Eliteserien - Norvégia
vasárnap, 26.11.2017
17:00
17:00

Sandefjord

Lilleström
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandefjord |
| Vendég: | Lillestrom |
| Távolság: | 103.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Komplett.no Arena |
| Befogadóképesség: | 9 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.50 | 2.87 | 1X | 1.41 | 1.61 | |||
| 46% | 24% | 30% | 1.41 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.61 | 2.25 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-02 | Lilleström | 2 - 1 | Sandefjord |
| 2016-05-04 | Sandefjord | 1 - 0 | Lilleström |
| 2015-08-02 | Lilleström | 3 - 2 | Sandefjord |
| 2015-06-20 | Sandefjord | 0 - 0 | Lilleström |
| 2011-05-25 | Lilleström | 0 - 0 | Sandefjord |
| 2010-10-03 | Sandefjord | 0 - 1 | Lilleström |
| 2010-05-02 | Lilleström | 4 - 0 | Sandefjord |
| 2009-10-18 | Sandefjord | 2 - 2 | Lilleström |
| 2009-05-24 | Lilleström | 2 - 1 | Sandefjord |
| 2007-11-03 | Lilleström | 1 - 1 | Sandefjord |
| 2007-07-01 | Sandefjord | 0 - 2 | Lilleström |
| 2006-10-15 | Sandefjord | 1 - 1 | Lilleström |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Sandefjord utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Kristiansund | 3 - 2 | Sandefjord |
| 2017-11-03 | Sandefjord | 2 - 0 | Vålerenga |
| 2017-10-29 | Sarpsborg 08 | 5 - 0 | Sandefjord |
| 2017-10-22 | Sandefjord | 1 - 2 | Strömsgodset |
| 2017-10-15 | Haugesund | 2 - 0 | Sandefjord |
| 2017-10-01 | Sandefjord | 2 - 0 | Aalesunds |
| 2017-09-24 | Molde | 3 - 1 | Sandefjord |
| 2017-09-17 | Sandefjord | 0 - 1 | Brann Bergen |
| 2017-09-10 | Sandefjord | 3 - 1 | Viking |
| 2017-08-25 | Sandefjord | 2 - 1 | Start |
| 2017-08-20 | Odds BK | 1 - 0 | Sandefjord |
| 2017-08-11 | Sandefjord | 2 - 1 | Sogndal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Lilleström utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Lilleström | 0 - 1 | Molde |
| 2017-11-05 | Brann Bergen | 2 - 0 | Lilleström |
| 2017-10-30 | Lilleström | 4 - 0 | Aalesunds |
| 2017-10-23 | Odds BK | 1 - 0 | Lilleström |
| 2017-10-15 | Lilleström | 1 - 0 | Sogndal |
| 2017-10-01 | Tromsø | 2 - 1 | Lilleström |
| 2017-09-24 | Lilleström | 0 - 3 | Rosenborg |
| 2017-09-21 | Molde | 0 - 3 | Lilleström |
| 2017-09-17 | Lilleström | 0 - 0 | Kristiansund |
| 2017-09-10 | Haugesund | 1 - 1 | Lilleström |
| 2017-08-26 | Lilleström | 3 - 1 | Stabaek |
| 2017-08-19 | Lilleström | 2 - 1 | Vålerenga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Tabella Eliteserien
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 29 | +38 | 61 |
| 2 | Molde | 29 | +15 | 53 |
| 3 | Sarpsborg 08 | 29 | +14 | 50 |
| 4 | Strömsgodset | 29 | +9 | 50 |
| 5 | Brann Bergen | 29 | +15 | 46 |
| 6 | Vålerenga | 29 | +5 | 39 |
| 7 | Stabaek | 29 | -2 | 39 |
| 8 | Haugesund | 29 | -3 | 39 |
| 9 | Odds BK | 29 | -13 | 39 |
| 10 | Kristiansund | 29 | -3 | 37 |
| 11 | Tromsø | 29 | -7 | 37 |
| 12 | Sandefjord | 29 | -11 | 36 |
| 13 | Lilleström | 29 | -5 | 34 |
| 14 | Aalesunds | 29 | -13 | 29 |
| 15 | Sogndal | 29 | -13 | 29 |
| 16 | Viking | 29 | -26 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sandefjord | |
| Lilleström | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sandefjord | Lilleström |
|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Molde | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Sarpsborg 08 | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 4 | Strömsgodset | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Brann Bergen | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Vålerenga | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 7 | Stabaek | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Haugesund | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Odds BK | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Kristiansund | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Tromsø | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Sandefjord | - | |
| 13 | Lilleström | - | |
| 14 | Aalesunds | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Sogndal | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Viking | 3 - 1 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Sandefjord | Lilleström | |
| Pozíció | 12 | 13 |
| Pontok | 36 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 26 | 11 |
Liga forma
| Sandefjord | Lilleström | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
3 15 |
9
7 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
2 4 |
2
5 7 |
Liga gólok
| Sandefjord | Lilleström | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
48 |
37
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
13 |
18
26 |
Teljes statisztika Eliteserien
| Mérkőzések (232) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (648) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.79 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 28% |
Sandefjord következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Notodden | - | Sandefjord |
| 2018-01-25 | Mjondalen | - | Sandefjord |
| 2018-02-02 | Stabaek | - | Sandefjord |
| 2018-02-09 | Start | - | Sandefjord |
| 2018-02-15 | Strömsgodset | - | Sandefjord |
| 2018-02-21 | Bodo Glimt | - | Sandefjord |
Lilleström következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Lilleström | - | Sarpsborg 08 |
| 2018-01-13 | Lilleström | - | Floro |
| 2018-01-19 | Lilleström | - | Strømmen |
| 2018-01-27 | Sogndal | - | Lilleström |
| 2018-02-03 | Lilleström | - | Sarpsborg 08 |
| 2018-02-09 | Molde | - | Lilleström |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.50 | 2.87 |
| Valószínűség | 46% | 24% | 30% |
| 1X @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.61 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
