1. divízió - Dánia
vasárnap, 26.11.2017
13:30
13:30

Roskilde

Viborg
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Roskilde |
| Vendég: | Viborg |
| Távolság: | 189.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Roskilde Idraetspark |
| Befogadóképesség: | 6 000 |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.60 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.41 | |||
| 31% | 21% | 48% | 1.41 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 86% | 14% | 62% | 38% | 45% | 55% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-24 | Viborg | 4 - 3 | Roskilde |
| 2015-05-13 | Viborg | 1 - 0 | Roskilde |
| 2014-10-12 | Roskilde | 1 - 1 | Viborg |
| 2014-08-31 | Viborg | 1 - 1 | Roskilde |
| 2012-04-09 | Roskilde | 0 - 4 | Viborg |
| 2011-08-28 | Viborg | 1 - 0 | Roskilde |
| 2011-03-20 | Viborg | 0 - 1 | Roskilde |
| 2010-09-19 | Roskilde | 2 - 1 | Viborg |
| 2010-04-18 | Roskilde | 1 - 1 | Viborg |
| 2009-08-09 | Viborg | 2 - 1 | Roskilde |
| 2009-05-28 | Roskilde | 2 - 0 | Viborg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 27% | 27% | 45% | 73% | 36% | 18% |
Roskilde utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Thisted | 1 - 1 | Roskilde |
| 2017-11-12 | Roskilde | 0 - 4 | Esbjerg |
| 2017-11-05 | Nykobing | 3 - 2 | Roskilde |
| 2017-10-29 | Fremad Amager | 0 - 1 | Roskilde |
| 2017-10-22 | Roskilde | 1 - 1 | Fredericia |
| 2017-10-15 | Skive | 0 - 2 | Roskilde |
| 2017-10-11 | HB Koge | 1 - 3 | Roskilde |
| 2017-10-01 | Roskilde | 2 - 0 | Nykobing |
| 2017-09-24 | Viborg | 4 - 3 | Roskilde |
| 2017-09-17 | Roskilde | 0 - 1 | Fremad Amager |
| 2017-09-10 | Esbjerg | 2 - 2 | Roskilde |
| 2017-09-02 | Roskilde | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 5 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 42% | 42% |
Viborg utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Viborg | 2 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-12 | Skive | 1 - 3 | Viborg |
| 2017-11-06 | Fredericia | 2 - 2 | Viborg |
| 2017-10-29 | Viborg | 2 - 2 | Thisted |
| 2017-10-25 | Esbjerg | 0 - 0 | Viborg |
| 2017-10-22 | Vejle | 3 - 1 | Viborg |
| 2017-10-15 | Viborg | 0 - 0 | Fremad Amager |
| 2017-10-01 | Viborg | 4 - 0 | Brabrand |
| 2017-09-24 | Viborg | 4 - 3 | Roskilde |
| 2017-09-17 | HB Koge | 3 - 0 | Viborg |
| 2017-09-13 | Viborg | 2 - 0 | Vejle |
| 2017-09-10 | Viborg | 3 - 2 | Skive |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 67% | 58% |
Tabella 1. divízió
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 18 | +11 | 35 |
| 2 | Vendsyssel FF | 18 | +13 | 32 |
| 3 | Thisted | 18 | +5 | 32 |
| 4 | Esbjerg | 18 | +14 | 31 |
| 5 | Viborg | 18 | +8 | 28 |
| 6 | HB Koge | 18 | +7 | 27 |
| 7 | Fredericia | 18 | +5 | 26 |
| 8 | Roskilde | 18 | -4 | 22 |
| 9 | Nykobing | 18 | -6 | 22 |
| 10 | Fremad Amager | 18 | -17 | 20 |
| 11 | Brabrand | 18 | -24 | 13 |
| 12 | Skive | 18 | -12 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Roskilde | |
| Viborg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Roskilde | Viborg |
|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 3 - 1 | |
| 2 | Vendsyssel FF | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Thisted | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Esbjerg | 0 - 4 | 0 - 0 |
| 5 | Viborg | - | |
| 6 | HB Koge | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 7 | Fredericia | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Roskilde | - | |
| 9 | Nykobing | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 10 | Fremad Amager | 0 - 1 | 0 - 6 |
| 11 | Brabrand | ||
| 12 | Skive | 3 - 1 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Roskilde | Viborg | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 22 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 8 |
| Pontok | 7 | 11 |
Liga forma
| Roskilde | Viborg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 8 |
8
4 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 5 |
3
2 4 |
Liga gólok
| Roskilde | Viborg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
30 |
36
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
15 |
17
16 |
Teljes statisztika 1. divízió
| Mérkőzések (108) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (333) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.08 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 60% |
| Felett 3.5 | 42% |
Roskilde következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Bröndby | - | Roskilde |
| 2018-02-07 | Nordsjaelland | - | Roskilde |
| 2018-02-27 | Malmö | - | Roskilde |
| 2018-03-04 | Vendsyssel FF | - | Roskilde |
| 2018-03-11 | Roskilde | - | Vejle |
| 2018-03-18 | Roskilde | - | Brabrand |
Viborg következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Viborg | - | Randers |
| 2018-03-04 | Viborg | - | Nykobing |
| 2018-03-11 | Brabrand | - | Viborg |
| 2018-03-18 | Viborg | - | HB Koge |
| 2018-03-29 | Viborg | - | Skive |
| 2018-04-02 | Viborg | - | Roskilde |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 3.60 | 2.29 |
| Valószínűség | 31% | 21% | 48% |
| X2 @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.41 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
