League One - Anglia
szombat, 24.02.2018
15:00
15:00

Rotherham

Doncaster
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rotherham |
| Vendég: | Doncaster |
| Távolság: | 17.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | New York Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 021 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.89 | 4.50 | 1 | 1.19 | 2.00 | |||
| 47% | 24% | 29% | 1.83 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-11 | Doncaster | 1 - 1 | Rotherham |
| 2014-08-02 | Doncaster | 1 - 2 | Rotherham |
| 2012-07-24 | Rotherham | 2 - 1 | Doncaster |
| 2007-01-27 | Doncaster | 3 - 2 | Rotherham |
| 2006-09-16 | Rotherham | 0 - 0 | Doncaster |
| 2006-04-01 | Doncaster | 3 - 1 | Rotherham |
| 2005-12-31 | Rotherham | 1 - 0 | Doncaster |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 57% | 29% |
Rotherham utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Shrewsbury | 0 - 1 | Rotherham |
| 2018-02-13 | Rotherham | 3 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-02-10 | Scunthorpe | 1 - 2 | Rotherham |
| 2018-02-03 | Rotherham | 2 - 0 | Wimbledon |
| 2018-01-23 | Rotherham | 2 - 0 | Bradford |
| 2018-01-20 | Rotherham | 1 - 0 | Portsmouth |
| 2018-01-13 | Oldham | 1 - 1 | Rotherham |
| 2018-01-01 | Rotherham | 1 - 1 | Blackburn |
| 2017-12-30 | Walsall | 1 - 2 | Rotherham |
| 2017-12-26 | Bury | 0 - 3 | Rotherham |
| 2017-12-23 | Rotherham | 2 - 1 | MK Dons |
| 2017-12-16 | Rotherham | 1 - 1 | Plymouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 10 | 5 | 1 | |
| 75% | 25% | 0% | 83% | 42% | 8% |
Doncaster utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Doncaster | 3 - 0 | Fleetwood |
| 2018-02-13 | Walsall | 4 - 2 | Doncaster |
| 2018-02-10 | Doncaster | 1 - 1 | Charlton |
| 2018-02-03 | Portsmouth | 2 - 2 | Doncaster |
| 2018-01-27 | Doncaster | 1 - 3 | Bristol Rovers |
| 2018-01-23 | Scunthorpe | 1 - 1 | Doncaster |
| 2018-01-20 | Shrewsbury | 2 - 2 | Doncaster |
| 2018-01-13 | Doncaster | 1 - 1 | Plymouth |
| 2018-01-06 | Doncaster | 0 - 1 | Rochdale |
| 2018-01-01 | Peterborough | 1 - 1 | Doncaster |
| 2017-12-29 | Doncaster | 2 - 0 | Rochdale |
| 2017-12-26 | Doncaster | 3 - 0 | Northampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 6 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 50% | 33% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 33 | +28 | 66 |
| 2 | Shrewsbury | 33 | +17 | 65 |
| 3 | Wigan | 30 | +38 | 63 |
| 4 | Rotherham | 33 | +18 | 59 |
| 5 | Scunthorpe | 34 | +12 | 56 |
| 6 | Charlton | 32 | +4 | 51 |
| 7 | Plymouth | 34 | 0 | 50 |
| 8 | Bradford | 33 | -2 | 50 |
| 9 | Portsmouth | 34 | 0 | 49 |
| 10 | Peterborough | 32 | +8 | 46 |
| 11 | Gillingham | 34 | +1 | 46 |
| 12 | Bristol Rovers | 33 | -3 | 45 |
| 13 | Southend | 33 | -9 | 44 |
| 14 | Doncaster | 34 | 0 | 42 |
| 15 | Oxford Utd | 33 | -2 | 41 |
| 16 | Walsall | 32 | -3 | 41 |
| 17 | Blackpool | 33 | -4 | 39 |
| 18 | Wimbledon | 33 | -9 | 37 |
| 19 | Northampton | 34 | -22 | 37 |
| 20 | Fleetwood | 33 | -11 | 36 |
| 21 | Oldham | 33 | -12 | 36 |
| 22 | MK Dons | 33 | -15 | 31 |
| 23 | Rochdale | 29 | -11 | 26 |
| 24 | Bury | 33 | -23 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rotherham | |
| Doncaster | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rotherham | Doncaster |
|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 2 | Shrewsbury | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Wigan | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Rotherham | - | |
| 5 | Scunthorpe | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Charlton | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Plymouth | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Bradford | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Portsmouth | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Peterborough | 1 - 1 | |
| 11 | Gillingham | 1 - 3 | |
| 12 | Bristol Rovers | 0 - 1 | |
| 13 | Southend | 5 - 0 | |
| 14 | Doncaster | - | |
| 15 | Oxford Utd | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Walsall | 5 - 1 | 4 - 2 |
| 17 | Blackpool | ||
| 18 | Wimbledon | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Northampton | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Fleetwood | 0 - 0 | |
| 21 | Oldham | 5 - 1 | |
| 22 | MK Dons | 2 - 1 | |
| 23 | Rochdale | 2 - 1 | |
| 24 | Bury | 3 - 2 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Rotherham | Doncaster | |
| Pozíció | 4 | 14 |
| Pontok | 59 | 42 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 15 |
| Pontok | 35 | 17 |
Liga forma
| Rotherham | Doncaster | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
5 10 |
10
12 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
2 4 |
4
5 8 |
Liga gólok
| Rotherham | Doncaster | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
56
38 |
42
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
18 |
17
23 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (394) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1034) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 27% |
Rotherham következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Gillingham | - | Rotherham |
| 2018-03-10 | Rotherham | - | Rochdale |
| 2018-03-13 | MK Dons | - | Rotherham |
| 2018-03-17 | Northampton | - | Rotherham |
| 2018-03-24 | Southend | - | Rotherham |
| 2018-03-30 | Rotherham | - | Peterborough |
Doncaster következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Doncaster | - | Bury |
| 2018-03-10 | Southend | - | Doncaster |
| 2018-03-19 | Doncaster | - | Bradford |
| 2018-03-30 | Blackpool | - | Doncaster |
| 2018-04-02 | Doncaster | - | Wimbledon |
| 2018-04-07 | Gillingham | - | Doncaster |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.89 | 4.50 |
| Valószínűség | 47% | 24% | 29% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
