Pro League - Irán
péntek, 12.01.2018
13:30
13:30

Sanat Naft

Pars Jonoubi Jam
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Abadan |
| Vendég: | Jam |
| Távolság: | 480.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.75 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.50 | |||
| 25% | 36% | 39% | 1.50 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.50 | 2.70 | 1.44 | 4.54 | 1.16 | ||||||
| 64% | 36% | 32% | 68% | 17% | 83% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-17 | Pars Jonoubi Jam | 2 - 1 | Sanat Naft |
Sanat Naft utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-05 | Padideh Mashhad | 1 - 0 | Sanat Naft |
| 2017-12-29 | Sanat Naft | 3 - 0 | Saipa Karaj |
| 2017-12-24 | Esteghlal Teh. | 4 - 0 | Sanat Naft |
| 2017-12-19 | Persepolis | 1 - 1 | Sanat Naft |
| 2017-12-11 | Persepolis | 2 - 0 | Sanat Naft |
| 2017-12-05 | Esteghlal Kh. | 0 - 1 | Sanat Naft |
| 2017-12-01 | Sanat Naft | 1 - 1 | Tractor |
| 2017-11-24 | Sanat Naft | 3 - 2 | Sepahan Isfahan |
| 2017-11-15 | Paykan Tehran | 1 - 1 | Sanat Naft |
| 2017-11-03 | Sanat Naft | 0 - 1 | Gostaresh Foolad |
| 2017-10-26 | Sanat Naft | 1 - 1 | Damash Gilan |
| 2017-10-19 | Meshki Pooshan | 0 - 1 | Sanat Naft |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 25% | 17% |
Pars Jonoubi Jam utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-04 | Pars Jonoubi Jam | 0 - 0 | Sepahan Isfahan |
| 2017-12-29 | Paykan Tehran | 1 - 1 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-12-24 | Pars Jonoubi Jam | 0 - 2 | Gostaresh Foolad |
| 2017-12-05 | Pars Jonoubi Jam | 1 - 0 | Meshki Pooshan |
| 2017-12-01 | Naft Tehran | 0 - 0 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-11-25 | Pars Jonoubi Jam | 0 - 1 | Persepolis |
| 2017-11-20 | Foolad Ahvaz | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-11-02 | Pars Jonoubi Jam | 3 - 1 | Sepidrood Rasht |
| 2017-10-20 | Zob Ahan | 0 - 3 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-10-13 | Tractor | 1 - 1 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-09-28 | Pars Jonoubi Jam | 1 - 1 | Padideh Mashhad |
| 2017-09-22 | Saipa Karaj | 1 - 1 | Pars Jonoubi Jam |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 2 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 17% | 8% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 18 | +23 | 41 |
| 2 | Foolad Ahvaz | 18 | +6 | 32 |
| 3 | Pars Jonoubi Jam | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Paykan Tehran | 19 | +4 | 28 |
| 5 | Esteghlal Teh. | 18 | +9 | 27 |
| 6 | Saipa Karaj | 18 | -5 | 27 |
| 7 | Zob Ahan | 18 | +4 | 26 |
| 8 | Gostaresh Foolad | 18 | -4 | 26 |
| 9 | Sanat Naft | 18 | -3 | 24 |
| 10 | Padideh Mashhad | 19 | +5 | 22 |
| 11 | Tractor | 19 | -4 | 21 |
| 12 | Sepahan Isfahan | 18 | -1 | 20 |
| 13 | Naft Tehran | 19 | -12 | 17 |
| 14 | Esteghlal Kh. | 19 | -16 | 17 |
| 15 | Sepidrood Rasht | 19 | -7 | 16 |
| 16 | Meshki Pooshan | 18 | -9 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sanat Naft | |
| Pars Jonoubi Jam | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sanat Naft | Pars Jonoubi Jam |
|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | ||
| 2 | Foolad Ahvaz | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Pars Jonoubi Jam | - | |
| 4 | Paykan Tehran | 1 - 1 | |
| 5 | Esteghlal Teh. | 1 - 0 | |
| 6 | Saipa Karaj | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Zob Ahan | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 8 | Gostaresh Foolad | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Sanat Naft | - | |
| 10 | Padideh Mashhad | 2 - 0 | |
| 11 | Tractor | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Sepahan Isfahan | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Naft Tehran | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Esteghlal Kh. | 0 - 1 | |
| 15 | Sepidrood Rasht | ||
| 16 | Meshki Pooshan |
Liga pozíció
| Sanat Naft | Pars Jonoubi Jam | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 24 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 17 | 14 |
Liga forma
| Sanat Naft | Pars Jonoubi Jam | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 8 |
8
7 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
3
5 1 |
Liga gólok
| Sanat Naft | Pars Jonoubi Jam | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
22 |
24
14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
7 |
12
6 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (147) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (310) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.24 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.87 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 15% |
Sanat Naft következő 6 mérkőzések
| 2018-01-18 | Zob Ahan | - | Sanat Naft |
| 2018-01-25 | Sanat Naft | - | Sepidrood Rasht |
| 2018-01-30 | Sanat Naft | - | Esteghlal Teh. |
| 2018-02-03 | Foolad Ahvaz | - | Sanat Naft |
| 2018-02-07 | Sanat Naft | - | Persepolis |
| 2018-02-23 | Naft Tehran | - | Sanat Naft |
Pars Jonoubi Jam következő 6 mérkőzések
| 2018-01-18 | Pars Jonoubi Jam | - | Esteghlal Kh. |
| 2018-01-25 | Esteghlal Teh. | - | Pars Jonoubi Jam |
| 2018-02-02 | Pars Jonoubi Jam | - | Saipa Karaj |
| 2018-02-09 | Padideh Mashhad | - | Pars Jonoubi Jam |
| 2018-02-24 | Pars Jonoubi Jam | - | Tractor |
| 2018-03-01 | Pars Jonoubi Jam | - | Zob Ahan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 2.75 | 3.00 |
| Valószínűség | 25% | 36% | 39% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.50 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 2.50 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.48 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 1.44 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.54 | 1.16 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.06 | 1.70 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-12 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
