1. Liga - Oroszország
vasárnap, 04.03.2018
12:00
12:00

R. Volgográd

FC Tambov
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Volgograd |
| Vendég: | Tambov / Saransk |
| Távolság: | 494.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Volgográd Aréna |
| Befogadóképesség: | 45 568 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.10 | 2.25 | 2 | 1.57 | 1.30 | |||
| 19% | 21% | 60% | 2.25 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 73% | 27% | 53% | 47% | 20% | 80% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-23 | FC Tambov | 0 - 0 | R. Volgográd |
| 2017-08-13 | FC Tambov | 2 - 1 | R. Volgográd |
R. Volgográd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | FC Tambov | 0 - 0 | R. Volgográd |
| 2018-02-20 | R. Volgográd | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-02-18 | Jaroszlavl | 2 - 2 | R. Volgográd |
| 2017-11-25 | R. Volgográd | 0 - 2 | Orenburg |
| 2017-11-18 | Szibir | 1 - 0 | R. Volgográd |
| 2017-11-12 | R. Volgográd | 1 - 2 | Tyumen |
| 2017-11-08 | R. Volgográd | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-04 | R. Volgográd | 1 - 1 | Jaroszlavl |
| 2017-10-29 | Volgar-Asztrahán | 1 - 0 | R. Volgográd |
| 2017-10-21 | R. Volgográd | 2 - 0 | Tom Tomszk |
| 2017-10-14 | Krylya Sovetov | 1 - 1 | R. Volgográd |
| 2017-10-07 | R. Volgográd | 1 - 2 | Nyizsnyij Novgorod |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 8 | 3 | 1 | |
| 8% | 50% | 42% | 67% | 25% | 8% |
FC Tambov utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | FC Tambov | 0 - 0 | R. Volgográd |
| 2018-02-19 | Krylya Sovetov | 2 - 0 | FC Tambov |
| 2018-02-16 | FC Tambov | 0 - 0 | Lucs Vlagyivosztok |
| 2018-02-13 | M. Szaranszk | 1 - 2 | FC Tambov |
| 2017-11-25 | F. Voronyezs | 1 - 2 | FC Tambov |
| 2017-11-19 | FC Tambov | 3 - 1 | Zenit 2 |
| 2017-11-12 | Jeniszej | 2 - 0 | FC Tambov |
| 2017-11-08 | FC Tambov | 2 - 1 | Baltika |
| 2017-11-04 | Szpartak Moszkva 2 | 0 - 3 | FC Tambov |
| 2017-10-29 | FC Tambov | 0 - 1 | Kurszk |
| 2017-10-25 | FC Tambov | 0 - 2 | Kurszk |
| 2017-10-21 | FC Tambov | 4 - 1 | Szibir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 25 | +29 | 56 |
| 2 | Orenburg | 25 | +18 | 54 |
| 3 | Krylya Sovetov | 25 | +22 | 51 |
| 4 | FC Tambov | 25 | +15 | 45 |
| 5 | Szocsi | 25 | +7 | 42 |
| 6 | Baltika | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Szibir | 25 | +6 | 39 |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 25 | +4 | 36 |
| 9 | Jaroszlavl | 25 | 0 | 35 |
| 10 | Kuban Krasnodar | 25 | 0 | 32 |
| 11 | Szpartak Moszkva 2 | 25 | -10 | 31 |
| 12 | Nyizsnyij Novgorod | 25 | -7 | 30 |
| 13 | Khimki | 25 | -8 | 30 |
| 14 | Kurszk | 25 | -8 | 28 |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 25 | -7 | 27 |
| 16 | Tyumen | 25 | -8 | 26 |
| 17 | Tom Tomszk | 25 | -18 | 24 |
| 18 | Zenit 2 | 25 | -9 | 22 |
| 19 | F. Voronyezs | 25 | -22 | 21 |
| 20 | R. Volgográd | 25 | -9 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| R. Volgográd | |
| FC Tambov | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | R. Volgográd | FC Tambov |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 2 - 0 | |
| 2 | Orenburg | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Krylya Sovetov | 1 - 0 | |
| 4 | FC Tambov | - | |
| 5 | Szocsi | 0 - 0 | |
| 6 | Baltika | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Szibir | 1 - 2 | |
| 8 | Volgar-Asztrahán | 1 - 2 | |
| 9 | Jaroszlavl | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Kuban Krasnodar | 2 - 1 | |
| 11 | Szpartak Moszkva 2 | 0 - 3 | |
| 12 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 2 | |
| 13 | Khimki | 1 - 1 | |
| 14 | Kurszk | 2 - 1 | |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 0 - 0 | |
| 16 | Tyumen | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 17 | Tom Tomszk | 2 - 0 | |
| 18 | Zenit 2 | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | F. Voronyezs | 1 - 2 | |
| 20 | R. Volgográd | - |
Liga pozíció
| R. Volgográd | FC Tambov | |
| Pozíció | 20 | 4 |
| Pontok | 20 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 15 |
| Pontok | 11 | 11 |
Liga forma
| R. Volgográd | FC Tambov | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
8 13 |
14
3 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 6 |
3
2 7 |
Liga gólok
| R. Volgográd | FC Tambov | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
34 |
41
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
14 |
10
16 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (250) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (615) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 23% |
R. Volgográd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | R. Volgográd | - | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-03-17 | Baltika | - | R. Volgográd |
| 2018-03-24 | R. Volgográd | - | Jeniszej |
| 2018-03-31 | Zenit 2 | - | R. Volgográd |
| 2018-04-07 | R. Volgográd | - | F. Voronyezs |
| 2018-04-11 | R. Volgográd | - | Kurszk |
FC Tambov következő 6 mérkőzések
| 2018-03-08 | Kuban Krasnodar | - | FC Tambov |
| 2018-03-17 | FC Tambov | - | Lucs Vlagyivosztok |
| 2018-03-24 | Nyizsnyij Novgorod | - | FC Tambov |
| 2018-03-31 | FC Tambov | - | Krylya Sovetov |
| 2018-04-07 | Tom Tomszk | - | FC Tambov |
| 2018-04-11 | FC Tambov | - | Khimki |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.10 | 2.25 |
| Valószínűség | 19% | 21% | 60% |
| 2 @ 2.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.30 |
| Valószínűség | 24% | 76% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.35 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
