Pro League - Belgium
vasárnap, 10.12.2017
19:00
19:00

St. Truiden

Zulte Waregem
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sint-Truiden |
| Vendég: | Waregem |
| Távolság: | 123.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stayen |
| Befogadóképesség: | 11 337 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.60 | 3.50 | 1 | 1.30 | 1.80 | |||
| 51% | 15% | 34% | 2.04 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Zulte Waregem | 2 - 0 | St. Truiden |
| 2017-02-18 | Zulte Waregem | 4 - 1 | St. Truiden |
| 2016-12-14 | Zulte Waregem | 2 - 0 | St. Truiden |
| 2016-10-26 | St. Truiden | 0 - 2 | Zulte Waregem |
| 2016-02-27 | St. Truiden | 1 - 2 | Zulte Waregem |
| 2015-10-28 | Zulte Waregem | 4 - 0 | St. Truiden |
| 2012-03-03 | St. Truiden | 1 - 0 | Zulte Waregem |
| 2011-11-05 | Zulte Waregem | 0 - 0 | St. Truiden |
| 2011-03-12 | Zulte Waregem | 1 - 2 | St. Truiden |
| 2010-11-06 | St. Truiden | 0 - 3 | Zulte Waregem |
| 2010-04-24 | St. Truiden | 1 - 2 | Zulte Waregem |
| 2010-03-31 | Zulte Waregem | 1 - 2 | St. Truiden |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 58% | 17% |
St. Truiden utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | RE Mouscron | 1 - 1 | St. Truiden |
| 2017-11-28 | Oostende | 2 - 0 | St. Truiden |
| 2017-11-25 | St. Truiden | 0 - 0 | Lokeren |
| 2017-11-18 | Kortrijk | 3 - 2 | St. Truiden |
| 2017-11-04 | St. Truiden | 4 - 4 | Eupen |
| 2017-10-29 | Club Brugge | 4 - 1 | St. Truiden |
| 2017-10-26 | St. Truiden | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-10-21 | St. Truiden | 1 - 0 | Oostende |
| 2017-10-14 | Lokeren | 1 - 1 | St. Truiden |
| 2017-10-05 | St. Truiden | 2 - 0 | Roda |
| 2017-09-29 | St. Truiden | 0 - 1 | Charleroi |
| 2017-09-23 | Mechelen | 2 - 0 | St. Truiden |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 25% |
Zulte Waregem utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-07 | Zulte Waregem | 3 - 2 | Lazio |
| 2017-12-03 | Zulte Waregem | 0 - 1 | KAA Gent |
| 2017-11-30 | Zulte Waregem | 2 - 2 | Club Brugge |
| 2017-11-26 | Club Brugge | 3 - 2 | Zulte Waregem |
| 2017-11-23 | Nice | 3 - 1 | Zulte Waregem |
| 2017-11-19 | Zulte Waregem | 0 - 1 | Genk |
| 2017-11-05 | Oostende | 4 - 2 | Zulte Waregem |
| 2017-11-02 | Vitesse | 0 - 2 | Zulte Waregem |
| 2017-10-28 | Zulte Waregem | 2 - 1 | Mechelen |
| 2017-10-25 | Anderlecht | 2 - 0 | Zulte Waregem |
| 2017-10-22 | Zulte Waregem | 2 - 5 | Beveren |
| 2017-10-19 | Zulte Waregem | 1 - 1 | Vitesse |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 50% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 17 | +22 | 41 |
| 2 | Charleroi | 17 | +12 | 35 |
| 3 | Anderlecht | 17 | +10 | 34 |
| 4 | KAA Gent | 18 | +9 | 28 |
| 5 | Royal Antwerp | 18 | +3 | 28 |
| 6 | St. Truiden | 17 | -2 | 26 |
| 7 | Beveren | 18 | +3 | 24 |
| 8 | Standard Liege | 18 | -3 | 24 |
| 9 | Genk | 18 | +1 | 23 |
| 10 | RE Mouscron | 18 | -7 | 20 |
| 11 | Oostende | 18 | -2 | 19 |
| 12 | Zulte Waregem | 17 | -3 | 19 |
| 13 | Mechelen | 18 | -7 | 18 |
| 14 | Lokeren | 17 | -8 | 17 |
| 15 | Kortrijk | 18 | -10 | 17 |
| 16 | Eupen | 18 | -18 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| St. Truiden | |
| Zulte Waregem | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | St. Truiden | Zulte Waregem |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 3 - 2 | |
| 2 | Charleroi | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 3 | Anderlecht | 2 - 0 | |
| 4 | KAA Gent | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Royal Antwerp | 3 - 0 | |
| 6 | St. Truiden | - | |
| 7 | Beveren | 1 - 0 | |
| 8 | Standard Liege | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 9 | Genk | 2 - 1 | |
| 10 | RE Mouscron | 1 - 0 | |
| 11 | Oostende | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 12 | Zulte Waregem | - | |
| 13 | Mechelen | ||
| 14 | Lokeren | 0 - 0 | |
| 15 | Kortrijk | ||
| 16 | Eupen | 4 - 4 | 0 - 5 |
Liga pozíció
| St. Truiden | Zulte Waregem | |
| Pozíció | 6 | 12 |
| Pontok | 26 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 9 |
| Pontok | 20 | 9 |
Liga forma
| St. Truiden | Zulte Waregem | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 5 |
6
1 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 1 |
3
0 5 |
Liga gólok
| St. Truiden | Zulte Waregem | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
24 |
28
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
8 |
16
15 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (141) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (405) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.87 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 33% |
St. Truiden következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Eupen | - | St. Truiden |
| 2017-12-23 | Standard Liege | - | St. Truiden |
| 2017-12-27 | St. Truiden | - | Royal Antwerp |
| 2018-01-12 | Holstein Kiel | - | St. Truiden |
| 2018-01-20 | Beveren | - | St. Truiden |
| 2018-01-23 | St. Truiden | - | Mechelen |
Zulte Waregem következő 6 mérkőzések
| 2017-12-17 | Zulte Waregem | - | Royal Antwerp |
| 2017-12-23 | RE Mouscron | - | Zulte Waregem |
| 2017-12-26 | Zulte Waregem | - | Charleroi |
| 2018-01-08 | B. Dortmund | - | Zulte Waregem |
| 2018-01-20 | Mechelen | - | Zulte Waregem |
| 2018-01-23 | Zulte Waregem | - | Standard Liege |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.60 | 3.50 |
| Valószínűség | 51% | 15% | 34% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.80 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-10 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
