Clausura - Rájátszás - Costa Rica
vasárnap, 06.05.2018
23:00
Santos Guapiles
Dep. Saprissa
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
Győztes Dep. Saprissa
összesítésben 2 - 7
Az első forduló eredménye
Dep. Saprissa4 - 2Santos Guapiles
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Guapiles |
| Vendég: |
San Jose |
| Távolság: |
45.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ebal Rodriguez
|
| Befogadóképesség: |
3 000 |
| Méretek: |
105 x 75 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
23:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
3.39 |
1.83 |
12 |
|
|
|
1.83 |
1.22 |
| 33% |
31% |
36% |
1.30 |
|
|
|
44% |
56% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 72% |
28% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-05-03 |
Dep. Saprissa
|
4 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2018-02-25 |
Santos Guapiles
|
1 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-01-11 |
Dep. Saprissa
|
1 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2017-12-17 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-11-26 |
Santos Guapiles
|
0 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-11-23 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-09-24 |
Santos Guapiles
|
3 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-05-14 |
Dep. Saprissa
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2017-05-03 |
Santos Guapiles
|
2 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-03-26 |
Santos Guapiles
|
1 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2017-02-02 |
Dep. Saprissa
|
1 - 1 |
Santos Guapiles
|
|
2016-12-11 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Santos Guapiles
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Santos Guapiles utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-03 |
Dep. Saprissa
|
4 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2018-04-29 |
Santos Guapiles
|
1 - 0 |
LD Alajuelense
|
|
2018-04-22 |
Santos Guapiles
|
0 - 1 |
Herediano
|
|
2018-04-19 |
Herediano
|
1 - 0 |
Santos Guapiles
|
|
2018-04-15 |
Santos Guapiles
|
2 - 0 |
Perez Zeledon
|
|
2018-04-08 |
LD Alajuelense
|
0 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2018-03-29 |
Santos Guapiles
|
1 - 1 |
Cartagines
|
|
2018-03-25 |
Limon
|
2 - 3 |
Santos Guapiles
|
|
2018-03-21 |
U. de Costa Rica
|
1 - 1 |
Santos Guapiles
|
|
2018-03-18 |
Santos Guapiles
|
1 - 0 |
Mun. Grecia
|
|
2018-03-11 |
Mun. Liberia
|
1 - 1 |
Santos Guapiles
|
|
2018-03-03 |
Carmelita
|
1 - 2 |
Santos Guapiles
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
25% |
17% |
Dep. Saprissa utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-03 |
Dep. Saprissa
|
4 - 2 |
Santos Guapiles
|
|
2018-04-29 |
Herediano
|
1 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-04-23 |
LD Alajuelense
|
3 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-04-19 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
Limon
|
|
2018-04-16 |
Guadalupe FC
|
0 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-04-08 |
Perez Zeledon
|
2 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-03-29 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
U. de Costa Rica
|
|
2018-03-26 |
LD Alajuelense
|
3 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-03-21 |
Mun. Grecia
|
2 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-03-18 |
Dep. Saprissa
|
1 - 1 |
Herediano
|
|
2018-03-11 |
Carmelita
|
1 - 1 |
Dep. Saprissa
|
|
2018-03-08 |
Dep. Saprissa
|
4 - 0 |
Guadalupe FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
11 |
9 |
6 |
| 50% |
42% |
8% |
|
92% |
75% |
50% |
Tabella Santos Guapiles
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Primera División
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Herediano |
22 |
13 |
6 |
3 |
34 |
14 |
+20 |
45 |
| 2 |
Dep. Saprissa |
22 |
13 |
5 |
4 |
43 |
21 |
+22 |
44 |
| 3 |
LD Alajuelense |
22 |
13 |
4 |
5 |
46 |
25 |
+21 |
43 |
| 4 |
Santos Guapiles |
22 |
10 |
9 |
3 |
30 |
16 |
+14 |
39 |
| 5 |
Guadalupe FC |
22 |
7 |
8 |
7 |
28 |
32 |
-4 |
29 |
| 6 |
Limon |
22 |
7 |
7 |
8 |
31 |
31 |
0 |
28 |
| 7 |
Perez Zeledon |
22 |
7 |
7 |
8 |
27 |
32 |
-5 |
28 |
| 8 |
U. de Costa Rica |
22 |
6 |
7 |
9 |
26 |
32 |
-6 |
25 |
| 9 |
Carmelita |
22 |
7 |
4 |
11 |
26 |
39 |
-13 |
25 |
| 10 |
Mun. Grecia |
22 |
6 |
6 |
10 |
27 |
34 |
-7 |
24 |
| 11 |
Mun. Liberia |
22 |
3 |
6 |
13 |
18 |
44 |
-26 |
15 |
| 12 |
Cartagines |
22 |
1 |
9 |
12 |
16 |
32 |
-16 |
12 |
Santos Guapiles következő 6 mérkőzések
|
2018-05-10 |
LD Alajuelense
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-05-13 |
Herediano
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-07-22 |
Dep. Saprissa
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-07-29 |
Santos Guapiles
|
- |
Carmelita
|
|
2018-08-05 |
Herediano
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-08-12 |
U. de Costa Rica
|
- |
Santos Guapiles
|
Dep. Saprissa következő 6 mérkőzések
|
2018-05-10 |
Dep. Saprissa
|
- |
Herediano
|
|
2018-05-13 |
Dep. Saprissa
|
- |
LD Alajuelense
|
|
2018-05-16 |
Herediano
|
- |
Dep. Saprissa
|
|
2018-05-20 |
Dep. Saprissa
|
- |
Herediano
|
|
2018-07-22 |
Dep. Saprissa
|
- |
Santos Guapiles
|
|
2018-07-29 |
San Carlos
|
- |
Dep. Saprissa
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
4.00 |
3.39 |
1.83 |
| Valószínűség |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.30 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.83 |
1.22 |
| Valószínűség |
44% |
56% |
|
X2 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
72% |
28% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Igen @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 20:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!