Division 1 - Észak - Svédország
szombat, 14.04.2018
13:00
13:00

Sandvikens

Karlslunds IF
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandviken |
| Vendég: | Örebro |
| Távolság: | 173.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 3.60 | 1 | 1.22 | 1.85 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.80 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.49 | 1.72 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 95% | 5% | 12% | 88% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Sandvikens utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Umeå | 1 - 1 | Sandvikens |
| 2017-11-04 | Sandvikens | 3 - 1 | Västerås SK |
| 2017-10-29 | Akropolis | 4 - 2 | Sandvikens |
| 2017-10-23 | Brage | 0 - 0 | Sandvikens |
| 2017-10-15 | Sandvikens | 1 - 0 | Vasalunds |
| 2017-10-07 | Nyköpings | 2 - 1 | Sandvikens |
| 2017-10-01 | Sandvikens | 2 - 1 | Lulea |
| 2017-09-23 | Team TG | 3 - 2 | Sandvikens |
| 2017-09-16 | Sandvikens | 1 - 0 | Umeå |
| 2017-09-09 | Arameisk-Syr. | 1 - 2 | Sandvikens |
| 2017-09-02 | Sandvikens | 2 - 2 | Sollentuna |
| 2017-08-26 | Carlstad Utd | 2 - 1 | Sandvikens |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Karlslunds IF utolsó 1 mérkőzések
| 2018-04-08 | Karlslunds IF | 1 - 1 | Sollentuna |
Tabella Division 1 - Észak
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Carlstad Utd | 1 | +1 | 3 |
| 3 | BK Forward | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Akropolis | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Arameisk-Syr. | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Karlslunds IF | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Linkoping City | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Nyköpings | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Rynninge IK | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Sandvikens | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Sollentuna | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Umeå | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Syrianska | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Assyriska FF | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Team TG | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Skelleftea FF | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sandvikens | |
| Karlslunds IF | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Sandvikens | Karlslunds IF | |
| Pozíció | 5 | 5 |
| Pontok | 1 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Sandvikens | Karlslunds IF | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Sandvikens | Karlslunds IF | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (8) | |
| Hazai győzelmek | 25% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (23) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.88 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.50 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 88% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 88% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 25% |
Sandvikens következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Skelleftea FF | - | Sandvikens |
| 2018-04-29 | Sandvikens | - | Sollentuna |
| 2018-05-05 | Rynninge IK | - | Sandvikens |
| 2018-05-13 | Sandvikens | - | BK Forward |
| 2018-05-19 | Linkoping City | - | Sandvikens |
| 2018-05-27 | Sandvikens | - | Västerås SK |
Karlslunds IF következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Karlslunds IF | - | Carlstad Utd |
| 2018-04-29 | Team TG | - | Karlslunds IF |
| 2018-05-05 | Karlslunds IF | - | Assyriska FF |
| 2018-05-13 | Västerås SK | - | Karlslunds IF |
| 2018-05-20 | Karlslunds IF | - | Nyköpings |
| 2018-05-26 | Umeå | - | Karlslunds IF |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.60 | 3.60 |
| Valószínűség | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.85 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.26 | 3.49 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Felett 1.5 @ 1.26 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 12% | 88% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.40 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.05 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
