Botola - Marokkó
szerda, 09.05.2018
16:30
16:30

RSB Berkane

OCK Khouribga
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Berkane |
| Vendég: | Khouribga |
| Távolság: | 480.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.10 | 2.29 | 1 | 1.57 | 1.39 | |||
| 46% | 23% | 31% | 2.89 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.20 | 1.64 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 47% | 53% | 18% | 82% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-24 | OCK Khouribga | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2017-02-18 | RSB Berkane | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2016-09-24 | OCK Khouribga | 0 - 1 | RSB Berkane |
| 2016-02-16 | OCK Khouribga | 2 - 2 | RSB Berkane |
| 2015-09-06 | RSB Berkane | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2015-02-17 | RSB Berkane | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2014-09-28 | OCK Khouribga | 0 - 1 | RSB Berkane |
| 2014-02-16 | OCK Khouribga | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2013-09-22 | RSB Berkane | 1 - 1 | OCK Khouribga |
| 2013-02-23 | OCK Khouribga | 0 - 0 | RSB Berkane |
| 2012-10-06 | RSB Berkane | 3 - 1 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
| 36% | 45% | 18% | 36% | 18% | 18% |
RSB Berkane utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | MAT Tetouan | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2018-04-29 | RAC Casablanca | 1 - 3 | RSB Berkane |
| 2018-04-25 | WAC Casablanca | 2 - 1 | RSB Berkane |
| 2018-04-22 | RSB Berkane | 2 - 3 | FAR Rabat |
| 2018-04-14 | RSB Berkane | 2 - 1 | CR Al Hoceima |
| 2018-04-02 | RSB Berkane | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2018-03-29 | RSB Berkane | 0 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2018-03-17 | Club Africain | 0 - 1 | RSB Berkane |
| 2018-03-11 | FUS Rabat | 0 - 0 | RSB Berkane |
| 2018-03-03 | RSB Berkane | 2 - 1 | CA Khenifra |
| 2018-02-28 | RSB Berkane | 1 - 1 | HUSA Agadir |
| 2018-02-24 | OCS Safi | 1 - 0 | RSB Berkane |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 42% | 17% |
OCK Khouribga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | OCK Khouribga | 1 - 1 | CR Al Hoceima |
| 2018-04-22 | MAT Tetouan | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| 2018-04-15 | OCK Khouribga | 3 - 3 | Difaa El Jadida |
| 2018-04-08 | WAC Casablanca | 5 - 2 | OCK Khouribga |
| 2018-04-01 | OCK Khouribga | 1 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2018-03-24 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-18 | OCK Khouribga | 1 - 0 | CA Khenifra |
| 2018-03-11 | OCS Safi | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-04 | OCK Khouribga | 2 - 1 | HUSA Agadir |
| 2018-02-25 | IR Tanger | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-02-18 | OCK Khouribga | 3 - 0 | KACM Marrakech |
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | 4 - 3 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 27 | +12 | 48 |
| 2 | HUSA Agadir | 27 | +16 | 45 |
| 3 | FUS Rabat | 28 | +7 | 45 |
| 4 | Difaa El Jadida | 27 | +17 | 44 |
| 5 | WAC Casablanca | 27 | +15 | 44 |
| 6 | OCS Safi | 28 | +5 | 42 |
| 7 | RCA Casablanca | 27 | +10 | 41 |
| 8 | FAR Rabat | 28 | 0 | 39 |
| 9 | RSB Berkane | 27 | +2 | 37 |
| 10 | MAT Tetouan | 28 | -9 | 36 |
| 11 | Rapide Oued Zem | 28 | -4 | 34 |
| 12 | OCK Khouribga | 27 | -14 | 31 |
| 13 | CR Al Hoceima | 27 | -5 | 29 |
| 14 | CA Khenifra | 28 | -8 | 29 |
| 15 | KACM Marrakech | 28 | -18 | 29 |
| 16 | RAC Casablanca | 28 | -26 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| RSB Berkane | |
| OCK Khouribga | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | RSB Berkane | OCK Khouribga |
|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | HUSA Agadir | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | FUS Rabat | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 5 | WAC Casablanca | 2 - 1 | 5 - 2 |
| 6 | OCS Safi | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | RCA Casablanca | 1 - 0 | 4 - 3 |
| 8 | FAR Rabat | 2 - 3 | |
| 9 | RSB Berkane | - | |
| 10 | MAT Tetouan | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Rapide Oued Zem | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | OCK Khouribga | - | |
| 13 | CR Al Hoceima | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | CA Khenifra | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | KACM Marrakech | 2 - 1 | |
| 16 | RAC Casablanca | 4 - 0 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| RSB Berkane | OCK Khouribga | |
| Pozíció | 9 | 12 |
| Pontok | 37 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 16 |
| Pontok | 21 | 5 |
Liga forma
| RSB Berkane | OCK Khouribga | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 10 |
8
7 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 4 |
1
2 10 |
Liga gólok
| RSB Berkane | OCK Khouribga | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
29 |
31
45 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
13 |
11
28 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (220) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (498) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.26 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 19% |
RSB Berkane következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | RCA Casablanca | - | RSB Berkane |
| 2018-05-21 | RSB Berkane | - | KACM Marrakech |
| 2018-07-18 | RSB Berkane | - | El Masry |
| 2018-07-29 | El Masry | - | RSB Berkane |
| 2018-08-25 | RSB Berkane | - | Mouloudia Oujda |
| 2018-09-26 | OCK Khouribga | - | RSB Berkane |
OCK Khouribga következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | OCK Khouribga | - | RAC Casablanca |
| 2018-05-18 | FAR Rabat | - | OCK Khouribga |
| 2018-08-26 | OCK Khouribga | - | MAT Tetouan |
| 2018-09-17 | Difaa El Jadida | - | OCK Khouribga |
| 2018-09-23 | OCK Khouribga | - | CR Al Hoceima |
| 2018-09-26 | OCK Khouribga | - | RSB Berkane |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.10 | 2.29 |
| Valószínűség | 46% | 23% | 31% |
| 1 @ 2.89 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.39 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-09 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
