Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 26.11.2017
11:00
11:00

SS Reyes

Racing Ferrol
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | San Sebastian de los Reyes |
| Vendég: | Ferrol |
| Távolság: | 502.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.20 | 2.87 | 1X | 1.39 | 1.57 | |||
| 41% | 39% | 20% | 1.39 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
SS Reyes utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Valladolid B | 1 - 2 | SS Reyes |
| 2017-11-12 | Fuenlabrada | 2 - 1 | SS Reyes |
| 2017-11-05 | SS Reyes | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-11-01 | Cerceda | 0 - 3 | SS Reyes |
| 2017-10-29 | SS Reyes | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2017-10-22 | Celta Vigo B | 1 - 0 | SS Reyes |
| 2017-10-15 | SS Reyes | 3 - 2 | Atl. Madrid B |
| 2017-10-08 | Union Adarve | 0 - 1 | SS Reyes |
| 2017-10-01 | SS Reyes | 0 - 2 | G. Segoviana |
| 2017-09-24 | Pontevedra | 3 - 0 | SS Reyes |
| 2017-09-17 | SS Reyes | 0 - 2 | Guijuelo |
| 2017-09-10 | Navalcarnero | 2 - 4 | SS Reyes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Racing Ferrol utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Racing Ferrol | 0 - 1 | Fuenlabrada |
| 2017-11-12 | Toledo | 2 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-11-05 | Racing Ferrol | 0 - 0 | Cerceda |
| 2017-11-01 | Rapido Bouzas | 1 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-10-28 | Racing Ferrol | 0 - 3 | Celta Vigo B |
| 2017-10-22 | Atl. Madrid B | 2 - 2 | Racing Ferrol |
| 2017-10-14 | Racing Ferrol | 1 - 2 | Union Adarve |
| 2017-10-08 | G. Segoviana | 1 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-10-01 | Racing Ferrol | 1 - 2 | Pontevedra |
| 2017-09-24 | Guijuelo | 0 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-09-17 | Racing Ferrol | 0 - 1 | Navalcarnero |
| 2017-09-10 | Talavera | 0 - 1 | Racing Ferrol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 5 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 42% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 16 | +14 | 37 |
| 2 | Dep. Fabril | 16 | +12 | 32 |
| 3 | Celta Vigo B | 16 | +6 | 29 |
| 4 | Majadahonda | 15 | +9 | 27 |
| 5 | Navalcarnero | 15 | +3 | 27 |
| 6 | Rapido Bouzas | 16 | +4 | 26 |
| 7 | SS Reyes | 15 | +1 | 23 |
| 8 | Real Madrid B | 16 | +5 | 21 |
| 9 | Atl. Madrid B | 15 | +1 | 21 |
| 10 | Union Adarve | 15 | -5 | 19 |
| 11 | Talavera | 15 | -5 | 19 |
| 12 | Coruxo | 15 | -5 | 18 |
| 13 | Toledo | 15 | +1 | 16 |
| 14 | Pontevedra | 15 | -2 | 16 |
| 15 | Guijuelo | 15 | -2 | 16 |
| 16 | Cerceda | 15 | -8 | 16 |
| 17 | Racing Ferrol | 15 | -5 | 15 |
| 18 | Ponferradina | 16 | -4 | 13 |
| 19 | G. Segoviana | 15 | -7 | 13 |
| 20 | Valladolid B | 15 | -13 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| SS Reyes | |
| Racing Ferrol | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | SS Reyes | Racing Ferrol |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | ||
| 2 | Dep. Fabril | ||
| 3 | Celta Vigo B | ||
| 4 | Majadahonda | ||
| 5 | Navalcarnero | ||
| 6 | Rapido Bouzas | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | SS Reyes | - | |
| 8 | Real Madrid B | ||
| 9 | Atl. Madrid B | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Union Adarve | ||
| 11 | Talavera | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Coruxo | ||
| 13 | Toledo | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Pontevedra | ||
| 15 | Guijuelo | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Cerceda | ||
| 17 | Racing Ferrol | - | |
| 18 | Ponferradina | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | G. Segoviana | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Valladolid B |
Liga pozíció
| SS Reyes | Racing Ferrol | |
| Pozíció | 7 | 17 |
| Pontok | 23 | 15 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 8 |
| Pontok | 8 | 10 |
Liga forma
| SS Reyes | Racing Ferrol | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 6 |
3
6 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 3 |
2
4 1 |
Liga gólok
| SS Reyes | Racing Ferrol | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
17 |
11
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
8 |
7
6 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (153) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (342) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.96 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 15% |
SS Reyes következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | SS Reyes | - | Majadahonda |
| 2017-12-02 | Real Madrid B | - | SS Reyes |
| 2017-12-10 | SS Reyes | - | Majadahonda |
| 2017-12-13 | Majadahonda | - | SS Reyes |
| 2017-12-16 | Coruxo | - | SS Reyes |
| 2018-01-07 | Ponferradina | - | SS Reyes |
Racing Ferrol következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Valladolid B | - | Racing Ferrol |
| 2017-12-09 | Racing Ferrol | - | Real Madrid B |
| 2017-12-17 | Majadahonda | - | Racing Ferrol |
| 2018-01-06 | Coruxo | - | Racing Ferrol |
| 2018-01-14 | Racing Ferrol | - | Ponferradina |
| 2018-01-21 | Dep. Fabril | - | Racing Ferrol |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.20 | 2.87 |
| Valószínűség | 41% | 39% | 20% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
