2. Bundesliga - Németország
szombat, 21.04.2018
12:00
12:00

Sandhausen

Darmstadt
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandhausen |
| Vendég: | Darmstadt |
| Távolság: | 58.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hardtwaldstadion |
| Befogadóképesség: | 10 231 (2 954) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.75 | |||
| 40% | 36% | 24% | 1.28 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-17 | Darmstadt | 1 - 2 | Sandhausen |
| 2014-12-17 | Sandhausen | 1 - 2 | Darmstadt |
| 2014-08-03 | Darmstadt | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2014-01-18 | Sandhausen | 1 - 2 | Darmstadt |
| 2013-01-18 | Sandhausen | 0 - 0 | Darmstadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 60% | 0% |
Sandhausen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Duisburg | 0 - 2 | Sandhausen |
| 2018-04-06 | Sandhausen | 0 - 0 | Greuther Fürth |
| 2018-04-01 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Sandhausen |
| 2018-03-17 | Sandhausen | 2 - 3 | Bochum |
| 2018-03-11 | Jahn Regensburg | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2018-03-03 | Sandhausen | 1 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2018-02-24 | Union Berlin | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2018-02-16 | Kaiserslautern | 0 - 1 | Sandhausen |
| 2018-02-11 | Sandhausen | 0 - 0 | E. Braunschweig |
| 2018-02-02 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-28 | Sandhausen | 1 - 0 | Dynamo Dresden |
| 2018-01-23 | Ingolstadt | 0 - 0 | Sandhausen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Darmstadt utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-15 | Darmstadt | 1 - 1 | E. Braunschweig |
| 2018-04-07 | Holstein Kiel | 0 - 0 | Darmstadt |
| 2018-04-02 | Darmstadt | 1 - 0 | Düsseldorf |
| 2018-03-18 | Nürnberg | 1 - 1 | Darmstadt |
| 2018-03-10 | Darmstadt | 1 - 1 | Ingolstadt |
| 2018-03-02 | Dynamo Dresden | 0 - 2 | Darmstadt |
| 2018-02-25 | Darmstadt | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2018-02-21 | Darmstadt | 1 - 2 | Kaiserslautern |
| 2018-02-17 | Arm. Bielefeld | 2 - 0 | Darmstadt |
| 2018-02-09 | Bochum | 2 - 1 | Darmstadt |
| 2018-02-04 | Darmstadt | 1 - 2 | Duisburg |
| 2018-01-28 | Sankt Pauli | 0 - 1 | Darmstadt |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 3 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 25% | 0% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 30 | +8 | 53 |
| 2 | Nürnberg | 30 | +17 | 51 |
| 3 | Holstein Kiel | 30 | +21 | 49 |
| 4 | Arm. Bielefeld | 31 | +4 | 44 |
| 4 | Jahn Regensburg | 30 | +4 | 44 |
| 6 | Bochum | 31 | -2 | 44 |
| 7 | Ingolstadt | 30 | +9 | 42 |
| 8 | Sandhausen | 30 | +6 | 41 |
| 9 | Union Berlin | 30 | +7 | 40 |
| 10 | E. Braunschweig | 31 | +2 | 39 |
| 11 | Erzgebirge Aue | 30 | -10 | 39 |
| 12 | Greuther Fürth | 31 | -8 | 38 |
| 13 | Duisburg | 30 | -11 | 38 |
| 14 | Heidenheim | 30 | -7 | 37 |
| 15 | Dynamo Dresden | 30 | -9 | 37 |
| 16 | Sankt Pauli | 30 | -13 | 37 |
| 17 | Darmstadt | 30 | -4 | 33 |
| 18 | Kaiserslautern | 30 | -14 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sandhausen | |
| Darmstadt | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sandhausen | Darmstadt |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Nürnberg | 1 - 1 | |
| 3 | Holstein Kiel | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Arm. Bielefeld | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Jahn Regensburg | 2 - 0 | |
| 6 | Bochum | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Ingolstadt | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 8 | Sandhausen | - | |
| 9 | Union Berlin | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 10 | E. Braunschweig | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Erzgebirge Aue | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Greuther Fürth | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Duisburg | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Heidenheim | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Dynamo Dresden | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Sankt Pauli | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Darmstadt | - | |
| 18 | Kaiserslautern | 1 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Sandhausen | Darmstadt | |
| Pozíció | 8 | 17 |
| Pontok | 41 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 13 |
| Pontok | 25 | 16 |
Liga forma
| Sandhausen | Darmstadt | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
8 11 |
7
12 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 4 |
3
7 5 |
Liga gólok
| Sandhausen | Darmstadt | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
28 |
39
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
12 |
16
20 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (272) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (746) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 31% |
Sandhausen következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Heidenheim | - | Sandhausen |
| 2018-05-06 | Sandhausen | - | Nürnberg |
| 2018-05-13 | Arm. Bielefeld | - | Sandhausen |
| 2018-07-14 | Sandhausen | - | Middlesbrough |
| 2018-07-25 | Sandhausen | - | Stuttgart |
| 2018-08-04 | Greuther Fürth | - | Sandhausen |
Darmstadt következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Darmstadt | - | Union Berlin |
| 2018-05-06 | Jahn Regensburg | - | Darmstadt |
| 2018-05-13 | Darmstadt | - | Erzgebirge Aue |
| 2018-07-22 | Darmstadt | - | Huddersfield |
| 2018-08-05 | Darmstadt | - | Paderborn |
| 2018-08-10 | Sankt Pauli | - | Darmstadt |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Valószínűség | 40% | 36% | 24% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.75 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
