Primera División - Costa Rica

vasárnap, 05.11.2017
20:00
Santos Guapiles

Santos Guapiles

Carmelita

Carmelita

3 - 2
(1 - 0,  2 - 2)
Információ
Város
Hazai: Guapiles
Vendég: Alajuela
Távolság: 51.5 km
Stadion
Stadion: Ebal Rodriguez
Befogadóképesség: 3 000
Méretek: 105 x 75 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 20:00 (14:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.61 3.79 4.75 1 1.18 2.20
52% 22% 26% 1.61 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.09 1.64 2.20 2.57 1.44
88% 12% 61% 39% 44% 56%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-09-09 Carmelita 1 - 1 Santos Guapiles
2017-04-13 Carmelita 1 - 2 Santos Guapiles
2017-02-12 Santos Guapiles 0 - 1 Carmelita
2016-11-06 Santos Guapiles 3 - 0 Carmelita
2016-09-01 Carmelita 0 - 2 Santos Guapiles
2016-04-24 Santos Guapiles 0 - 1 Carmelita
2016-02-29 Carmelita 0 - 5 Santos Guapiles
2015-12-09 Carmelita 0 - 1 Santos Guapiles
2015-09-27 Santos Guapiles 1 - 1 Carmelita
2015-03-16 Santos Guapiles 1 - 1 Carmelita
2015-01-25 Carmelita 0 - 1 Santos Guapiles
2014-10-12 Carmelita 0 - 3 Santos Guapiles
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 4 1
58% 25% 17% 67% 33% 8%

Santos Guapiles utolsó 12 mérkőzések

2017-11-01 Limon 1 - 1 Santos Guapiles
2017-10-29 Santos Guapiles 5 - 0 Mun. Grecia
2017-10-27 Santos Guapiles 0 - 1 Ol. Tegucigalpa
2017-10-20 Ol. Tegucigalpa 0 - 1 Santos Guapiles
2017-10-15 Guadalupe FC 0 - 4 Santos Guapiles
2017-10-12 Santos Guapiles 2 - 1 LD Alajuelense
2017-10-01 Perez Zeledon 4 - 1 Santos Guapiles
2017-09-28 Santos Guapiles 1 - 4 Herediano
2017-09-24 Santos Guapiles 3 - 2 Dep. Saprissa
2017-09-17 U. de Costa Rica 0 - 2 Santos Guapiles
2017-09-09 Carmelita 1 - 1 Santos Guapiles
2017-09-03 Santos Guapiles 2 - 2 Limon
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 7 6
50% 25% 25% 83% 58% 50%

Carmelita utolsó 12 mérkőzések

2017-11-01 Guadalupe FC 1 - 1 Carmelita
2017-10-28 Carmelita 1 - 4 Mun. Liberia
2017-10-26 Cartagines 2 - 6 Carmelita
2017-10-22 Carmelita 2 - 1 Perez Zeledon
2017-10-15 LD Alajuelense 1 - 3 Carmelita
2017-10-09 U. de Costa Rica 1 - 0 Carmelita
2017-10-03 Carmelita 0 - 2 Dep. Saprissa
2017-09-27 Carmelita 0 - 1 Mun. Grecia
2017-09-24 Herediano 2 - 0 Carmelita
2017-09-17 Limon 2 - 2 Carmelita
2017-09-09 Carmelita 1 - 1 Santos Guapiles
2017-09-02 Carmelita 3 - 1 Guadalupe FC
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 6 5
33% 25% 42% 83% 50% 42%

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Herediano 18 14 4 0 36 9 +27 46
2 Dep. Saprissa 18 11 3 4 41 22 +19 36
3 Perez Zeledon 19 9 6 4 39 30 +9 33
4 Santos Guapiles 16 7 5 4 33 23 +10 26
5 Limon 18 5 9 4 29 30 -1 24
6 Mun. Grecia 18 6 5 7 22 33 -11 23
7 LD Alajuelense 18 5 6 7 28 26 +2 21
8 U. de Costa Rica 19 4 6 9 15 26 -11 18
9 Carmelita 18 4 5 9 26 32 -6 17
10 Cartagines 17 3 8 6 20 29 -9 17
11 Guadalupe FC 18 3 5 10 19 31 -12 14
12 Mun. Liberia 17 4 2 11 22 39 -17 14

Mérkőzések kronológiája a ligában

Santos Guapiles                 
Carmelita                   
Hazai                 
Vendég                   

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Santos Guapiles Carmelita
1 Herediano 1 - 4 2 - 0
2 Dep. Saprissa 3 - 2 4 - 2
3 Perez Zeledon 4 - 0 3 - 1
4 Santos Guapiles -  
5 Limon 2 - 2 2 - 2
6 Mun. Grecia 5 - 0  
7 LD Alajuelense 2 - 1 1 - 3
8 U. de Costa Rica   1 - 0
9 Carmelita   -
10 Cartagines   2 - 6
11 Guadalupe FC 0 - 2 1 - 1
12 Mun. Liberia 4 - 2 2 - 1

Liga pozíció

  Santos Guapiles Carmelita
Pozíció 4 9
Pontok 26 17
  Hazai Vendég
Pozíció 5 9
Pontok 16 8

Liga forma

  Santos Guapiles Carmelita
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
7        
5      
4     
4     
5      
9          
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
5      
1  
2   
2   
2   
5      

Liga gólok

  Santos Guapiles Carmelita
Lőtt gólok
Kapott gólok
33                                  
23                        
26                           
32                                 
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
21                      
13              
16                 
18                   

Teljes statisztika Primera División

Mérkőzések   (107)
Hazai győzelmek 41%
Döntetlenek 30%
Vendég győzelmek 29%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (330)
Meccsenkénti gólok 3.08
Meccsenkénti hazai gólok 1.70
Meccsenkénti vendég gólok 1.38
Hazai csapat lőtt gólok 79%
Vendég csapatok lőtt gólok 77%
Mindkét Csapat gólt Szerez 62%
Felett 1.5 83%
Felett 2.5 60%
Felett 3.5 38%

Santos Guapiles következő 6 mérkőzések

2017-11-09 Santos Guapiles - Cartagines
2017-11-12 Santos Guapiles - U. de Costa Rica
2017-11-16 Mun. Liberia - Santos Guapiles
2017-11-19 Herediano - Santos Guapiles
2017-11-23 Dep. Saprissa - Santos Guapiles
2017-11-26 Santos Guapiles - Dep. Saprissa

Carmelita következő 6 mérkőzések

2017-11-14 Carmelita - Limon
2017-11-19 Mun. Grecia - Carmelita
2017-11-22 Carmelita - Herediano
2018-01-06 Carmelita - Cartagines
2018-01-10 Herediano - Carmelita
2018-01-14 Santos Guapiles - Carmelita

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.61 3.79 4.75
Valószínűség 52% 22% 26%
1 @ 1.61
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.18 2.20
Valószínűség 66% 34%
1X @ 1.18
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.20 4.09
Valószínűség   88% 12%
Felett 1.5 @ 1.20
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.64 2.20
Valószínűség   61% 39%
Felett 2.5 @ 1.64
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.57 1.44
Valószínűség   44% 56%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.70 2.05
Valószínűség   67% 33%
Igen @ 1.70

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-05 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play