Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 03.12.2017
16:00
16:00

Santa Clara

Nacional Madeira
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ponta Delgada |
| Vendég: | Funchal |
| Távolság: | 977.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio de São Miguel |
| Befogadóképesség: | 15 277 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 4.20 | 1X | 1.25 | 1.83 | |||
| 46% | 23% | 31% | 1.25 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 54% | 46% | 20% | 80% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2002-11-17 | Santa Clara | 2 - 3 | Nacional Madeira |
| 2001-03-30 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Santa Clara |
Santa Clara utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Arouca | 2 - 0 | Santa Clara |
| 2017-11-19 | Santa Clara | 2 - 0 | Chaves |
| 2017-11-05 | Santa Clara | 1 - 1 | Leixoes |
| 2017-11-01 | Benfica B | 1 - 3 | Santa Clara |
| 2017-10-29 | Santa Clara | 1 - 2 | Penafiel |
| 2017-10-22 | Santa Clara | 1 - 0 | V. Guimaraes B |
| 2017-10-15 | Santa Clara | 2 - 1 | B-SAD |
| 2017-09-30 | Sporting CP B | 4 - 3 | Santa Clara |
| 2017-09-27 | Santa Clara | 1 - 2 | Varzim |
| 2017-09-17 | Gil Vicente | 1 - 2 | Santa Clara |
| 2017-09-09 | Santa Clara | 2 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-08-27 | Porto B | 1 - 0 | Santa Clara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 17% |
Nacional Madeira utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-11-19 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-11-05 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-29 | Varzim | 0 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-25 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Sporting CP B |
| 2017-10-21 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Cova da Piedade |
| 2017-10-07 | Nacional Madeira | 0 - 4 | Real SC Queluz |
| 2017-10-01 | SC Braga B | 5 - 4 | Nacional Madeira |
| 2017-09-16 | Porto B | 2 - 1 | Nacional Madeira |
| 2017-09-10 | Nacional Madeira | 2 - 0 | Academico Viseu |
| 2017-08-27 | Sp. Covilha | 0 - 1 | Nacional Madeira |
| 2017-08-23 | Nacional Madeira | 3 - 0 | Famalicao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Academico Viseu | 14 | +9 | 28 |
| 2 | Famalicao | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Santa Clara | 14 | +5 | 25 |
| 4 | Porto B | 15 | +3 | 25 |
| 5 | Leixoes | 14 | +1 | 25 |
| 6 | Acad. Coimbra | 14 | +6 | 23 |
| 7 | Penafiel | 14 | +1 | 23 |
| 8 | Nacional Madeira | 14 | +3 | 22 |
| 9 | Arouca | 15 | -2 | 22 |
| 10 | Sporting CP B | 15 | -6 | 21 |
| 11 | Gil Vicente | 15 | +3 | 19 |
| 12 | Benfica B | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Sp. Covilha | 14 | 0 | 18 |
| 14 | SC Braga B | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Varzim | 15 | 0 | 17 |
| 16 | Oliveirense | 15 | -5 | 17 |
| 17 | Cova da Piedade | 14 | -4 | 14 |
| 18 | Uniao Madeira | 15 | -4 | 13 |
| 19 | Real SC Queluz | 14 | -4 | 12 |
| 20 | V. Guimaraes B | 15 | -12 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Santa Clara | |
| Nacional Madeira | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Santa Clara | Nacional Madeira |
|---|---|---|---|
| 1 | Academico Viseu | ||
| 2 | Famalicao | ||
| 3 | Santa Clara | - | |
| 4 | Porto B | 2 - 1 | |
| 5 | Leixoes | 1 - 1 | |
| 6 | Acad. Coimbra | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Penafiel | 1 - 2 | |
| 8 | Nacional Madeira | - | |
| 9 | Arouca | ||
| 10 | Sporting CP B | ||
| 11 | Gil Vicente | ||
| 12 | Benfica B | 2 - 2 | |
| 13 | Sp. Covilha | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | SC Braga B | 5 - 4 | |
| 15 | Varzim | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Oliveirense | 0 - 2 | |
| 17 | Cova da Piedade | ||
| 18 | Uniao Madeira | 2 - 1 | |
| 19 | Real SC Queluz | ||
| 20 | V. Guimaraes B | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Santa Clara | Nacional Madeira | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 25 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 6 |
| Pontok | 13 | 8 |
Liga forma
| Santa Clara | Nacional Madeira | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 5 |
6
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 2 |
2
2 3 |
Liga gólok
| Santa Clara | Nacional Madeira | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
18 |
21
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
8 |
10
10 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (145) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (361) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.49 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.96 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 19% |
Santa Clara következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Famalicao | - | Santa Clara |
| 2017-12-13 | Moreirense | - | Santa Clara |
| 2017-12-17 | Santa Clara | - | Oliveirense |
| 2017-12-21 | Real SC Queluz | - | Santa Clara |
| 2018-01-06 | Santa Clara | - | Academico Viseu |
| 2018-01-14 | Santa Clara | - | Cova da Piedade |
Nacional Madeira következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Nacional Madeira | - | Gil Vicente |
| 2017-12-17 | Leixoes | - | Nacional Madeira |
| 2017-12-22 | Nacional Madeira | - | Arouca |
| 2018-01-06 | V. Guimaraes B | - | Nacional Madeira |
| 2018-01-14 | Penafiel | - | Nacional Madeira |
| 2018-01-20 | Nacional Madeira | - | Benfica B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.10 | 4.20 |
| Valószínűség | 46% | 23% | 31% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
