2. Bundesliga - Németország
szombat, 17.03.2018
12:00
12:00

Sandhausen

Bochum
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandhausen |
| Vendég: | Bochum |
| Távolság: | 258.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hardtwaldstadion |
| Befogadóképesség: | 10 231 (2 954) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.00 | 2.89 | 1X | 1.41 | 1.53 | |||
| 41% | 25% | 34% | 1.41 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 18% | 82% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Bochum | 2 - 0 | Sandhausen |
| 2017-04-01 | Sandhausen | 0 - 0 | Bochum |
| 2016-10-14 | Bochum | 2 - 2 | Sandhausen |
| 2016-02-27 | Bochum | 3 - 2 | Sandhausen |
| 2015-09-11 | Sandhausen | 1 - 1 | Bochum |
| 2015-05-24 | Bochum | 0 - 0 | Sandhausen |
| 2014-12-12 | Sandhausen | 0 - 0 | Bochum |
| 2014-03-21 | Bochum | 0 - 1 | Sandhausen |
| 2013-09-29 | Sandhausen | 1 - 0 | Bochum |
| 2013-04-26 | Sandhausen | 0 - 1 | Bochum |
| 2012-11-18 | Bochum | 5 - 2 | Sandhausen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 4 | 5 | 3 | 3 | |
| 18% | 45% | 36% | 45% | 27% | 27% |
Sandhausen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Jahn Regensburg | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2018-03-03 | Sandhausen | 1 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2018-02-24 | Union Berlin | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2018-02-16 | Kaiserslautern | 0 - 1 | Sandhausen |
| 2018-02-11 | Sandhausen | 0 - 0 | E. Braunschweig |
| 2018-02-02 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-28 | Sandhausen | 1 - 0 | Dynamo Dresden |
| 2018-01-23 | Ingolstadt | 0 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-14 | Young Boys | 3 - 0 | Sandhausen |
| 2017-12-17 | Sandhausen | 3 - 1 | Holstein Kiel |
| 2017-12-10 | Sandhausen | 3 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2017-12-02 | Nürnberg | 1 - 0 | Sandhausen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 17% |
Bochum utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Bochum | 1 - 1 | Holstein Kiel |
| 2018-03-05 | Ingolstadt | 0 - 1 | Bochum |
| 2018-02-25 | Bochum | 0 - 0 | Nürnberg |
| 2018-02-16 | Heidenheim | 1 - 0 | Bochum |
| 2018-02-09 | Bochum | 2 - 1 | Darmstadt |
| 2018-02-04 | Dynamo Dresden | 2 - 0 | Bochum |
| 2018-01-29 | Bochum | 0 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2018-01-23 | Bochum | 0 - 2 | Duisburg |
| 2018-01-17 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Bochum |
| 2017-12-18 | Sankt Pauli | 2 - 1 | Bochum |
| 2017-12-09 | Jahn Regensburg | 0 - 1 | Bochum |
| 2017-12-03 | Bochum | 2 - 1 | Union Berlin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 3 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 25% | 0% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 27 | +12 | 53 |
| 2 | Nürnberg | 26 | +16 | 45 |
| 3 | Holstein Kiel | 27 | +17 | 44 |
| 4 | Jahn Regensburg | 26 | +5 | 39 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 27 | +2 | 38 |
| 6 | Duisburg | 26 | -5 | 37 |
| 7 | Sandhausen | 26 | +5 | 36 |
| 8 | Union Berlin | 26 | +7 | 35 |
| 9 | Dynamo Dresden | 26 | -3 | 35 |
| 10 | Sankt Pauli | 26 | -11 | 35 |
| 11 | Ingolstadt | 26 | +6 | 34 |
| 12 | Heidenheim | 27 | -7 | 34 |
| 13 | E. Braunschweig | 26 | +3 | 33 |
| 14 | Greuther Fürth | 26 | -7 | 33 |
| 15 | Bochum | 26 | -7 | 31 |
| 16 | Erzgebirge Aue | 26 | -12 | 30 |
| 17 | Darmstadt | 26 | -5 | 27 |
| 18 | Kaiserslautern | 26 | -16 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sandhausen | |
| Bochum | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sandhausen | Bochum |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 1 - 2 | |
| 2 | Nürnberg | 3 - 1 | |
| 3 | Holstein Kiel | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Jahn Regensburg | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Duisburg | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Sandhausen | - | |
| 8 | Union Berlin | 1 - 0 | |
| 9 | Dynamo Dresden | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Sankt Pauli | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Ingolstadt | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Heidenheim | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | E. Braunschweig | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Greuther Fürth | ||
| 15 | Bochum | - | |
| 16 | Erzgebirge Aue | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Darmstadt | 1 - 2 | |
| 18 | Kaiserslautern | 1 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Sandhausen | Bochum | |
| Pozíció | 7 | 15 |
| Pontok | 36 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 14 |
| Pontok | 24 | 12 |
Liga forma
| Sandhausen | Bochum | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 10 |
8
7 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 3 |
3
3 7 |
Liga gólok
| Sandhausen | Bochum | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
24 |
22
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
9 |
8
17 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (236) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (649) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
Sandhausen következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | Sankt Pauli | - | Sandhausen |
| 2018-04-06 | Sandhausen | - | Greuther Fürth |
| 2018-04-14 | Duisburg | - | Sandhausen |
| 2018-04-21 | Sandhausen | - | Darmstadt |
| 2018-04-29 | Heidenheim | - | Sandhausen |
| 2018-05-06 | Sandhausen | - | Nürnberg |
Bochum következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Bayer 04 Lev. | - | Bochum |
| 2018-04-01 | Bochum | - | E. Braunschweig |
| 2018-04-06 | Düsseldorf | - | Bochum |
| 2018-04-13 | Bochum | - | Kaiserslautern |
| 2018-04-20 | Greuther Fürth | - | Bochum |
| 2018-04-27 | Bochum | - | Erzgebirge Aue |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.00 | 2.89 |
| Valószínűség | 41% | 25% | 34% |
| 1X @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.53 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
