Serie A - Olaszország
vasárnap, 25.02.2018
19:45
19:45

Roma

Milan
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Roma |
| Vendég: | Milano |
| Távolság: | 477.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Olimpico |
| Befogadóképesség: | 73 261 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Gian Piero Gasperini (Ola) |
| Vendég: | Ruben Amorim (Por) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.25 | 1.85 | |||
| 51% | 18% | 31% | 1.95 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Milan | 0 - 2 | Roma |
| 2017-05-07 | Milan | 1 - 4 | Roma |
| 2016-12-12 | Roma | 1 - 0 | Milan |
| 2016-05-14 | Milan | 1 - 3 | Roma |
| 2016-01-09 | Roma | 1 - 1 | Milan |
| 2015-05-09 | Milan | 2 - 1 | Roma |
| 2014-12-20 | Roma | 0 - 0 | Milan |
| 2014-04-25 | Roma | 2 - 0 | Milan |
| 2013-12-16 | Milan | 2 - 2 | Roma |
| 2013-05-12 | Milan | 0 - 0 | Roma |
| 2012-12-22 | Roma | 4 - 2 | Milan |
| 2012-03-24 | Milan | 2 - 1 | Roma |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Roma utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-21 | Sahtar Donyeck | 2 - 1 | Roma |
| 2018-02-17 | Udinese | 0 - 2 | Roma |
| 2018-02-11 | Roma | 5 - 2 | Benevento |
| 2018-02-04 | Verona | 0 - 1 | Roma |
| 2018-01-28 | Roma | 0 - 1 | Sampdoria |
| 2018-01-24 | Sampdoria | 1 - 1 | Roma |
| 2018-01-21 | Inter | 1 - 1 | Roma |
| 2018-01-06 | Roma | 1 - 2 | Atalanta |
| 2017-12-30 | Roma | 1 - 1 | Sassuolo |
| 2017-12-23 | Juventus | 1 - 0 | Roma |
| 2017-12-20 | Roma | 1 - 2 | Torino |
| 2017-12-16 | Roma | 1 - 0 | Cagliari |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Milan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-22 | Milan | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2018-02-18 | Milan | 1 - 0 | Sampdoria |
| 2018-02-15 | Ludogorets | 0 - 3 | Milan |
| 2018-02-10 | SPAL | 0 - 4 | Milan |
| 2018-02-04 | Udinese | 1 - 1 | Milan |
| 2018-01-31 | Milan | 0 - 0 | Lazio |
| 2018-01-28 | Milan | 2 - 1 | Lazio |
| 2018-01-21 | Cagliari | 1 - 2 | Milan |
| 2018-01-06 | Milan | 1 - 0 | Crotone |
| 2017-12-30 | Fiorentina | 1 - 1 | Milan |
| 2017-12-27 | Milan | 0 - 0 | Inter |
| 2017-12-23 | Milan | 0 - 2 | Atalanta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 4 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 33% | 8% |
Tabella Serie A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | 25 | +40 | 66 |
| 2 | Juventus | 25 | +47 | 65 |
| 3 | Inter | 26 | +21 | 51 |
| 4 | Roma | 25 | +21 | 50 |
| 5 | Lazio | 25 | +28 | 49 |
| 6 | Sampdoria | 25 | +11 | 41 |
| 7 | Milan | 25 | +5 | 41 |
| 8 | Atalanta | 25 | +8 | 38 |
| 9 | Torino | 25 | +5 | 36 |
| 10 | Udinese | 25 | 0 | 33 |
| 11 | Bologna | 26 | -5 | 33 |
| 12 | Fiorentina | 25 | +2 | 32 |
| 13 | Genoa | 26 | -6 | 30 |
| 14 | Chievo | 25 | -19 | 25 |
| 15 | Cagliari | 25 | -13 | 25 |
| 16 | Sassuolo | 25 | -28 | 23 |
| 17 | Crotone | 25 | -23 | 21 |
| 18 | SPAL | 25 | -24 | 17 |
| 19 | Verona | 25 | -28 | 16 |
| 20 | Benevento | 26 | -42 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Roma | |
| Milan | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Roma | Milan |
|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Juventus | ||
| 3 | Inter | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 4 | Roma | - | |
| 5 | Lazio | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 6 | Sampdoria | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Milan | - | |
| 8 | Atalanta | 1 - 2 | |
| 9 | Torino | ||
| 10 | Udinese | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Bologna | 1 - 0 | |
| 12 | Fiorentina | 1 - 1 | |
| 13 | Genoa | ||
| 14 | Chievo | 1 - 4 | |
| 15 | Cagliari | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Sassuolo | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Crotone | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | SPAL | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 19 | Verona | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 20 | Benevento | 5 - 2 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Roma | Milan | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 50 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 7 |
| Pontok | 25 | 18 |
Liga forma
| Roma | Milan | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
5 5 |
12
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 4 |
5
3 5 |
Liga gólok
| Roma | Milan | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
19 |
35
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
13 |
23
20 |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (252) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (680) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 27% |
Roma következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Napoli | - | Roma |
| 2018-03-09 | Roma | - | Torino |
| 2018-03-13 | Roma | - | Sahtar Donyeck |
| 2018-03-18 | Crotone | - | Roma |
| 2018-03-31 | Bologna | - | Roma |
| 2018-04-04 | Barcelona | - | Roma |
Milan következő 6 mérkőzések
| 2018-02-28 | Lazio | - | Milan |
| 2018-03-04 | Milan | - | Inter |
| 2018-03-08 | Milan | - | Arsenal |
| 2018-03-11 | Genoa | - | Milan |
| 2018-03-15 | Arsenal | - | Milan |
| 2018-03-18 | Milan | - | Chievo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 4.00 |
| Valószínűség | 51% | 18% | 31% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.85 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.04 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
