Más nemzetközi versenyek

péntek, 27.10.2017
03:00
Santos Guapiles

Santos Guapiles
(Costa Rica)

Ol. Tegucigalpa

Ol. Tegucigalpa
(Honduras)

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0,  1 - 4)
Győztes Ol. Tegucigalpa
eredmény 1 - 4 hosszabbítás után
Információ
Város
Hazai: Guapiles (Crc)
Vendég: Tegucigalpa (Hon)
Távolság: 568.3 km
Stadion
Stadion: Ebal Rodriguez (Guapiles / Crc)
Befogadóképesség: 3 000
Méretek: 105 x 75 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 03:00 (20:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.90 3.25 3.50 1 1.28 1.80
39% 33% 28% 1.90 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.71 2.29 1.60 4.02 1.20
65% 35% 41% 59% 22% 78%

Utolsó 1 közvetlen mérkőzések

2017-10-20 Ol. Tegucigalpa 0 - 1 Santos Guapiles

Santos Guapiles utolsó 12 mérkőzések

2017-10-20 Ol. Tegucigalpa 0 - 1 Santos Guapiles
2017-10-15 Guadalupe FC 0 - 4 Santos Guapiles
2017-10-12 Santos Guapiles 2 - 1 LD Alajuelense
2017-10-01 Perez Zeledon 4 - 1 Santos Guapiles
2017-09-28 Santos Guapiles 1 - 4 Herediano
2017-09-24 Santos Guapiles 3 - 2 Dep. Saprissa
2017-09-17 U. de Costa Rica 0 - 2 Santos Guapiles
2017-09-09 Carmelita 1 - 1 Santos Guapiles
2017-09-03 Santos Guapiles 2 - 2 Limon
2017-08-31 Santos Guapiles 0 - 2 Guadalupe FC
2017-08-27 Mun. Grecia 2 - 1 Santos Guapiles
2017-08-20 Santos Guapiles 4 - 2 Mun. Liberia
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 8 6
50% 17% 33% 92% 67% 50%

Ol. Tegucigalpa utolsó 12 mérkőzések

2017-10-22 Ol. Tegucigalpa 3 - 0 Real Espana
2017-10-20 Ol. Tegucigalpa 0 - 1 Santos Guapiles
2017-10-14 Vida La Ceiba 1 - 0 Ol. Tegucigalpa
2017-10-08 Platense 1 - 2 Ol. Tegucigalpa
2017-10-01 Ol. Tegucigalpa 3 - 0 Hond. Progreso
2017-09-28 Juticalpa 2 - 2 Ol. Tegucigalpa
2017-09-24 Ol. Tegucigalpa 2 - 1 Real Soc. Tocoa
2017-09-17 Marathon 3 - 2 Ol. Tegucigalpa
2017-09-10 Motagua 1 - 1 Ol. Tegucigalpa
2017-09-04 Real Espana 2 - 0 Ol. Tegucigalpa
2017-08-25 Ol. Tegucigalpa 3 - 1 Alianza San S.
2017-08-18 Alianza San S. 1 - 0 Ol. Tegucigalpa
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 7 3
42% 17% 42% 75% 58% 25%

Santos Guapiles következő 6 mérkőzések

2017-10-29 Santos Guapiles - Mun. Grecia
2017-11-01 Limon - Santos Guapiles
2017-11-05 Santos Guapiles - Carmelita
2017-11-09 Santos Guapiles - Cartagines
2017-11-12 Santos Guapiles - U. de Costa Rica
2017-11-16 Mun. Liberia - Santos Guapiles

Ol. Tegucigalpa következő 6 mérkőzések

2017-10-29 Ol. Tegucigalpa - Motagua
2017-11-02 Lobos UPNFM - Ol. Tegucigalpa
2017-11-05 Ol. Tegucigalpa - Platense
2017-11-09 Ol. Tegucigalpa - Marathon
2017-11-12 Real Soc. Tocoa - Ol. Tegucigalpa
2017-11-14 Ol. Tegucigalpa - Marathon

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.90 3.25 3.50
Valószínűség 39% 33% 28%
1 @ 1.90
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.28 1.80
Valószínűség 66% 34%
1X @ 1.28
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.40 2.71
Valószínűség   65% 35%
Felett 1.5 @ 1.40
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.29 1.60
Valószínűség   41% 59%
Alatt 2.5 @ 1.60
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   4.02 1.20
Valószínűség   22% 78%
Alatt 3.5 @ 1.20
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   2.05 1.70
Valószínűség   45% 55%
Nem @ 1.70

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-10-27 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play