Eerste Divisie - Hollandia

péntek, 30.03.2018
19:00
Cambuur

Cambuur

Volendam

Volendam

2 - 2
(2 - 1,  0 - 1)
Információ
Város
Hazai: Leeuwarden
Vendég: Volendam
Távolság: 92.9 km
Stadion
Stadion: Cambuur Stadion
Befogadóképesség: 10 500
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 19:00 (20:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.85 3.79 3.79 12 1.28 1.95
38% 24% 38% 1.28 49% 51%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.33 1.61 2.25 2.62 1.44
81% 19% 60% 40% 38% 62%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-09-03 Volendam 0 - 1 Cambuur
2017-03-19 Volendam 1 - 1 Cambuur
2016-11-04 Cambuur 2 - 1 Volendam
2015-07-17 Cambuur 2 - 1 Volendam
2014-07-29 Cambuur 2 - 1 Volendam
2012-12-21 Cambuur 2 - 2 Volendam
2012-08-12 Volendam 1 - 2 Cambuur
2012-03-02 Cambuur 4 - 1 Volendam
2011-09-11 Volendam 1 - 4 Cambuur
2011-02-25 Cambuur 2 - 2 Volendam
2010-11-05 Volendam 2 - 1 Cambuur
2010-03-26 Cambuur 3 - 0 Volendam
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 11 10 4
67% 25% 8% 92% 83% 33%

Cambuur utolsó 12 mérkőzések

2018-03-23 Fortuna Sittard 3 - 2 Cambuur
2018-03-16 Cambuur 1 - 1 NEC Nijmegen
2018-03-12 Jong PSV 1 - 1 Cambuur
2018-03-09 Cambuur 2 - 1 Almere City
2018-03-02 FC Oss 2 - 1 Cambuur
2018-02-23 Cambuur 1 - 1 FC Emmen
2018-02-16 RKC Waalwijk 0 - 0 Cambuur
2018-02-09 Cambuur 0 - 2 MVV Maastricht
2018-02-02 Cambuur 2 - 1 Go Ahead Eagles
2018-01-30 Twente 3 - 1 Cambuur
2018-01-26 Jong Utrecht 1 - 3 Cambuur
2018-01-22 Jong Ajax 3 - 2 Cambuur
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 11 7 4
25% 33% 42% 92% 58% 33%

Volendam utolsó 12 mérkőzések

2018-03-25 Volendam 1 - 0 Den Bosch
2018-03-16 Jong PSV 2 - 1 Volendam
2018-03-12 Volendam 2 - 2 MVV Maastricht
2018-03-09 NEC Nijmegen 3 - 0 Volendam
2018-03-02 Volendam 3 - 2 FC Eindhoven
2018-02-23 Telstar 5 - 2 Volendam
2018-02-16 Volendam 4 - 1 Dordrecht
2018-02-09 De Graafschap 2 - 1 Volendam
2018-02-02 Volendam 2 - 0 Fortuna Sittard
2018-01-28 Volendam 4 - 3 Go Ahead Eagles
2018-01-19 Helmond Sport 1 - 4 Volendam
2018-01-12 Volendam 3 - 1 FC Oss
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 11 10 7
58% 8% 33% 92% 83% 58%

Tabella Eerste Divisie

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 NEC Nijmegen 31 18 7 6 68 37 +31 61
2 Jong Ajax 31 19 4 8 73 43 +30 61
3 Fortuna Sittard 31 18 5 8 68 39 +29 59
4 Telstar 31 14 11 6 62 56 +6 53
5 FC Emmen 31 12 15 4 48 37 +11 51
6 Jong PSV 31 15 6 10 57 48 +9 51
7 De Graafschap 31 12 10 9 60 39 +21 46
8 MVV Maastricht 31 12 7 12 49 45 +4 43
9 Dordrecht 31 13 4 14 46 63 -17 43
10 Den Bosch 31 10 11 10 50 40 +10 41
11 FC Oss 31 11 7 13 45 51 -6 40
12 Almere City 31 11 7 13 55 63 -8 40
13 Cambuur 31 10 9 12 40 45 -5 39
14 Volendam 31 11 6 14 48 55 -7 39
15 Jong AZ 31 12 3 16 45 54 -9 39
16 Helmond Sport 31 9 8 14 41 47 -6 35
17 Go Ahead Eagles 31 8 10 13 42 52 -10 34
18 FC Eindhoven 31 10 4 17 44 68 -24 34
19 RKC Waalwijk 31 6 11 14 30 49 -19 29
20 Jong Utrecht 31 4 5 22 30 70 -40 17

