Primera Nacional - Argentína
szombat, 10.03.2018
22:00
22:00

Sarmiento Junin

Ferro C. Oeste
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Junin |
| Vendég: | Buenos Aires |
| Távolság: | 234.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Eva Peron |
| Befogadóképesség: | 22 000 |
| Méretek: | 100 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 22:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.10 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.10 | |||
| 52% | 32% | 16% | 1.66 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.68 | 2.35 | 1.57 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 66% | 34% | 34% | 66% | 19% | 81% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2014-03-19 | Ferro C. Oeste | 3 - 0 | Sarmiento Junin |
| 2013-09-19 | Sarmiento Junin | 4 - 1 | Ferro C. Oeste |
| 2013-05-20 | Ferro C. Oeste | 1 - 1 | Sarmiento Junin |
| 2012-11-17 | Sarmiento Junin | 1 - 0 | Ferro C. Oeste |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Sarmiento Junin utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Brown Adrogue | 2 - 1 | Sarmiento Junin |
| 2018-02-24 | Sarmiento Junin | 2 - 0 | Guillermo Brown |
| 2018-02-17 | Flandria | 3 - 5 | Sarmiento Junin |
| 2018-02-10 | Sarmiento Junin | 2 - 1 | Agropecuario |
| 2018-02-03 | JU Gualeguaychu | 2 - 2 | Sarmiento Junin |
| 2017-12-12 | Sarmiento Junin | 3 - 0 | Instituto ACC |
| 2017-12-05 | Club Almagro | 3 - 0 | Sarmiento Junin |
| 2017-11-25 | Sarmiento Junin | 0 - 2 | San Martin T. |
| 2017-11-18 | Nueva Chicago | 0 - 2 | Sarmiento Junin |
| 2017-11-11 | Sarmiento Junin | 3 - 3 | Santamarina |
| 2017-11-04 | Sp. Estudiantes | 1 - 1 | Sarmiento Junin |
| 2017-10-28 | Sarmiento Junin | 1 - 0 | Dep. Riestra |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 58% | 25% |
Ferro C. Oeste utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-05 | Ferro C. Oeste | 1 - 0 | Quilmes |
| 2018-02-25 | Boca Unidos | 3 - 1 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-18 | Ferro C. Oeste | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2018-02-11 | Dep. Moron | 0 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-07 | CA All Boys | 3 - 3 | Ferro C. Oeste |
| 2018-02-02 | Ferro C. Oeste | 0 - 0 | Atletico Mitre |
| 2017-12-01 | Ferro C. Oeste | 0 - 2 | Aldosivi |
| 2017-11-25 | Ind. Rivadavia | 2 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2017-11-12 | Ferro C. Oeste | 2 - 2 | Brown Adrogue |
| 2017-11-05 | Guillermo Brown | 3 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2017-10-28 | Ferro C. Oeste | 2 - 0 | Flandria |
| 2017-10-14 | Agropecuario | 2 - 0 | Ferro C. Oeste |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 33% | 25% |
Tabella Primera Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | 17 | +15 | 30 |
| 2 | Aldosivi | 16 | +7 | 28 |
| 3 | San Martin T. | 17 | +2 | 27 |
| 4 | Club Almagro | 17 | +7 | 26 |
| 5 | Villa Dalmine | 16 | +7 | 26 |
| 6 | Agropecuario | 16 | +5 | 26 |
| 7 | Dep. Moron | 17 | +2 | 26 |
| 8 | JU Gualeguaychu | 17 | -2 | 26 |
| 9 | Brown Adrogue | 16 | +5 | 25 |
| 10 | Instituto ACC | 17 | -1 | 25 |
| 11 | Gimnasia Jujuy | 16 | +5 | 24 |
| 12 | Sarmiento Junin | 16 | +2 | 23 |
| 13 | Quilmes | 17 | -2 | 21 |
| 14 | Sp. Estudiantes | 16 | 0 | 20 |
| 15 | Los Andes | 16 | -1 | 20 |
| 16 | Atletico Mitre | 16 | -2 | 20 |
| 17 | Guillermo Brown | 16 | -1 | 18 |
| 18 | Nueva Chicago | 16 | -3 | 18 |
| 19 | CA All Boys | 16 | -6 | 18 |
| 20 | Boca Unidos | 17 | -9 | 17 |
| 21 | Ind. Rivadavia | 16 | -4 | 15 |
| 22 | Santamarina | 16 | -5 | 15 |
| 23 | Flandria | 16 | -9 | 14 |
| 24 | Ferro C. Oeste | 16 | -13 | 13 |
| 25 | Dep. Riestra | 16 | +1 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sarmiento Junin | |
| Ferro C. Oeste | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sarmiento Junin | Ferro C. Oeste |
|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | ||
| 2 | Aldosivi | ||
| 3 | San Martin T. | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Club Almagro | ||
| 5 | Villa Dalmine | ||
| 6 | Agropecuario | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Dep. Moron | 0 - 0 | |
| 8 | JU Gualeguaychu | ||
| 9 | Brown Adrogue | ||
| 10 | Instituto ACC | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Gimnasia Jujuy | 0 - 0 | |
| 12 | Sarmiento Junin | - | |
| 13 | Quilmes | 0 - 0 | |
| 14 | Sp. Estudiantes | ||
| 15 | Los Andes | ||
| 16 | Atletico Mitre | ||
| 17 | Guillermo Brown | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 18 | Nueva Chicago | ||
| 19 | CA All Boys | 3 - 3 | |
| 20 | Boca Unidos | 3 - 1 | |
| 21 | Ind. Rivadavia | 2 - 0 | |
| 22 | Santamarina | 3 - 3 | |
| 23 | Flandria | ||
| 24 | Ferro C. Oeste | - | |
| 25 | Dep. Riestra | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Sarmiento Junin | Ferro C. Oeste | |
| Pozíció | 12 | 24 |
| Pontok | 23 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 15 |
| Pontok | 15 | 2 |
Liga forma
| Sarmiento Junin | Ferro C. Oeste | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 5 |
3
4 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 1 |
0
2 6 |
Liga gólok
| Sarmiento Junin | Ferro C. Oeste | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
20 |
11
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
6 |
5
17 |
Teljes statisztika Primera Nacional
| Mérkőzések (204) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 20% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (411) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.01 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.24 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.78 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 52% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 29% |
| Felett 3.5 | 15% |
Sarmiento Junin következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Ind. Rivadavia | - | Sarmiento Junin |
| 2018-03-24 | Sarmiento Junin | - | Aldosivi |
| 2018-04-01 | CA All Boys | - | Sarmiento Junin |
| 2018-04-07 | Sarmiento Junin | - | Atletico Mitre |
| 2018-04-17 | Dep. Moron | - | Sarmiento Junin |
| 2018-04-24 | Sarmiento Junin | - | Atl. Rafaela |
Ferro C. Oeste következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Ferro C. Oeste | - | Villa Dalmine |
| 2018-03-25 | Gimnasia Jujuy | - | Ferro C. Oeste |
| 2018-03-31 | Ferro C. Oeste | - | Los Andes |
| 2018-04-06 | Dep. Riestra | - | Ferro C. Oeste |
| 2018-04-14 | Ferro C. Oeste | - | Sp. Estudiantes |
| 2018-04-24 | Santamarina | - | Ferro C. Oeste |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.10 | 6.00 |
| Valószínűség | 52% | 32% | 16% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.10 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.42 | 2.68 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.42 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.20 | 1.19 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.11 | 1.64 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Nem @ 1.64 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 20:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
