Erste Liga - Ausztria
kedd, 24.04.2018
17:30
17:30

Wiener Neustadt

Austria Lustenau
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Wiener Neustadt |
| Vendég: | Lustenau |
| Távolság: | 495.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Wiener Neustadt |
| Befogadóképesség: | 7 700 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 6.00 | 1X | 1.11 | 2.37 | |||
| 43% | 25% | 32% | 1.11 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 54% | 46% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-23 | Austria Lustenau | 2 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2017-09-22 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | Austria Lustenau |
| 2017-08-04 | Austria Lustenau | 2 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2017-05-19 | Austria Lustenau | 2 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2017-03-31 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | Austria Lustenau |
| 2016-11-04 | Austria Lustenau | 1 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2016-09-09 | Wiener Neustadt | 1 - 4 | Austria Lustenau |
| 2016-04-15 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | Austria Lustenau |
| 2015-11-27 | Austria Lustenau | 1 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2015-09-18 | Wiener Neustadt | 1 - 3 | Austria Lustenau |
| 2015-07-24 | Austria Lustenau | 2 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2009-03-21 | Austria Lustenau | 0 - 1 | Wiener Neustadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 33% | 25% |
Wiener Neustadt utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | Blau-Weiss Linz | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2018-04-13 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | SV Ried |
| 2018-04-06 | Wiener Neustadt | 0 - 2 | Liefering |
| 2018-04-02 | Wacker Innsbr. | 2 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-03-30 | Wiener Neustadt | 2 - 2 | WSG Wattens |
| 2018-03-23 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | Rapid Wien |
| 2018-03-16 | Kapfenberg | 0 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-03-12 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | TSV Hartberg |
| 2018-03-09 | FAC Wien | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2018-02-23 | Austria Lustenau | 2 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2018-01-27 | Sturm Graz | 3 - 0 | Wiener Neustadt |
| 2018-01-13 | Wiener Neustadt | 2 - 6 | Austria Wien |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Austria Lustenau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | SV Ried | 2 - 0 | Austria Lustenau |
| 2018-04-13 | Austria Lustenau | 2 - 1 | FAC Wien |
| 2018-04-06 | Austria Lustenau | 0 - 4 | TSV Hartberg |
| 2018-04-03 | Liefering | 1 - 1 | Austria Lustenau |
| 2018-03-30 | Austria Lustenau | 1 - 0 | Blau-Weiss Linz |
| 2018-03-16 | WSG Wattens | 2 - 0 | Austria Lustenau |
| 2018-03-09 | Austria Lustenau | 3 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-03-02 | Wacker Innsbr. | 2 - 1 | Austria Lustenau |
| 2018-02-23 | Austria Lustenau | 2 - 1 | Wiener Neustadt |
| 2018-01-27 | St. Gallen | 2 - 0 | Austria Lustenau |
| 2017-12-01 | Austria Lustenau | 0 - 0 | SV Ried |
| 2017-11-24 | FAC Wien | 2 - 1 | Austria Lustenau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Tabella Erste Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 29 | +27 | 60 |
| 2 | TSV Hartberg | 29 | +24 | 54 |
| 3 | SV Ried | 30 | +22 | 51 |
| 4 | Wiener Neustadt | 29 | +14 | 50 |
| 5 | Liefering | 29 | +15 | 48 |
| 6 | Austria Lustenau | 29 | -5 | 36 |
| 7 | Kapfenberg | 29 | -18 | 31 |
| 8 | WSG Wattens | 29 | -12 | 30 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 29 | -24 | 23 |
| 10 | FAC Wien | 30 | -43 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wiener Neustadt | |
| Austria Lustenau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wiener Neustadt | Austria Lustenau |
|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | TSV Hartberg | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | SV Ried | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Wiener Neustadt | - | 1 - 1 |
| 5 | Liefering | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Austria Lustenau | 1 - 1 | - |
| 7 | Kapfenberg | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | WSG Wattens | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 6 - 3 | 1 - 2 |
| 10 | FAC Wien | 1 - 2 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Wiener Neustadt | Austria Lustenau | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 50 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 24 | 16 |
Liga forma
| Wiener Neustadt | Austria Lustenau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
8 7 |
10
6 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 4 |
4
4 6 |
Liga gólok
| Wiener Neustadt | Austria Lustenau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
44
30 |
39
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
18 |
17
19 |
Teljes statisztika Erste Liga
| Mérkőzések (146) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (409) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.80 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 34% |
Wiener Neustadt következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | TSV Hartberg | - | Wiener Neustadt |
| 2018-05-04 | Wiener Neustadt | - | FAC Wien |
| 2018-05-11 | Wiener Neustadt | - | Kapfenberg |
| 2018-05-18 | WSG Wattens | - | Wiener Neustadt |
| 2018-05-21 | Wiener Neustadt | - | Wacker Innsbr. |
| 2018-05-25 | Liefering | - | Wiener Neustadt |
Austria Lustenau következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | Austria Lustenau | - | Wacker Innsbr. |
| 2018-05-04 | Kapfenberg | - | Austria Lustenau |
| 2018-05-11 | Austria Lustenau | - | WSG Wattens |
| 2018-05-18 | Blau-Weiss Linz | - | Austria Lustenau |
| 2018-05-21 | Austria Lustenau | - | Liefering |
| 2018-05-25 | TSV Hartberg | - | Austria Lustenau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 4.00 | 6.00 |
| Valószínűség | 43% | 25% | 32% |
| 1X @ 1.11 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.37 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-24 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