Mérkőzések kronológiája a ligában

Cambuur                                
Volendam                                
Hazai                                
Vendég                                

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Cambuur Volendam
1 NEC Nijmegen 1 - 1 3 - 0
2 Jong Ajax 1 - 2 7 - 0
3 Fortuna Sittard 1 - 0 1 - 0
4 Telstar 2 - 1 5 - 2
5 FC Emmen 1 - 1  
6 Jong PSV 0 - 1 2 - 1
7 De Graafschap 3 - 2 2 - 1
8 MVV Maastricht 0 - 2 2 - 1
9 Dordrecht 3 - 0 2 - 2
10 Den Bosch 2 - 2 3 - 1
11 FC Oss 1 - 3 1 - 0
12 Almere City 2 - 1  
13 Cambuur -  
14 Volendam   -
15 Jong AZ   0 - 2
16 Helmond Sport   1 - 4
17 Go Ahead Eagles 2 - 1 1 - 1
18 FC Eindhoven   1 - 0
19 RKC Waalwijk 1 - 1 1 - 3
20 Jong Utrecht 2 - 2  

Liga pozíció

  Cambuur Volendam
Pozíció 13 14
Pontok 39 39
  Hazai Vendég
Pozíció 15 18
Pontok 23 11

Liga forma

  Cambuur Volendam
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
10           
9          
12             
11            
6       
14               
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
6       
5      
4     
3    
2   
10           

Liga gólok

  Cambuur Volendam
Lőtt gólok
Kapott gólok
40                                         
45                                              
48                                                 
55                                                     
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
22                       
20                     
18                   
32                                 

Teljes statisztika Eerste Divisie

Mérkőzések   (310)
Hazai győzelmek 49%
Döntetlenek 24%
Vendég győzelmek 27%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (1001)
Meccsenkénti gólok 3.23
Meccsenkénti hazai gólok 1.85
Meccsenkénti vendég gólok 1.37
Hazai csapat lőtt gólok 84%
Vendég csapatok lőtt gólok 74%
Mindkét Csapat gólt Szerez 65%
Felett 1.5 84%
Felett 2.5 65%
Felett 3.5 42%

Cambuur következő 6 mérkőzések

2018-04-02 Cambuur - FC Eindhoven
2018-04-06 Den Bosch - Cambuur
2018-04-09 Cambuur - Jong AZ
2018-04-13 Dordrecht - Cambuur
2018-04-20 Cambuur - Helmond Sport
2018-04-28 Telstar - Cambuur

Volendam következő 6 mérkőzések

2018-04-02 Volendam - Jong AZ
2018-04-06 FC Emmen - Volendam
2018-04-09 Jong Utrecht - Volendam
2018-04-13 Volendam - RKC Waalwijk
2018-04-20 Volendam - Jong Ajax
2018-04-28 Almere City - Volendam

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.85 3.79 3.79
Valószínűség 38% 24% 38%
12 @ 1.28
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.28 1.95
Valószínűség 49% 51%
X2 @ 1.95
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.19 4.33
Valószínűség   81% 19%
Felett 1.5 @ 1.19
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.61 2.25
Valószínűség   60% 40%
Felett 2.5 @ 1.61
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.62 1.44
Valószínűség   38% 62%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.57 2.25
Valószínűség   64% 36%
Igen @ 1.57

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play