Série C - A csoport - Brazília
szombat, 28.04.2018
20:00
20:00

Santa Cruz PE

ABC RN
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Recife |
| Vendég: | Natal |
| Távolság: | 253.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Arruda |
| Befogadóképesség: | 60 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.29 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.80 | |||
| 61% | 8% | 31% | 1.90 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.04 | 1.75 | 3.48 | 1.25 | ||||||
| 46% | 54% | 26% | 74% | 23% | 77% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | ABC RN | 0 - 0 | Santa Cruz PE |
| 2017-06-03 | Santa Cruz PE | 2 - 1 | ABC RN |
| 2015-09-04 | ABC RN | 1 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2015-05-29 | Santa Cruz PE | 0 - 1 | ABC RN |
| 2014-09-06 | ABC RN | 2 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2014-04-19 | Santa Cruz PE | 1 - 1 | ABC RN |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 33% | 0% |
Santa Cruz PE utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Santa Cruz PE | 3 - 1 | Atlético Acreano |
| 2018-04-15 | Nautico PE | 1 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2018-03-08 | Sport Recife | 1 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2018-02-03 | Salgueiro | 1 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2018-02-01 | Fl. de Feira BA | 2 - 0 | Santa Cruz PE |
| 2018-01-25 | Santa Cruz PE | 1 - 1 | Central PE |
| 2018-01-18 | Santa Cruz PE | 1 - 1 | Vitoria PE |
| 2017-11-21 | Santa Cruz PE | 5 - 2 | Juventude |
| 2017-11-18 | Paysandu | 4 - 2 | Santa Cruz PE |
| 2017-11-14 | Santa Cruz PE | 0 - 0 | Parana |
| 2017-11-11 | Boa Esporte MG | 4 - 2 | Santa Cruz PE |
| 2017-11-07 | Vila Nova | 1 - 1 | Santa Cruz PE |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 11 | 4 | 4 | |
| 17% | 58% | 25% | 92% | 33% | 33% |
ABC RN utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | ABC RN | 1 - 0 | Juazeirense |
| 2018-04-15 | Globo | 1 - 0 | ABC RN |
| 2017-11-25 | Ceara | 1 - 0 | ABC RN |
| 2017-11-18 | ABC RN | 2 - 0 | Oeste |
| 2017-11-14 | Brasil Pelotas | 3 - 0 | ABC RN |
| 2017-11-10 | ABC RN | 3 - 1 | Criciuma |
| 2017-11-07 | America MG | 2 - 0 | ABC RN |
| 2017-11-03 | ABC RN | 0 - 1 | Luverdense |
| 2017-10-28 | ABC RN | 3 - 0 | Londrina |
| 2017-10-20 | Nautico PE | 1 - 2 | ABC RN |
| 2017-10-17 | Guarani SP | 1 - 1 | ABC RN |
| 2017-10-14 | ABC RN | 1 - 0 | Boa Esporte MG |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Tabella Série C - A csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Confianca | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Botafogo PB | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Santa Cruz PE | 2 | +2 | 4 |
| 4 | ABC RN | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Globo | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Remo | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Atlético Acreano | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Salgueiro | 2 | -3 | 1 |
| 9 | Nautico PE | 2 | -4 | 1 |
| 10 | Juazeirense | 2 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Santa Cruz PE | |
| ABC RN | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Santa Cruz PE | ABC RN |
|---|---|---|---|
| 1 | Confianca | ||
| 2 | Botafogo PB | ||
| 3 | Santa Cruz PE | - | |
| 4 | ABC RN | - | |
| 4 | Globo | 1 - 0 | |
| 4 | Remo | ||
| 7 | Atlético Acreano | 3 - 1 | |
| 8 | Salgueiro | ||
| 9 | Nautico PE | ||
| 10 | Juazeirense |
Liga pozíció
| Santa Cruz PE | ABC RN | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 4 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Santa Cruz PE | ABC RN | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Santa Cruz PE | ABC RN | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
2 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
0
1 |
Teljes statisztika Série C - A csoport
| Mérkőzések (10) | |
| Hazai győzelmek | 70% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 10% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (18) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.80 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.30 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 30% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 20% |
| Felett 1.5 | 40% |
| Felett 2.5 | 30% |
| Felett 3.5 | 20% |
Santa Cruz PE következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Remo | - | Santa Cruz PE |
| 2018-05-15 | Globo | - | Santa Cruz PE |
| 2018-05-19 | Santa Cruz PE | - | Botafogo PB |
| 2018-05-28 | Confianca | - | Santa Cruz PE |
| 2018-06-02 | Santa Cruz PE | - | Juazeirense |
| 2018-06-11 | Salgueiro | - | Santa Cruz PE |
ABC RN következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | ABC RN | - | Botafogo PB |
| 2018-05-12 | Confianca | - | ABC RN |
| 2018-05-19 | Salgueiro | - | ABC RN |
| 2018-05-27 | ABC RN | - | Remo |
| 2018-06-02 | ABC RN | - | Nautico PE |
| 2018-06-10 | Atlético Acreano | - | ABC RN |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.29 | 3.50 |
| Valószínűség | 61% | 8% | 31% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.80 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.00 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 1.5 @ 3.00 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.48 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.86 | 1.83 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
