Série C - B csoport - Brazília
vasárnap, 06.06.2021
22:00
22:00

Sao Jose RS

Criciuma
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Porto Alegre |
| Vendég: | Criciuma |
| Távolság: | 235.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 22:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.22 | 3.05 | 3.36 | 1X | 1.27 | 1.57 | |||
| 36% | 34% | 30% | 1.27 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.41 | 2.50 | 1.48 | 4.81 | 1.14 | ||||||
| 12% | 88% | 8% | 92% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2020-11-28 | Sao Jose RS | 2 - 0 | Criciuma |
| 2020-09-26 | Criciuma | 2 - 0 | Sao Jose RS |
Sao Jose RS utolsó 12 mérkőzések
| 2021-05-31 | Botafogo SP | 1 - 0 | Sao Jose RS |
| 2021-04-25 | Novo Hamburgo | 1 - 3 | Sao Jose RS |
| 2021-04-05 | Sao Jose RS | 1 - 0 | Sao Luiz RS |
| 2021-04-01 | Internacional | 0 - 0 | Sao Jose RS |
| 2021-03-29 | Sao Jose RS | 1 - 0 | Juventude |
| 2021-03-25 | Ypiranga RS | 4 - 1 | Sao Jose RS |
| 2021-03-22 | Sao Jose RS | 1 - 1 | Gremio |
| 2021-03-19 | Sao Jose RS | 1 - 2 | Brasil Pelotas |
| 2021-03-04 | Sao Jose RS | 0 - 1 | Caxias RS |
| 2020-12-05 | Ypiranga RS | 3 - 1 | Sao Jose RS |
| 2020-11-28 | Sao Jose RS | 2 - 0 | Criciuma |
| 2020-11-22 | Sao Jose RS | 0 - 0 | Londrina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 33% | 25% |
Criciuma utolsó 12 mérkőzések
| 2021-06-03 | America MG | 0 - 0 | Criciuma |
| 2021-05-29 | Criciuma | 1 - 0 | Ituano SP |
| 2021-04-22 | Criciuma | 0 - 1 | Avai |
| 2021-04-12 | Criciuma | 2 - 0 | Metropolitano |
| 2021-04-08 | Criciuma | 1 - 1 | Ponte Preta |
| 2021-03-28 | Joinville | 1 - 0 | Criciuma |
| 2021-03-25 | Criciuma | 2 - 2 | Brusque SC |
| 2021-03-21 | Figueirense | 0 - 0 | Criciuma |
| 2021-03-14 | Criciuma | 0 - 1 | Chapecoense SC |
| 2021-02-27 | Juventus SC | 2 - 0 | Criciuma |
| 2020-12-05 | Criciuma | 2 - 2 | Brusque SC |
| 2020-11-28 | Sao Jose RS | 2 - 0 | Criciuma |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 2 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 17% | 17% |
Tabella Série C - B csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino SP | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Ypiranga RS | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Botafogo SP | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Criciuma | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Figueirense | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Mirassol SP | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Oeste | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Sao Jose RS | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Parana | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Ituano SP | 2 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sao Jose RS | |
| Criciuma | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Sao Jose RS | Criciuma | |
| Pozíció | 7 | 3 |
| Pontok | 0 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 8 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Sao Jose RS | Criciuma | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Sao Jose RS | Criciuma | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
1 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Série C - B csoport
| Mérkőzések (7) | |
| Hazai győzelmek | 71% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (14) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.14 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.86 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 29% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 29% |
| Felett 1.5 | 43% |
| Felett 2.5 | 29% |
| Felett 3.5 | 14% |
Sao Jose RS következő 6 mérkőzések
| 2021-06-12 | Sao Jose RS | - | Ituano SP |
| 2021-06-19 | Novorizontino SP | - | Sao Jose RS |
| 2021-06-26 | Parana | - | Sao Jose RS |
| 2021-07-04 | Sao Jose RS | - | Mirassol SP |
| 2021-07-11 | Figueirense | - | Sao Jose RS |
| 2021-07-17 | Sao Jose RS | - | Oeste |
Criciuma következő 6 mérkőzések
| 2021-06-10 | Criciuma | - | America MG |
| 2021-06-13 | Criciuma | - | Ypiranga RS |
| 2021-06-19 | Oeste | - | Criciuma |
| 2021-06-27 | Criciuma | - | Novorizontino SP |
| 2021-07-04 | Criciuma | - | Parana |
| 2021-07-13 | Botafogo SP | - | Criciuma |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.22 | 3.05 | 3.36 |
| Valószínűség | 36% | 34% | 30% |
| 1X @ 1.27 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.27 | 1.57 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 2.41 | |
| Valószínűség | 12% | 88% | |
| Alatt 1.5 @ 2.41 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.48 | |
| Valószínűség | 8% | 92% | |
| Alatt 2.5 @ 1.48 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.81 | 1.14 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 8% | 92% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2021-06-06 20:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
