1. Liga - Oroszország
szombat, 10.03.2018
11:00
11:00

R. Volgográd

Szpartak Moszkva 2
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Volgograd |
| Vendég: | Moszkva |
| Távolság: | 910.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Volgográd Aréna |
| Befogadóképesség: | 45 568 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.29 | 3.29 | 2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 29% | 22% | 49% | 3.29 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.27 | 1.80 | 2.00 | 3.24 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 24% | 76% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-20 | R. Volgográd | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-08-20 | Szpartak Moszkva 2 | 2 - 2 | R. Volgográd |
R. Volgográd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | R. Volgográd | 1 - 0 | FC Tambov |
| 2018-02-23 | FC Tambov | 0 - 0 | R. Volgográd |
| 2018-02-20 | R. Volgográd | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-02-18 | Jaroszlavl | 2 - 2 | R. Volgográd |
| 2017-11-25 | R. Volgográd | 0 - 2 | Orenburg |
| 2017-11-18 | Szibir | 1 - 0 | R. Volgográd |
| 2017-11-12 | R. Volgográd | 1 - 2 | Tyumen |
| 2017-11-08 | R. Volgográd | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-04 | R. Volgográd | 1 - 1 | Jaroszlavl |
| 2017-10-29 | Volgar-Asztrahán | 1 - 0 | R. Volgográd |
| 2017-10-21 | R. Volgográd | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-10-14 | Krylya Sovetov | 1 - 1 | R. Volgográd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 2 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 17% | 8% |
Szpartak Moszkva 2 utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-05 | Szpartak Moszkva 2 | 0 - 0 | F. Voronyezs |
| 2018-02-23 | Krylya Sovetov | 2 - 2 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-02-20 | R. Volgográd | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-02-18 | Szpartak Moszkva 2 | 3 - 0 | Tyumen |
| 2018-02-14 | Ural | 3 - 0 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-11-24 | Zenit 2 | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-11-18 | Jeniszej | 2 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-11-12 | Baltika | 6 - 0 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-11-08 | Szpartak Moszkva 2 | 0 - 1 | Kurszk |
| 2017-11-04 | Szpartak Moszkva 2 | 0 - 3 | FC Tambov |
| 2017-10-29 | Orenburg | 2 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2017-10-22 | Szpartak Moszkva 2 | 3 - 1 | Tyumen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 26 | +32 | 59 |
| 2 | Orenburg | 26 | +19 | 57 |
| 3 | Krylya Sovetov | 26 | +24 | 54 |
| 4 | FC Tambov | 27 | +14 | 46 |
| 5 | Szibir | 26 | +8 | 42 |
| 6 | Szocsi | 26 | +5 | 42 |
| 7 | Baltika | 26 | +4 | 40 |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 26 | +2 | 36 |
| 9 | Jaroszlavl | 26 | 0 | 36 |
| 10 | Khimki | 26 | -6 | 33 |
| 11 | Kuban Krasnodar | 27 | -1 | 33 |
| 12 | Szpartak Moszkva 2 | 26 | -10 | 32 |
| 13 | Nyizsnyij Novgorod | 26 | -7 | 31 |
| 14 | Kurszk | 26 | -11 | 28 |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 26 | -9 | 27 |
| 16 | Tyumen | 26 | -8 | 27 |
| 17 | Zenit 2 | 26 | -8 | 25 |
| 18 | Tom Tomszk | 26 | -18 | 25 |
| 19 | R. Volgográd | 26 | -8 | 23 |
| 20 | F. Voronyezs | 26 | -22 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| R. Volgográd | |
| Szpartak Moszkva 2 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | R. Volgográd | Szpartak Moszkva 2 |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 2 - 1 | |
| 2 | Orenburg | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Krylya Sovetov | ||
| 4 | FC Tambov | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Szibir | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Szocsi | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Baltika | 0 - 1 | 6 - 0 |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 9 | Jaroszlavl | 1 - 1 | |
| 10 | Khimki | ||
| 11 | Kuban Krasnodar | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Szpartak Moszkva 2 | - | |
| 13 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 14 | Kurszk | 1 - 1 | |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | ||
| 16 | Tyumen | 1 - 2 | |
| 17 | Zenit 2 | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Tom Tomszk | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | R. Volgográd | - | |
| 20 | F. Voronyezs | 0 - 3 |
Liga pozíció
| R. Volgográd | Szpartak Moszkva 2 | |
| Pozíció | 19 | 12 |
| Pontok | 23 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 4 |
| Pontok | 14 | 21 |
Liga forma
| R. Volgográd | Szpartak Moszkva 2 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
8 13 |
9
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
6
3 4 |
Liga gólok
| R. Volgográd | Szpartak Moszkva 2 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
34 |
34
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
14 |
22
23 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (261) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (635) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.03 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 23% |
R. Volgográd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Baltika | - | R. Volgográd |
| 2018-03-24 | R. Volgográd | - | Jeniszej |
| 2018-03-31 | Zenit 2 | - | R. Volgográd |
| 2018-04-07 | R. Volgográd | - | F. Voronyezs |
| 2018-04-11 | R. Volgográd | - | Kurszk |
| 2018-04-15 | Kuban Krasnodar | - | R. Volgográd |
Szpartak Moszkva 2 következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Szpartak Moszkva 2 | - | Kuban Krasnodar |
| 2018-03-24 | Lucs Vlagyivosztok | - | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-04-01 | Szpartak Moszkva 2 | - | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-04-07 | Krylya Sovetov | - | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-04-11 | Szpartak Moszkva 2 | - | Tom Tomszk |
| 2018-04-16 | Khimki | - | Szpartak Moszkva 2 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.29 | 3.29 |
| Valószínűség | 29% | 22% | 49% |
| 2 @ 3.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.72 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 3.27 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.29 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.24 | 1.30 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.71 | 1.98 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.71 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
