Pro League - Belgium
szombat, 03.03.2018
19:00
19:00

RE Mouscron

Lokeren
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mouscron |
| Vendég: | Lokeren |
| Távolság: | 68.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Le Canonnier |
| Befogadóképesség: | 10 830 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.25 | 2.89 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 37% | 26% | 37% | 1.35 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-12 | Lokeren | 0 - 2 | RE Mouscron |
| 2017-05-06 | Lokeren | 2 - 2 | RE Mouscron |
| 2017-04-26 | RE Mouscron | 2 - 2 | Lokeren |
| 2017-01-21 | RE Mouscron | 2 - 1 | Lokeren |
| 2016-08-27 | Lokeren | 2 - 1 | RE Mouscron |
| 2016-01-23 | RE Mouscron | 1 - 1 | Lokeren |
| 2015-09-19 | Lokeren | 1 - 2 | RE Mouscron |
| 2015-04-25 | Lokeren | 2 - 1 | RE Mouscron |
| 2015-04-18 | RE Mouscron | 1 - 5 | Lokeren |
| 2015-02-21 | Lokeren | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2014-10-26 | RE Mouscron | 2 - 2 | Lokeren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 27% | 36% | 36% | 91% | 73% | 36% |
RE Mouscron utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Anderlecht | 5 - 3 | RE Mouscron |
| 2018-02-18 | RE Mouscron | 2 - 2 | Beveren |
| 2018-02-11 | Standard Liege | 4 - 3 | RE Mouscron |
| 2018-02-03 | RE Mouscron | 0 - 1 | Genk |
| 2018-01-26 | Mechelen | 0 - 2 | RE Mouscron |
| 2018-01-23 | RE Mouscron | 0 - 3 | Kortrijk |
| 2018-01-19 | Charleroi | 2 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-12-26 | Club Brugge | 4 - 2 | RE Mouscron |
| 2017-12-23 | RE Mouscron | 2 - 1 | Zulte Waregem |
| 2017-12-15 | RE Mouscron | 1 - 0 | Oostende |
| 2017-12-09 | Royal Antwerp | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-12-02 | RE Mouscron | 1 - 1 | St. Truiden |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 50% | 33% |
Lokeren utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Eupen | 3 - 2 | Lokeren |
| 2018-02-17 | Lokeren | 0 - 1 | Kortrijk |
| 2018-02-11 | Charleroi | 1 - 1 | Lokeren |
| 2018-02-03 | Lokeren | 0 - 3 | Standard Liege |
| 2018-01-28 | Oostende | 2 - 3 | Lokeren |
| 2018-01-24 | Lokeren | 1 - 2 | Genk |
| 2018-01-21 | KAA Gent | 3 - 0 | Lokeren |
| 2018-01-10 | Elche | 4 - 3 | Lokeren |
| 2017-12-26 | Lokeren | 2 - 0 | Mechelen |
| 2017-12-21 | Royal Antwerp | 1 - 2 | Lokeren |
| 2017-12-16 | Lokeren | 1 - 1 | Beveren |
| 2017-12-10 | Club Brugge | 3 - 1 | Lokeren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 33% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 28 | +33 | 61 |
| 2 | Charleroi | 28 | +18 | 50 |
| 3 | Anderlecht | 28 | +5 | 49 |
| 4 | KAA Gent | 28 | +18 | 47 |
| 5 | Genk | 28 | +8 | 41 |
| 6 | Kortrijk | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Standard Liege | 28 | 0 | 38 |
| 8 | Royal Antwerp | 28 | -3 | 38 |
| 9 | St. Truiden | 28 | -11 | 36 |
| 10 | Beveren | 28 | +2 | 35 |
| 11 | Zulte Waregem | 28 | -6 | 34 |
| 12 | Oostende | 28 | +1 | 33 |
| 13 | RE Mouscron | 28 | -14 | 30 |
| 14 | Lokeren | 28 | -15 | 28 |
| 15 | Eupen | 28 | -19 | 24 |
| 16 | Mechelen | 28 | -19 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| RE Mouscron | |
| Lokeren | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | RE Mouscron | Lokeren |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Charleroi | 2 - 5 | 1 - 1 |
| 3 | Anderlecht | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 4 | KAA Gent | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Genk | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Kortrijk | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 7 | Standard Liege | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 8 | Royal Antwerp | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | St. Truiden | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Beveren | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 11 | Zulte Waregem | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Oostende | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | RE Mouscron | - | |
| 14 | Lokeren | - | |
| 15 | Eupen | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 16 | Mechelen | 2 - 2 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| RE Mouscron | Lokeren | |
| Pozíció | 13 | 14 |
| Pontok | 30 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 6 |
| Pontok | 19 | 18 |
Liga forma
| RE Mouscron | Lokeren | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 14 |
7
7 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 5 |
5
3 6 |
Liga gólok
| RE Mouscron | Lokeren | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
53 |
31
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
27 |
20
22 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (224) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (641) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.86 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.30 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 33% |
RE Mouscron következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Eupen | - | RE Mouscron |
| 2018-03-23 | RE Mouscron | - | Charleroi |
| 2018-03-31 | Lierse | - | RE Mouscron |
| 2018-04-08 | RE Mouscron | - | Kortrijk |
| 2018-04-14 | Zulte Waregem | - | RE Mouscron |
| 2018-04-17 | RE Mouscron | - | Beveren |
Lokeren következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Lokeren | - | Zulte Waregem |
| 2018-03-31 | Lokeren | - | St. Truiden |
| 2018-04-07 | Beerschot | - | Lokeren |
| 2018-04-14 | Lokeren | - | Eupen |
| 2018-04-18 | Lokeren | - | Oostende |
| 2018-04-23 | Royal Antwerp | - | Lokeren |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.25 | 2.89 |
| Valószínűség | 37% | 26% | 37% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.57 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
