J1 League - Japán
vasárnap, 18.03.2018
07:00
07:00

Sagan Tosu

Kashima Antlers
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tosu |
| Vendég: | Kashima |
| Távolság: | 970.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tosu |
| Befogadóképesség: | 24 490 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 07:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.29 | 1.95 | X2 | 1.85 | 1.25 | |||
| 28% | 33% | 39% | 1.25 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 56% | 44% | 33% | 67% | 17% | 83% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Sagan Tosu | 1 - 0 | Kashima Antlers |
| 2017-04-30 | Kashima Antlers | 2 - 1 | Sagan Tosu |
| 2016-07-30 | Sagan Tosu | 1 - 0 | Kashima Antlers |
| 2016-03-05 | Kashima Antlers | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2015-07-29 | Sagan Tosu | 0 - 3 | Kashima Antlers |
| 2015-04-03 | Kashima Antlers | 3 - 1 | Sagan Tosu |
| 2014-12-06 | Kashima Antlers | 0 - 1 | Sagan Tosu |
| 2014-04-02 | Kashima Antlers | 3 - 1 | Sagan Tosu |
| 2014-03-15 | Sagan Tosu | 0 - 3 | Kashima Antlers |
| 2013-11-23 | Kashima Antlers | 1 - 2 | Sagan Tosu |
| 2013-04-03 | Kashima Antlers | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2013-03-02 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Kashima Antlers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 50% | 17% |
Sagan Tosu utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Vissel Kobe |
| 2018-03-10 | Yokohama F M. | 1 - 2 | Sagan Tosu |
| 2018-03-07 | Shonan Bellmare | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2018-03-03 | V-Varen Nagasaki | 2 - 2 | Sagan Tosu |
| 2018-02-23 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Vissel Kobe |
| 2017-12-02 | Consadole Sap. | 3 - 2 | Sagan Tosu |
| 2017-11-26 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Jubilo Iwata |
| 2017-11-18 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-10-29 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-10-21 | Vissel Kobe | 1 - 2 | Sagan Tosu |
| 2017-10-15 | Sagan Tosu | 1 - 2 | Cerezo Osaka |
| 2017-09-30 | Sagan Tosu | 1 - 0 | Kashima Antlers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Kashima Antlers utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Kashima Antlers | 1 - 1 | Sydney FC |
| 2018-03-10 | Kashima Antlers | 0 - 1 | S. Hiroshima |
| 2018-03-07 | Sydney FC | 0 - 2 | Kashima Antlers |
| 2018-03-03 | Kashima Antlers | 1 - 0 | Gamba Osaka |
| 2018-02-25 | Shimizu S-Pulse | 0 - 0 | Kashima Antlers |
| 2018-02-21 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2018-02-14 | Kashima Antlers | 1 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2017-12-02 | Jubilo Iwata | 0 - 0 | Kashima Antlers |
| 2017-11-26 | Kashima Antlers | 0 - 0 | Kashiwa Reysol |
| 2017-11-05 | Kashima Antlers | 1 - 0 | Urawa Red Diam. |
| 2017-10-29 | Consadole Sap. | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2017-10-25 | Vissel Kobe | 1 - 1 | Kashima Antlers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 | |
| 42% | 50% | 8% | 50% | 17% | 0% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Kawasaki Front. | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Shimizu S-Pulse | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Nagoya Grampus | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Vegalta Sendai | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Sagan Tosu | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Shonan Bellmare | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Kashima Antlers | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Cerezo Osaka | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Jubilo Iwata | 3 | -2 | 3 |
| 12 | V-Varen Nagasaki | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Urawa Red Diam. | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Vissel Kobe | 3 | -2 | 2 |
| 15 | Consadole Sap. | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Yokohama F M. | 3 | -3 | 1 |
| 17 | Tokyo | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Gamba Osaka | 3 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Sagan Tosu | |
| Kashima Antlers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Sagan Tosu | Kashima Antlers |
|---|---|---|---|
| 1 | S. Hiroshima | ||
| 2 | Kawasaki Front. | ||
| 3 | Shimizu S-Pulse | 0 - 0 | |
| 4 | Nagoya Grampus | ||
| 5 | Vegalta Sendai | ||
| 6 | Sagan Tosu | - | |
| 7 | Shonan Bellmare | ||
| 8 | Kashiwa Reysol | ||
| 9 | Kashima Antlers | - | |
| 10 | Cerezo Osaka | ||
| 11 | Jubilo Iwata | ||
| 12 | V-Varen Nagasaki | ||
| 13 | Urawa Red Diam. | ||
| 14 | Vissel Kobe | 1 - 1 | |
| 15 | Consadole Sap. | ||
| 16 | Yokohama F M. | ||
| 17 | Tokyo | ||
| 18 | Gamba Osaka |
Liga pozíció
| Sagan Tosu | Kashima Antlers | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 5 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 11 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Sagan Tosu | Kashima Antlers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 0 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Sagan Tosu | Kashima Antlers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
4 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
0 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (27) | |
| Hazai győzelmek | 30% |
| Döntetlenek | 41% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (63) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.15 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 19% |
Sagan Tosu következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Sagan Tosu | - | Nagoya Grampus |
| 2018-04-04 | V-Varen Nagasaki | - | Sagan Tosu |
| 2018-04-07 | Cerezo Osaka | - | Sagan Tosu |
| 2018-04-11 | Sagan Tosu | - | Kashiwa Reysol |
| 2018-04-15 | Jubilo Iwata | - | Sagan Tosu |
| 2018-04-18 | Sagan Tosu | - | Shonan Bellmare |
Kashima Antlers következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Kashima Antlers | - | Consadole Sap. |
| 2018-04-03 | Shanghai Shenhua | - | Kashima Antlers |
| 2018-04-07 | Shonan Bellmare | - | Kashima Antlers |
| 2018-04-11 | Tokyo | - | Kashima Antlers |
| 2018-04-14 | Kashima Antlers | - | Nagoya Grampus |
| 2018-04-17 | Kashima Antlers | - | Suwon Bluewings |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.29 | 1.95 |
| Valószínűség | 28% | 33% | 39% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.25 |
| Valószínűség | 32% | 68% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 04:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
