1. divisjon - Norvégia
vasárnap, 29.04.2018
17:00
17:00

Sandnes Ulf

Jerv Grimstad
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandnes |
| Vendég: | Grimstad |
| Távolság: | 174.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sandnes Idrettspark |
| Befogadóképesség: | 4 969 (4 109) |
| Méretek: | 105 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 4.20 | 1 | 1.25 | 2.04 | |||
| 41% | 32% | 27% | 1.80 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 65% | 35% | 33% | 67% | 17% | 83% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Jerv Grimstad | 2 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2017-06-25 | Sandnes Ulf | 0 - 3 | Jerv Grimstad |
| 2016-07-31 | Jerv Grimstad | 2 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2016-05-16 | Sandnes Ulf | 0 - 1 | Jerv Grimstad |
| 2015-08-02 | Jerv Grimstad | 0 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2015-04-06 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | Jerv Grimstad |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 4 | 4 | 2 | 1 | |
| 0% | 33% | 67% | 67% | 33% | 17% |
Sandnes Ulf utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Hamarkameratene | 0 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2018-04-18 | Sola | 2 - 3 | Sandnes Ulf |
| 2018-04-15 | Sandnes Ulf | 1 - 0 | Levanger |
| 2018-04-08 | Oygarden | 2 - 3 | Sandnes Ulf |
| 2018-04-02 | Sandnes Ulf | 2 - 1 | Strømmen |
| 2018-03-23 | Brann Bergen | 1 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2017-11-12 | Ranheim | 1 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2017-11-05 | Fredrikstad | 3 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2017-10-29 | Sandnes Ulf | 0 - 3 | Kongsvinger |
| 2017-10-22 | Elverum | 0 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2017-10-15 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | Arendal |
| 2017-10-01 | Ranheim | 0 - 1 | Sandnes Ulf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Jerv Grimstad utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Jerv Grimstad | 0 - 0 | Mjondalen |
| 2018-04-18 | Vindbjart | 1 - 2 | Jerv Grimstad |
| 2018-04-15 | Kongsvinger | 2 - 0 | Jerv Grimstad |
| 2018-04-08 | Jerv Grimstad | 1 - 1 | Ullensaker Kisa |
| 2018-02-21 | Odds BK | 2 - 0 | Jerv Grimstad |
| 2017-11-05 | Jerv Grimstad | 0 - 2 | Floro |
| 2017-10-29 | Ranheim | 3 - 1 | Jerv Grimstad |
| 2017-10-22 | Jerv Grimstad | 1 - 4 | Bodo Glimt |
| 2017-10-15 | Ullensaker Kisa | 7 - 1 | Jerv Grimstad |
| 2017-10-01 | Jerv Grimstad | 0 - 1 | Mjondalen |
| 2017-09-24 | Tromsdalen | 1 - 4 | Jerv Grimstad |
| 2017-09-17 | Jerv Grimstad | 2 - 0 | Sandnes Ulf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 33% |
Tabella 1. divisjon
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aalesunds | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Notodden | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Sandnes Ulf | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Viking | 4 | +6 | 9 |
| 5 | Ullensaker Kisa | 4 | +4 | 8 |
| 6 | Strømmen | 4 | +4 | 6 |
| 7 | Sogndal | 4 | +3 | 6 |
| 8 | Mjondalen | 4 | +2 | 6 |
| 9 | Åsane | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Floro | 4 | -6 | 4 |
| 11 | Hamarkameratene | 4 | -2 | 3 |
| 12 | Kongsvinger | 5 | -6 | 3 |
| 13 | Jerv Grimstad | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Levanger | 4 | -5 | 1 |
| 15 | Tromsdalen | 3 | -6 | 1 |
| 16 | Oygarden | 4 | -7 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sandnes Ulf | |
| Jerv Grimstad | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sandnes Ulf | Jerv Grimstad |
|---|---|---|---|
| 1 | Aalesunds | ||
| 2 | Notodden | ||
| 3 | Sandnes Ulf | - | |
| 4 | Viking | ||
| 5 | Ullensaker Kisa | ||
| 6 | Strømmen | 2 - 1 | |
| 7 | Sogndal | ||
| 8 | Mjondalen | ||
| 9 | Åsane | ||
| 10 | Floro | ||
| 11 | Hamarkameratene | ||
| 12 | Kongsvinger | 2 - 0 | |
| 13 | Jerv Grimstad | - | |
| 14 | Levanger | 1 - 0 | |
| 15 | Tromsdalen | ||
| 16 | Oygarden |
Liga pozíció
| Sandnes Ulf | Jerv Grimstad | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 10 | 2 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 6 | 0 |
Liga forma
| Sandnes Ulf | Jerv Grimstad | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 0 |
0
2 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Sandnes Ulf | Jerv Grimstad | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
3 |
1
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
0
2 |
Teljes statisztika 1. divisjon
| Mérkőzések (32) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (82) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Sandnes Ulf következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Sandnes Ulf | - | Vidar |
| 2018-05-06 | Sogndal | - | Sandnes Ulf |
| 2018-05-09 | Bryne | - | Sandnes Ulf |
| 2018-05-13 | Sandnes Ulf | - | Floro |
| 2018-05-16 | Viking | - | Sandnes Ulf |
| 2018-05-21 | Sandnes Ulf | - | Tromsdalen |
Jerv Grimstad következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Egersunds | - | Jerv Grimstad |
| 2018-05-06 | Jerv Grimstad | - | Åsane |
| 2018-05-13 | Strømmen | - | Jerv Grimstad |
| 2018-05-16 | Jerv Grimstad | - | Notodden |
| 2018-05-21 | Levanger | - | Jerv Grimstad |
| 2018-05-27 | Jerv Grimstad | - | Viking |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Valószínűség | 41% | 32% | 27% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 2.04 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
