Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 28.01.2018
11:00
11:00

SS Reyes

Navalcarnero
4 - 1
(3 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | San Sebastian de los Reyes |
| Vendég: | Navalcarnero |
| Távolság: | 44.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.10 | 2.79 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.53 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.68 | 2.35 | 1.57 | 4.23 | 1.19 | ||||||
| 63% | 37% | 47% | 53% | 19% | 81% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Navalcarnero | 2 - 4 | SS Reyes |
| 2017-04-09 | Navalcarnero | 1 - 1 | SS Reyes |
| 2016-11-13 | SS Reyes | 0 - 1 | Navalcarnero |
SS Reyes utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Talavera | 2 - 1 | SS Reyes |
| 2018-01-14 | SS Reyes | 0 - 0 | Dep. Fabril |
| 2018-01-07 | Ponferradina | 1 - 3 | SS Reyes |
| 2017-12-16 | Coruxo | 2 - 2 | SS Reyes |
| 2017-12-13 | Majadahonda | 0 - 1 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | SS Reyes | 1 - 3 | Majadahonda |
| 2017-12-02 | Real Madrid B | 0 - 0 | SS Reyes |
| 2017-11-29 | SS Reyes | 1 - 1 | Majadahonda |
| 2017-11-26 | SS Reyes | 0 - 0 | Racing Ferrol |
| 2017-11-19 | Valladolid B | 1 - 2 | SS Reyes |
| 2017-11-12 | Fuenlabrada | 2 - 1 | SS Reyes |
| 2017-11-05 | SS Reyes | 1 - 1 | Toledo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Navalcarnero utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Navalcarnero | 1 - 0 | Fuenlabrada |
| 2018-01-14 | Toledo | 1 - 2 | Navalcarnero |
| 2018-01-08 | Navalcarnero | 2 - 1 | Cerceda |
| 2017-12-17 | Navalcarnero | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-10 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Navalcarnero |
| 2017-12-03 | Navalcarnero | 1 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2017-11-26 | Union Adarve | 0 - 0 | Navalcarnero |
| 2017-11-19 | Navalcarnero | 2 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-11-12 | Pontevedra | 1 - 1 | Navalcarnero |
| 2017-11-05 | Navalcarnero | 2 - 2 | Guijuelo |
| 2017-11-01 | Navalcarnero | 1 - 0 | Valladolid B |
| 2017-10-28 | Talavera | 1 - 0 | Navalcarnero |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 23 | +27 | 50 |
| 2 | Majadahonda | 22 | +15 | 43 |
| 3 | Dep. Fabril | 22 | +14 | 41 |
| 4 | Navalcarnero | 22 | +4 | 38 |
| 5 | Rapido Bouzas | 21 | +8 | 37 |
| 6 | Celta Vigo B | 22 | +2 | 34 |
| 7 | Atl. Madrid B | 21 | +4 | 33 |
| 8 | Real Madrid B | 22 | +9 | 31 |
| 9 | Talavera | 22 | -6 | 31 |
| 10 | SS Reyes | 22 | 0 | 30 |
| 11 | Guijuelo | 22 | +4 | 29 |
| 12 | Union Adarve | 21 | -6 | 27 |
| 13 | Ponferradina | 22 | -3 | 25 |
| 14 | Pontevedra | 22 | -3 | 23 |
| 15 | Coruxo | 22 | -15 | 23 |
| 16 | Racing Ferrol | 22 | -8 | 21 |
| 16 | G. Segoviana | 22 | -8 | 21 |
| 18 | Toledo | 22 | -4 | 20 |
| 19 | Valladolid B | 21 | -14 | 18 |
| 20 | Cerceda | 23 | -20 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| SS Reyes | |
| Navalcarnero | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | SS Reyes | Navalcarnero |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 2 | |
| 2 | Majadahonda | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Dep. Fabril | 0 - 0 | |
| 4 | Navalcarnero | - | |
| 5 | Rapido Bouzas | 0 - 1 | |
| 6 | Celta Vigo B | 1 - 0 | |
| 7 | Atl. Madrid B | 3 - 2 | |
| 8 | Real Madrid B | ||
| 9 | Talavera | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | SS Reyes | - | |
| 11 | Guijuelo | 0 - 2 | |
| 12 | Union Adarve | 0 - 0 | |
| 13 | Ponferradina | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 14 | Pontevedra | 1 - 1 | |
| 15 | Coruxo | ||
| 16 | Racing Ferrol | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | G. Segoviana | 0 - 2 | |
| 18 | Toledo | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Valladolid B | ||
| 20 | Cerceda | 0 - 1 |
Liga pozíció
| SS Reyes | Navalcarnero | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 30 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 10 | 15 |
Liga forma
| SS Reyes | Navalcarnero | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 8 |
11
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 4 |
4
3 3 |
Liga gólok
| SS Reyes | Navalcarnero | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
25 |
28
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
11 |
11
10 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (219) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (510) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.99 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 17% |
SS Reyes következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Guijuelo | - | SS Reyes |
| 2018-02-11 | SS Reyes | - | Pontevedra |
| 2018-02-18 | G. Segoviana | - | SS Reyes |
| 2018-02-25 | SS Reyes | - | Union Adarve |
| 2018-03-04 | Atl. Madrid B | - | SS Reyes |
| 2018-03-11 | SS Reyes | - | Celta Vigo B |
Navalcarnero következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | Navalcarnero | - | Racing Ferrol |
| 2018-02-11 | Real Madrid B | - | Navalcarnero |
| 2018-02-18 | Navalcarnero | - | Majadahonda |
| 2018-02-25 | Coruxo | - | Navalcarnero |
| 2018-03-04 | Navalcarnero | - | Ponferradina |
| 2018-03-11 | Dep. Fabril | - | Navalcarnero |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.10 | 2.79 |
| Valószínűség | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 2.68 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.41 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.23 | 1.19 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.73 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-28 08:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
