Liga MX - Mexikó
csütörtök, 15.02.2018
01:00
01:00

Santos Laguna

Leon
5 - 1
(4 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Torreon |
| Vendég: | Leon |
| Távolság: | 523.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Corona |
| Befogadóképesség: | 30 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.60 | 3.39 | 1 | 1.33 | 1.80 | |||
| 40% | 32% | 28% | 2.04 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.44 | 2.70 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-27 | Leon | 1 - 2 | Santos Laguna |
| 2017-02-19 | Leon | 2 - 2 | Santos Laguna |
| 2016-08-29 | Santos Laguna | 1 - 0 | Leon |
| 2016-01-10 | Leon | 2 - 0 | Santos Laguna |
| 2015-07-26 | Santos Laguna | 1 - 3 | Leon |
| 2015-03-01 | Leon | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2014-09-13 | Santos Laguna | 2 - 0 | Leon |
| 2014-02-23 | Leon | 4 - 2 | Santos Laguna |
| 2013-12-09 | Santos Laguna | 2 - 2 | Leon |
| 2013-12-06 | Leon | 3 - 1 | Santos Laguna |
| 2013-08-31 | Santos Laguna | 0 - 2 | Leon |
| 2013-01-26 | Santos Laguna | 2 - 0 | Leon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 42% |
Santos Laguna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Guadalajara | 0 - 2 | Santos Laguna |
| 2018-02-08 | Dep. Toluca | 2 - 0 | Santos Laguna |
| 2018-02-04 | Santos Laguna | 0 - 0 | Club Tijuana |
| 2018-01-29 | Veracruz | 1 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-01-25 | Santos Laguna | 2 - 1 | Dep. Toluca |
| 2018-01-22 | Santos Laguna | 1 - 0 | Morelia |
| 2018-01-17 | Zacatecas | 0 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-01-14 | Tigres UANL | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-01-08 | Santos Laguna | 4 - 2 | Lobos BUAP |
| 2017-11-20 | Santos Laguna | 0 - 1 | Club America |
| 2017-11-10 | Monterrey | 1 - 1 | Santos Laguna |
| 2017-11-05 | Pumas UNAM | 2 - 2 | Santos Laguna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Leon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Leon | 2 - 1 | Puebla |
| 2018-02-07 | Venados | 2 - 2 | Leon |
| 2018-02-04 | Monterrey | 5 - 1 | Leon |
| 2018-01-28 | Leon | 0 - 4 | Necaxa |
| 2018-01-20 | Cruz Azul | 0 - 0 | Leon |
| 2018-01-17 | Cancun | 2 - 1 | Leon |
| 2018-01-14 | Leon | 3 - 1 | Dep. Toluca |
| 2018-01-10 | Leon | 1 - 0 | Venados |
| 2018-01-06 | Atlas | 1 - 2 | Leon |
| 2017-11-26 | Tigres UANL | 1 - 1 | Leon |
| 2017-11-23 | Leon | 1 - 1 | Tigres UANL |
| 2017-11-19 | Leon | 0 - 2 | Guadalajara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Tabella Liga MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 7 | +9 | 15 |
| 2 | Pumas UNAM | 6 | +6 | 14 |
| 3 | Monterrey | 6 | +6 | 11 |
| 4 | Santos Laguna | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Morelia | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Leon | 6 | -4 | 10 |
| 7 | Necaxa | 7 | +3 | 9 |
| 8 | Dep. Toluca | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Puebla | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Club Tijuana | 6 | +1 | 9 |
| 11 | Tigres UANL | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Queretaro | 6 | +1 | 7 |
| 13 | Pachuca | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Cruz Azul | 6 | -1 | 6 |
| 15 | Veracruz | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Lobos BUAP | 7 | -8 | 5 |
| 17 | Guadalajara | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Atlas | 7 | -7 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Santos Laguna | |
| Leon | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Santos Laguna | Leon |
|---|---|---|---|
| 1 | Club America | ||
| 2 | Pumas UNAM | ||
| 3 | Monterrey | 5 - 1 | |
| 4 | Santos Laguna | - | |
| 5 | Morelia | 1 - 0 | |
| 6 | Leon | - | |
| 7 | Necaxa | ||
| 8 | Dep. Toluca | ||
| 9 | Puebla | ||
| 10 | Club Tijuana | 0 - 0 | |
| 11 | Tigres UANL | ||
| 12 | Queretaro | ||
| 13 | Pachuca | ||
| 14 | Cruz Azul | 0 - 0 | |
| 15 | Veracruz | ||
| 16 | Lobos BUAP | 4 - 2 | |
| 17 | Guadalajara | ||
| 18 | Atlas | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Santos Laguna | Leon | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 11 | 10 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 13 |
| Pontok | 7 | 4 |
Liga forma
| Santos Laguna | Leon | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 1 |
3
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
1
1 1 |
Liga gólok
| Santos Laguna | Leon | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
5 |
8
12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
2 |
3
6 |
Teljes statisztika Liga MX
| Mérkőzések (57) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (138) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.42 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 28% |
Santos Laguna következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Dep. Toluca | - | Santos Laguna |
| 2018-02-26 | Santos Laguna | - | Cruz Azul |
| 2018-02-28 | Santos Laguna | - | Zacatecas |
| 2018-03-04 | Necaxa | - | Santos Laguna |
| 2018-03-07 | Jaiba Brava | - | Santos Laguna |
| 2018-03-12 | Santos Laguna | - | Monterrey |
Leon következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Leon | - | Queretaro |
| 2018-02-21 | Leon | - | Cancun |
| 2018-02-25 | Pachuca | - | Leon |
| 2018-03-04 | Leon | - | Pumas UNAM |
| 2018-03-08 | Leon | - | Celaya |
| 2018-03-11 | Club America | - | Leon |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.60 | 3.39 |
| Valószínűség | 40% | 32% | 28% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.80 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.70 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-15 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
