Erste Liga - Ausztria
péntek, 11.05.2018
17:30
17:30

Wiener Neustadt

Kapfenberg
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wiener Neustadt |
| Vendég: | Kapfenberg |
| Távolság: | 81.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Wiener Neustadt |
| Befogadóképesség: | 7 700 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.33 | 7.00 | 1 | 1.08 | 2.62 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.44 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 74% | 26% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-16 | Kapfenberg | 0 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2017-10-20 | Wiener Neustadt | 4 - 2 | Kapfenberg |
| 2017-08-15 | Kapfenberg | 0 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2017-04-14 | Wiener Neustadt | 3 - 1 | Kapfenberg |
| 2016-11-25 | Kapfenberg | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2016-09-16 | Wiener Neustadt | 2 - 0 | Kapfenberg |
| 2016-07-22 | Kapfenberg | 3 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2016-04-29 | Kapfenberg | 4 - 2 | Wiener Neustadt |
| 2016-03-11 | Wiener Neustadt | 1 - 3 | Kapfenberg |
| 2015-10-16 | Kapfenberg | 0 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2015-08-07 | Wiener Neustadt | 0 - 2 | Kapfenberg |
| 2015-01-13 | Kapfenberg | 0 - 4 | Wiener Neustadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 50% |
Wiener Neustadt utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-04 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | FAC Wien |
| 2018-04-27 | TSV Hartberg | 2 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2018-04-24 | Wiener Neustadt | 2 - 2 | Austria Lustenau |
| 2018-04-20 | Blau-Weiss Linz | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2018-04-13 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | SV Ried |
| 2018-04-06 | Wiener Neustadt | 0 - 2 | Liefering |
| 2018-04-02 | Wacker Innsbr. | 2 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-03-30 | Wiener Neustadt | 2 - 2 | WSG Wattens |
| 2018-03-23 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | Rapid Wien |
| 2018-03-16 | Kapfenberg | 0 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-03-12 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | TSV Hartberg |
| 2018-03-09 | FAC Wien | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Kapfenberg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-04 | Kapfenberg | 0 - 2 | Austria Lustenau |
| 2018-04-27 | Blau-Weiss Linz | 0 - 2 | Kapfenberg |
| 2018-04-24 | Kapfenberg | 2 - 3 | WSG Wattens |
| 2018-04-20 | Kapfenberg | 2 - 1 | Wacker Innsbr. |
| 2018-04-13 | Liefering | 1 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-04-06 | Kapfenberg | 0 - 0 | SV Ried |
| 2018-04-03 | TSV Hartberg | 4 - 0 | Kapfenberg |
| 2018-03-30 | FAC Wien | 0 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-03-20 | Kapfenberg | 1 - 4 | Blau-Weiss Linz |
| 2018-03-16 | Kapfenberg | 0 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-03-12 | WSG Wattens | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2018-03-09 | Austria Lustenau | 3 - 1 | Kapfenberg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Erste Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 32 | +30 | 67 |
| 2 | TSV Hartberg | 32 | +24 | 58 |
| 3 | SV Ried | 32 | +24 | 57 |
| 4 | Wiener Neustadt | 32 | +14 | 54 |
| 5 | Liefering | 32 | +15 | 52 |
| 6 | Austria Lustenau | 32 | -4 | 40 |
| 7 | WSG Wattens | 32 | -11 | 36 |
| 8 | Kapfenberg | 32 | -19 | 34 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 32 | -27 | 24 |
| 10 | FAC Wien | 32 | -46 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wiener Neustadt | |
| Kapfenberg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wiener Neustadt | Kapfenberg |
|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | TSV Hartberg | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | SV Ried | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Wiener Neustadt | - | 4 - 2 |
| 5 | Liefering | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Austria Lustenau | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | WSG Wattens | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 8 | Kapfenberg | 4 - 2 | - |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 6 - 3 | 0 - 2 |
| 10 | FAC Wien | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Wiener Neustadt | Kapfenberg | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 54 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 7 |
| Pontok | 28 | 18 |
Liga forma
| Wiener Neustadt | Kapfenberg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
9 8 |
9
7 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 4 |
5
3 8 |
Liga gólok
| Wiener Neustadt | Kapfenberg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
34 |
34
53 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
20 |
19
28 |
Teljes statisztika Erste Liga
| Mérkőzések (160) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (442) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 32% |
Wiener Neustadt következő 6 mérkőzések
| 2018-05-18 | WSG Wattens | - | Wiener Neustadt |
| 2018-05-21 | Wiener Neustadt | - | Wacker Innsbr. |
| 2018-05-25 | Liefering | - | Wiener Neustadt |
| 2018-05-31 | Wiener Neustadt | - | St. Pölten |
| 2018-06-03 | St. Pölten | - | Wiener Neustadt |
| 2018-07-27 | Wiener Neustadt | - | Blau-Weiss Linz |
Kapfenberg következő 6 mérkőzések
| 2018-05-18 | Kapfenberg | - | FAC Wien |
| 2018-05-21 | Kapfenberg | - | TSV Hartberg |
| 2018-05-25 | SV Ried | - | Kapfenberg |
| 2018-07-13 | Mattersburg | - | Kapfenberg |
| 2018-07-17 | Sturm Graz | - | Kapfenberg |
| 2018-07-27 | Kapfenberg | - | Austria Wien II |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.33 | 7.00 |
| Valószínűség | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 2.62 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-11 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
