Serie C - B. csoport - Olaszország
szombat, 03.03.2018
17:30
17:30

Santarcangelo

Südtirol
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Santarcangelo di Romagna |
| Vendég: | Bolzano |
| Távolság: | 283.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.30 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.30 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 64% | 36% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Südtirol | 5 - 0 | Santarcangelo |
| 2017-04-05 | Santarcangelo | 2 - 1 | Südtirol |
| 2016-11-19 | Südtirol | 1 - 0 | Santarcangelo |
Santarcangelo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Santarcangelo | 0 - 1 | Sambenedettese |
| 2018-02-17 | Reggiana | 1 - 0 | Santarcangelo |
| 2018-02-10 | Santarcangelo | 1 - 3 | Padova |
| 2018-02-03 | Fermana | 1 - 1 | Santarcangelo |
| 2018-01-27 | Santarcangelo | 1 - 0 | Albinoleffe |
| 2018-01-20 | Bassano Virtus | 3 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-12-29 | Santarcangelo | 1 - 0 | Gubbio |
| 2017-12-22 | Pordenone | 0 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-12-16 | Ravenna | 3 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-12-09 | Santarcangelo | 2 - 1 | Mestre |
| 2017-12-02 | Renate | 0 - 0 | Santarcangelo |
| 2017-11-26 | Santarcangelo | 1 - 2 | Union Brescia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Südtirol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Südtirol | 1 - 1 | Padova |
| 2018-02-14 | Südtirol | 1 - 0 | Pordenone |
| 2018-02-10 | Südtirol | 1 - 2 | Gubbio |
| 2018-02-03 | Bassano Virtus | 1 - 0 | Südtirol |
| 2018-01-27 | Südtirol | 2 - 1 | Triestina |
| 2018-01-20 | Fermana | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-22 | Albinoleffe | 1 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-16 | Mestre | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-09 | Südtirol | 0 - 0 | Ravenna |
| 2017-12-02 | Union Brescia | 2 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-19 | Fano | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-12 | Südtirol | 1 - 1 | Reggiana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 0% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 24 | +15 | 49 |
| 2 | Bassano Virtus | 26 | +10 | 40 |
| 3 | Reggiana | 23 | +9 | 39 |
| 4 | Sambenedettese | 24 | +8 | 38 |
| 5 | Union Brescia | 25 | +3 | 37 |
| 6 | Südtirol | 24 | +4 | 35 |
| 7 | Triestina | 25 | +10 | 35 |
| 8 | Renate | 23 | +1 | 33 |
| 9 | Pordenone | 25 | -1 | 33 |
| 10 | Mestre | 24 | +4 | 32 |
| 11 | Albinoleffe | 24 | +1 | 31 |
| 12 | Fermana | 25 | -4 | 31 |
| 13 | Gubbio | 24 | -9 | 27 |
| 14 | Vicenza | 23 | -1 | 26 |
| 15 | Ravenna | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Teramo | 24 | -9 | 23 |
| 17 | Fano | 24 | -8 | 22 |
| 18 | Santarcangelo | 25 | -23 | 21 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Santarcangelo | |
| Südtirol | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Santarcangelo | Südtirol |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Bassano Virtus | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Reggiana | 1 - 1 | |
| 4 | Sambenedettese | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Union Brescia | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Südtirol | - | |
| 7 | Triestina | 1 - 1 | |
| 8 | Renate | 0 - 0 | |
| 9 | Pordenone | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Mestre | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Albinoleffe | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Fermana | 1 - 5 | 0 - 1 |
| 13 | Gubbio | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Vicenza | 2 - 1 | |
| 15 | Ravenna | ||
| 16 | Teramo | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 17 | Fano | 0 - 1 | |
| 18 | Santarcangelo | - | |
| 19 | Modena |
Liga pozíció
| Santarcangelo | Südtirol | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 21 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 7 |
| Pontok | 14 | 16 |
Liga forma
| Santarcangelo | Südtirol | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 13 |
9
8 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
4
4 5 |
Liga gólok
| Santarcangelo | Südtirol | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
45 |
25
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
20 |
9
12 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (218) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (473) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.15 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.02 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 17% |
Santarcangelo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Teramo | - | Santarcangelo |
| 2018-03-18 | Santarcangelo | - | Triestina |
| 2018-03-25 | Santarcangelo | - | Fano |
| 2018-03-31 | Vicenza | - | Santarcangelo |
| 2018-04-12 | Santarcangelo | - | Südtirol |
| 2018-04-15 | Union Brescia | - | Santarcangelo |
Südtirol következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Südtirol | - | Renate |
| 2018-03-16 | Vicenza | - | Südtirol |
| 2018-03-21 | Südtirol | - | Teramo |
| 2018-03-25 | Südtirol | - | Sambenedettese |
| 2018-04-02 | Reggiana | - | Südtirol |
| 2018-04-08 | Südtirol | - | Fano |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.20 | 2.20 |
| Valószínűség | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.30 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
