Copa Sudamericana
csütörtök, 10.05.2018
01:45
Sao Paulo
(Brazília)
Rosario Central
(Argentína)
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Sao Paulo (Bra) |
| Vendég: |
Rosario (Arg) |
| Távolság: |
1 721.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Morumbi
(Sao Paulo / Bra)
|
| Befogadóképesség: |
66 795 |
| Méretek: |
108 x 72 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
01:45 (21:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
3.79 |
8.50 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.62 |
| 43% |
36% |
21% |
1.44 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.33 |
1.19 |
| 64% |
36% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
20% |
80% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
|
2018-04-13 |
Rosario Central
|
0 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2004-05-12 |
Sao Paulo
|
2 - 1 |
Rosario Central
|
|
2004-05-06 |
Rosario Central
|
1 - 0 |
Sao Paulo
|
Sao Paulo utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Sao Paulo
|
2 - 2 |
Atletico MG
|
|
2018-04-29 |
Fluminense
|
1 - 1 |
Sao Paulo
|
|
2018-04-22 |
Ceara
|
0 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2018-04-19 |
Sao Paulo
|
2 - 2 |
Atletico PR
|
|
2018-04-17 |
Sao Paulo
|
1 - 0 |
Parana
|
|
2018-04-13 |
Rosario Central
|
0 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2018-04-05 |
Atletico PR
|
2 - 1 |
Sao Paulo
|
|
2018-03-29 |
Corinthians
|
1 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2018-03-25 |
Sao Paulo
|
1 - 0 |
Corinthians
|
|
2018-03-21 |
Sao Paulo
|
2 - 0 |
Sao Caetano SP
|
|
2018-03-17 |
Sao Caetano SP
|
1 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2018-03-14 |
CRB AL
|
0 - 3 |
Sao Paulo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
6 |
4 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
50% |
33% |
17% |
Rosario Central utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Arsenal Sarandi
|
4 - 0 |
Rosario Central
|
|
2018-04-28 |
Def. Y Justicia
|
3 - 1 |
Rosario Central
|
|
2018-04-22 |
Rosario Central
|
0 - 2 |
Racing Club
|
|
2018-04-15 |
River Plate
|
2 - 0 |
Rosario Central
|
|
2018-04-13 |
Rosario Central
|
0 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2018-04-07 |
Rosario Central
|
2 - 1 |
CA Belgrano
|
|
2018-04-01 |
Patronato Parana
|
3 - 0 |
Rosario Central
|
|
2018-03-16 |
Rosario Central
|
3 - 1 |
Chacarita Jrs
|
|
2018-03-11 |
Velez Sarsfield
|
2 - 2 |
Rosario Central
|
|
2018-03-03 |
Rosario Central
|
1 - 2 |
Godoy Cruz
|
|
2018-02-24 |
Lanus
|
1 - 1 |
Rosario Central
|
|
2018-02-18 |
Rosario Central
|
5 - 0 |
Olimpo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
8 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
67% |
42% |
Tabella Série A (Brazília)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Flamengo |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
10 |
| 2 |
Palmeiras |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 3 |
Vasco Da Gama |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 3 |
Gremio |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 3 |
Corinthians |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
Atletico MG |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
7 |
| 7 |
Fluminense |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 8 |
Sport Recife |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 9 |
Sao Paulo |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 10 |
America MG |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 11 |
Atletico PR |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 12 |
Botafogo RJ |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 13 |
