hoa | 0 - 0 | SHB Da Nang |
| 2018-03-17 | SHB Da Nang | 2 - 1 | Quang Nam |
| 2018-03-11 | Than Quang Ninh | 1 - 0 | SHB Da Nang |
| 2017-11-25 | HA Gia Lai | 0 - 1 | SHB Da Nang |
| 2017-11-19 | SHB Da Nang | 2 - 3 | Sai Gon FC |
| 2017-11-04 | Hai Phong | 2 - 0 | SHB Da Nang |
| 2017-10-29 | SHB Da Nang | 0 - 2 | Quang Nam |
| 2017-10-21 | Khanh Hoa | 3 - 2 | SHB Da Nang |
| 2017-10-15 | SHB Da Nang | 2 - 0 | Long An |
| 2017-10-06 | Becamex HoChiMinh | 2 - 1 | SHB Da Nang |
| 2017-10-01 | Cong An HoChiMinh | 1 - 1 | SHB Da Nang |
| 2017-09-22 | Than Quang Ninh | 0 - 0 | SHB Da Nang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Sai Gon FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-22 | Sai Gon FC | 1 - 2 | Cong An HoChiMinh |
| 2018-03-18 | Sai Gon FC | 1 - 2 | Than Quang Ninh |
| 2018-03-10 | Quang Nam | 1 - 1 | Sai Gon FC |
| 2017-11-25 | Sai Gon FC | 3 - 0 | Hai Phong |
| 2017-11-19 | SHB Da Nang | 2 - 3 | Sai Gon FC |
| 2017-11-04 | Sai Gon FC | 1 - 2 | HA Gia Lai |
| 2017-10-29 | Cong An HoChiMinh | 1 - 3 | Sai Gon FC |
| 2017-10-22 | Long An | 3 - 3 | Sai Gon FC |
| 2017-10-15 | Sai Gon FC | 0 - 0 | Khanh Hoa |
| 2017-10-01 | Song Lam NA | 2 - 0 | Sai Gon FC |
| 2017-09-24 | TT Hanoi | 2 - 2 | Sai Gon FC |
| 2017-09-17 | Sai Gon FC | 0 - 0 | Than Quang Ninh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Tabella V.League 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Than Quang Ninh | 3 | +2 | 7 |
| 2 | TT Hanoi | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Khanh Hoa | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Becamex HoChiMinh | 3 | 0 | 4 |
| 4 | Quang Nam | 3 | 0 | 4 |
| 6 | SHB Da Nang | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Hai Phong | 3 | 0 | 4 |
| 8 | XSKT Can Tho | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Cong An HoChiMinh | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Thanh Hoa | 2 | 0 | 3 |
| 11 | HA Gia Lai | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Song Lam NA | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Sai Gon FC | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Nam Dinh FC | 3 | -2 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| SHB Da Nang | |
| Sai Gon FC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | SHB Da Nang | Sai Gon FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Than Quang Ninh | ||
| 2 | TT Hanoi | ||
| 3 | Khanh Hoa | ||
| 4 | Becamex HoChiMinh | ||
| 4 | Quang Nam | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | SHB Da Nang | - | |
| 6 | Hai Phong | ||
| 8 | XSKT Can Tho | ||
| 9 | Cong An HoChiMinh | ||
| 10 | Thanh Hoa | ||
| 11 | HA Gia Lai | ||
| 12 | Song Lam NA | ||
| 13 | Sai Gon FC | - | |
| 14 | Nam Dinh FC |
Liga pozíció
| SHB Da Nang | Sai Gon FC | |
| Pozíció | 6 | 13 |
| Pontok | 4 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 6 |
| Pontok | 3 | 1 |
Liga forma
| SHB Da Nang | Sai Gon FC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 1 |
0
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| SHB Da Nang | Sai Gon FC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
2 |
3
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
1
1 |
Teljes statisztika V.League 1
| Mérkőzések (18) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (32) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.89 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 50% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 6% |
SHB Da Nang következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | SHB Da Nang | - | TT Hanoi |
| 2018-04-21 | HA Gia Lai | - | SHB Da Nang |
| 2018-04-29 | SHB Da Nang | - | XSKT Can Tho |
| 2018-05-05 | Hai Phong | - | SHB Da Nang |
| 2018-05-11 | SHB Da Nang | - | Song Lam NA |
| 2018-05-15 | Song Lam NA | - | SHB Da Nang |
Sai Gon FC következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Sai Gon FC | - | HA Gia Lai |
| 2018-04-22 | TT Hanoi | - | Sai Gon FC |
| 2018-04-28 | TT Hanoi | - | Sai Gon FC |
| 2018-05-04 | Thanh Hoa | - | Sai Gon FC |
| 2018-05-18 | Sai Gon FC | - | Khanh Hoa |
| 2018-05-25 | Sai Gon FC | - | XSKT Can Tho |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.50 | 3.20 |
| Valószínűség | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.72 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.65 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.88 | 1.36 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-01 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
