Pro League - Irán
péntek, 05.01.2018
13:00
13:00

Saipa Karaj

Esteghlal Kh.
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Karaj |
| Vendég: | Ahvaz |
| Távolság: | 545.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 2.87 | 4.33 | 1X | 1.19 | 1.80 | |||
| 42% | 39% | 19% | 1.19 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.34 | 2.70 | 1.44 | 4.94 | 1.14 | ||||||
| 67% | 33% | 37% | 63% | 14% | 86% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-10 | Esteghlal Kh. | 1 - 2 | Saipa Karaj |
| 2017-04-15 | Esteghlal Kh. | 0 - 0 | Saipa Karaj |
| 2016-12-01 | Saipa Karaj | 0 - 2 | Esteghlal Kh. |
| 2016-02-07 | Saipa Karaj | 0 - 1 | Esteghlal Kh. |
| 2015-08-20 | Esteghlal Kh. | 1 - 0 | Saipa Karaj |
| 2015-05-10 | Saipa Karaj | 3 - 2 | Esteghlal Kh. |
| 2014-11-07 | Esteghlal Kh. | 2 - 0 | Saipa Karaj |
| 2013-12-12 | Saipa Karaj | 1 - 1 | Esteghlal Kh. |
| 2013-08-06 | Esteghlal Kh. | 0 - 0 | Saipa Karaj |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 2 | 1 | |
| 22% | 33% | 44% | 56% | 22% | 11% |
Saipa Karaj utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-29 | Sanat Naft | 3 - 0 | Saipa Karaj |
| 2017-12-22 | Saipa Karaj | 1 - 1 | Sepahan Isfahan |
| 2017-12-05 | Saipa Karaj | 1 - 0 | Paykan Tehran |
| 2017-11-30 | Gostaresh Foolad | 3 - 1 | Saipa Karaj |
| 2017-11-25 | Saipa Karaj | 1 - 0 | Meshki Pooshan |
| 2017-11-20 | Naft Tehran | 0 - 1 | Saipa Karaj |
| 2017-10-31 | Saipa Karaj | 0 - 2 | Persepolis |
| 2017-10-19 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | Saipa Karaj |
| 2017-10-13 | Saipa Karaj | 1 - 1 | Sepidrood Rasht |
| 2017-09-26 | Zob Ahan | 1 - 1 | Saipa Karaj |
| 2017-09-22 | Saipa Karaj | 1 - 1 | Pars Jonoubi Jam |
| 2017-09-15 | Padideh Mashhad | 3 - 0 | Saipa Karaj |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 25% | 8% |
Esteghlal Kh. utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-28 | Esteghlal Kh. | 0 - 3 | Esteghlal Teh. |
| 2017-12-24 | Tractor | 3 - 0 | Esteghlal Kh. |
| 2017-12-19 | Esteghlal Kh. | 0 - 0 | Tractor |
| 2017-12-05 | Esteghlal Kh. | 0 - 1 | Sanat Naft |
| 2017-11-30 | Sepahan Isfahan | 1 - 1 | Esteghlal Kh. |
| 2017-11-24 | Esteghlal Kh. | 1 - 0 | Paykan Tehran |
| 2017-11-15 | Gostaresh Foolad | 2 - 1 | Esteghlal Kh. |
| 2017-11-02 | Esteghlal Kh. | 2 - 1 | Meshki Pooshan |
| 2017-10-27 | Malavan | 0 - 2 | Esteghlal Kh. |
| 2017-10-17 | Naft Tehran | 1 - 0 | Esteghlal Kh. |
| 2017-10-12 | Esteghlal Kh. | 1 - 3 | Persepolis |
| 2017-09-26 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | Esteghlal Kh. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 8% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 17 | +23 | 40 |
| 2 | Foolad Ahvaz | 18 | +6 | 32 |
| 3 | Pars Jonoubi Jam | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Paykan Tehran | 17 | +5 | 27 |
| 5 | Esteghlal Teh. | 17 | +9 | 26 |
| 6 | Sanat Naft | 17 | -2 | 24 |
| 7 | Saipa Karaj | 17 | -6 | 24 |
| 8 | Zob Ahan | 17 | +3 | 23 |
| 9 | Gostaresh Foolad | 17 | -5 | 23 |
| 10 | Sepahan Isfahan | 18 | -1 | 20 |
| 11 | Tractor | 17 | -2 | 20 |
| 12 | Padideh Mashhad | 17 | +5 | 19 |
| 13 | Sepidrood Rasht | 17 | -6 | 15 |
| 14 | Esteghlal Kh. | 17 | -16 | 14 |
| 15 | Meshki Pooshan | 18 | -9 | 13 |
| 16 | Naft Tehran | 17 | -14 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Saipa Karaj | |
| Esteghlal Kh. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Saipa Karaj | Esteghlal Kh. |
|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 0 - 2 | |
| 2 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | |
| 3 | Pars Jonoubi Jam | 1 - 1 | |
| 4 | Paykan Tehran | 1 - 0 | |
| 5 | Esteghlal Teh. | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Sanat Naft | 3 - 2 | |
| 7 | Saipa Karaj | - | |
| 8 | Zob Ahan | 6 - 0 | |
| 9 | Gostaresh Foolad | 2 - 1 | |
| 10 | Sepahan Isfahan | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Tractor | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 12 | Padideh Mashhad | 2 - 2 | |
| 13 | Sepidrood Rasht | 1 - 1 | |
| 14 | Esteghlal Kh. | - | |
| 15 | Meshki Pooshan | 1 - 0 | |
| 16 | Naft Tehran | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Saipa Karaj | Esteghlal Kh. | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 24 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 15 | 4 |
Liga forma
| Saipa Karaj | Esteghlal Kh. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 5 |
3
5 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 2 |
0
4 4 |
Liga gólok
| Saipa Karaj | Esteghlal Kh. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
22 |
11
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
9 |
5
16 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (138) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (295) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 15% |
Saipa Karaj következő 6 mérkőzések
| 2018-01-12 | Esteghlal Teh. | - | Saipa Karaj |
| 2018-01-18 | Tractor | - | Saipa Karaj |
| 2018-01-25 | Saipa Karaj | - | Padideh Mashhad |
| 2018-02-02 | Pars Jonoubi Jam | - | Saipa Karaj |
| 2018-02-08 | Saipa Karaj | - | Zob Ahan |
| 2018-02-23 | Sepidrood Rasht | - | Saipa Karaj |
Esteghlal Kh. következő 6 mérkőzések
| 2018-01-11 | Esteghlal Kh. | - | Padideh Mashhad |
| 2018-01-18 | Pars Jonoubi Jam | - | Esteghlal Kh. |
| 2018-01-24 | Esteghlal Kh. | - | Zob Ahan |
| 2018-02-02 | Sepidrood Rasht | - | Esteghlal Kh. |
| 2018-02-09 | Esteghlal Kh. | - | Foolad Ahvaz |
| 2018-02-24 | Persepolis | - | Esteghlal Kh. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 2.87 | 4.33 |
| Valószínűség | 42% | 39% | 19% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.80 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.34 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 1.44 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.94 | 1.14 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.19 | 1.61 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
