Prva Liga - Montenegró
szombat, 31.03.2018
14:30
14:30

Rudar Pljevlja

Iskra Danil.
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pljevlja |
| Vendég: | Danilovgrad |
| Távolság: | 87.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gradski stadion Pljevlja |
| Befogadóképesség: | 10 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.29 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.90 | |||
| 45% | 18% | 37% | 1.22 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 3.10 | 1.36 | 5.50 | 1.11 | ||||||
| 48% | 52% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-02 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Rudar Pljevlja |
| 2017-09-22 | Rudar Pljevlja | 0 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-05-06 | Rudar Pljevlja | 2 - 0 | Iskra Danil. |
| 2017-03-11 | Iskra Danil. | 1 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2016-10-15 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2016-04-02 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2015-11-20 | Rudar Pljevlja | 2 - 2 | Iskra Danil. |
| 2015-08-26 | Iskra Danil. | 0 - 0 | Rudar Pljevlja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 38% | 12% | 12% |
Rudar Pljevlja utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-14 | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | Kom Podgorica |
| 2018-03-10 | Buducnost | 0 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2018-03-04 | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | Decic Tuzi |
| 2018-02-28 | Rudar Pljevlja | 3 - 1 | OFK Petrovac |
| 2018-02-24 | Grbalj | 1 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2017-12-09 | Rudar Pljevlja | 2 - 0 | Mladost P. |
| 2017-12-06 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2017-12-02 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Rudar Pljevlja |
| 2017-11-25 | Rudar Pljevlja | 0 - 3 | Sutjeska Niksic |
| 2017-11-18 | Kom Podgorica | 1 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2017-11-04 | Rudar Pljevlja | 2 - 0 | Buducnost |
| 2017-10-28 | Decic Tuzi | 0 - 0 | Rudar Pljevlja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 17% | 8% |
Iskra Danil. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Iskra Danil. | 1 - 3 | Grbalj |
| 2018-03-14 | Mladost P. | 1 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-03-10 | Iskra Danil. | 2 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-03-04 | OFK Petrovac | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-02-28 | Sutjeska Niksic | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2018-02-24 | Iskra Danil. | 3 - 0 | Kom Podgorica |
| 2017-12-10 | Buducnost | 0 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-12-06 | Decic Tuzi | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-12-02 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Rudar Pljevlja |
| 2017-11-25 | Grbalj | 0 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-11-18 | Iskra Danil. | 0 - 1 | Mladost P. |
| 2017-11-04 | Zeta Golubovci | 1 - 2 | Iskra Danil. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 50% | 25% |
Tabella Prva Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 24 | +28 | 58 |
| 2 | Buducnost | 25 | +13 | 43 |
| 3 | Zeta Golubovci | 25 | +6 | 34 |
| 4 | Mladost P. | 25 | +4 | 34 |
| 5 | Grbalj | 25 | -2 | 33 |
| 6 | Rudar Pljevlja | 24 | +4 | 31 |
| 7 | Iskra Danil. | 25 | -6 | 30 |
| 8 | Kom Podgorica | 25 | -13 | 25 |
| 9 | OFK Petrovac | 25 | -14 | 24 |
| 10 | Decic Tuzi | 25 | -20 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rudar Pljevlja | |
| Iskra Danil. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rudar Pljevlja | Iskra Danil. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Buducnost | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Zeta Golubovci | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 4 | Mladost P. | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Grbalj | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Rudar Pljevlja | - | 0 - 1 |
| 7 | Iskra Danil. | 0 - 1 | - |
| 8 | Kom Podgorica | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | OFK Petrovac | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Decic Tuzi | 1 - 0 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Rudar Pljevlja | Iskra Danil. | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 31 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 23 | 16 |
Liga forma
| Rudar Pljevlja | Iskra Danil. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 9 |
8
6 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 4 |
5
1 7 |
Liga gólok
| Rudar Pljevlja | Iskra Danil. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
17 |
21
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
9 |
9
16 |
Teljes statisztika Prva Liga
| Mérkőzések (124) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (246) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.81 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 63% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 53% |
| Felett 2.5 | 34% |
| Felett 3.5 | 17% |
Rudar Pljevlja következő 6 mérkőzések
| 2018-04-04 | Zeta Golubovci | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-07 | Mladost P. | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-14 | Rudar Pljevlja | - | Grbalj |
| 2018-04-18 | Sutjeska Niksic | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-21 | OFK Petrovac | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-28 | Decic Tuzi | - | Rudar Pljevlja |
Iskra Danil. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-04 | Iskra Danil. | - | Decic Tuzi |
| 2018-04-07 | Iskra Danil. | - | Buducnost |
| 2018-04-14 | Kom Podgorica | - | Iskra Danil. |
| 2018-04-21 | Iskra Danil. | - | Sutjeska Niksic |
| 2018-04-28 | Iskra Danil. | - | OFK Petrovac |
| 2018-05-05 | Zeta Golubovci | - | Iskra Danil. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.29 | 4.20 |
| Valószínűség | 45% | 18% | 37% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 1.5 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 1.36 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 2.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 1.11 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.11 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.49 | 1.48 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Nem @ 1.48 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