Internacional |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 14 |
Cruzeiro |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 15 |
Bahia |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
4 |
| 16 |
Santos |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 17 |
Chapecoense SC |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 18 |
Ceara |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
2 |
| 19 |
Vitoria BA |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
1 |
| 20 |
Parana |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
Tabella Liga Profesional (Argentína)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Boca Juniors |
25 |
18 |
2 |
5 |
45 |
17 |
+28 |
56 |
| 2 |
Godoy Cruz |
26 |
16 |
5 |
5 |
43 |
24 |
+19 |
53 |
| 3 |
San Lorenzo |
26 |
14 |
8 |
4 |
31 |
18 |
+13 |
50 |
| 4 |
Atl. Huracan |
26 |
13 |
8 |
5 |
32 |
21 |
+11 |
47 |
| 5 |
Independiente |
26 |
13 |
7 |
6 |
29 |
18 |
+11 |
46 |
| 6 |
Racing Club |
26 |
13 |
6 |
7 |
45 |
29 |
+16 |
45 |
| 7 |
Talleres |
26 |
13 |
6 |
7 |
31 |
18 |
+13 |
45 |
| 8 |
Def. Y Justicia |
26 |
12 |
5 |
9 |
39 |
34 |
+5 |
41 |
| 9 |
Union Santa Fe |
26 |
10 |
10 |
6 |
32 |
23 |
+9 |
40 |
| 10 |
Argentinos Jrs |
26 |
12 |
4 |
10 |
35 |
29 |
+6 |
40 |
| 11 |
CA Belgrano |
26 |
10 |
10 |
6 |
27 |
25 |
+2 |
40 |
| 12 |
River Plate |
25 |
11 |
6 |
8 |
35 |
26 |
+9 |
39 |
| 13 |
Colon Santa Fe |
25 |
10 |
8 |
7 |
29 |
20 |
+9 |
38 |
| 14 |
Atl. Tucuman |
26 |
8 |
11 |
7 |
29 |
26 |
+3 |
35 |
| 15 |
Estudiantes LP |
25 |
10 |
5 |
10 |
24 |
23 |
+1 |
35 |
| 16 |
Banfield |
26 |
9 |
7 |
10 |
27 |
24 |
+3 |
34 |
| 17 |
Velez Sarsfield |
25 |
9 |
7 |
9 |
29 |
31 |
-2 |
34 |
| 18 |
Patronato Parana |
26 |
8 |
8 |
10 |
26 |
32 |
-6 |
32 |
| 19 |
Rosario Central |
26 |
8 |
7 |
11 |
29 |
40 |
-11 |
31 |
| 20 |
San Martin SJ |
26 |
8 |
6 |
12 |
26 |
35 |
-9 |
30 |
| 21 |
Lanus |
26 |
6 |
10 |
10 |
20 |
37 |
-17 |
28 |
| 22 |
Newells Old Boys |
26 |
8 |
6 |
12 |
23 |
26 |
-3 |
27 |
| 23 |
Tigre Victoria |
26 |
4 |
12 |
10 |
26 |
31 |
-5 |
24 |
| 24 |
Gimnasia LP |
25 |
6 |
5 |
14 |
24 |
41 |
-17 |
23 |
| 25 |
Temperley |
26 |
4 |
8 |
14 |
19 |
44 |
-25 |
20 |
| 26 |
Chacarita Jrs |
26 |
4 |
6 |
16 |
22 |
36 |
-14 |
18 |
| 27 |
Arsenal Sarandi |
26 |
3 |
8 |
15 |
19 |
34 |
-15 |
17 |
| 28 |
Olimpo |
26 |
3 |
5 |
18 |
14 |
48 |
-34 |
14 |
Sao Paulo következő 6 mérkőzések
|
2018-05-13 |
Bahia
|
- |
Sao Paulo
|
|
2018-05-20 |
Sao Paulo
|
- |
Santos
|
|
2018-05-27 |
America MG
|
- |
Sao Paulo
|
|
2018-05-31 |
Sao Paulo
|
- |
Botafogo RJ
|
|
2018-06-03 |
Palmeiras
|
- |
Sao Paulo
|
|
2018-06-06 |
Sao Paulo
|
- |
Internacional
|
Rosario Central következő 6 mérkőzések
|
2018-05-14 |
Rosario Central
|
- |
Estudiantes LP
|
|
2018-08-12 |
Rosario Central
|
- |
Banfield
|
|
2018-08-17 |
Talleres
|
- |
Rosario Central
|
|
2018-08-26 |
Rosario Central
|
- |
San Martin T.
|
|
2018-09-02 |
Racing Club
|
- |
Rosario Central
|
|
2018-09-07 |
Rosario Central
|
- |
Talleres
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.44 |
3.79 |
8.50 |
| Valószínűség |
43% |
36% |
21% |
|
1 @ 1.44 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.08 |
2.62 |
| Valószínűség |
82% |
18% |
|
1X @ 1.08 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.39 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Felett 1.5 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.35 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.33 |
1.19 |
| Valószínűség |
|
20% |
80% |
|
Alatt 3.5 @ 1.19 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.50 |
1.50 |
| Valószínűség |
|
36% |
64% |
|
Nem @ 1.50 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-10 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!