Primera División - Uruguay
szombat, 17.03.2018
19:30
19:30

River Plate M.

Fenix
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Montevideo |
| Vendég: | Montevideo |
| Stadion | |
| Stadion: | Saroldi |
| Befogadóképesség: | 6 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.39 | 3.29 | 1X | 1.34 | 1.72 | |||
| 45% | 32% | 23% | 1.34 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 63% | 37% | 42% | 58% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Fenix | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2017-03-04 | River Plate M. | 0 - 0 | Fenix |
| 2016-10-01 | River Plate M. | 1 - 2 | Fenix |
| 2016-02-06 | Fenix | 1 - 1 | River Plate M. |
| 2015-08-15 | River Plate M. | 1 - 2 | Fenix |
| 2015-03-29 | Fenix | 1 - 2 | River Plate M. |
| 2014-09-22 | River Plate M. | 3 - 1 | Fenix |
| 2014-03-16 | River Plate M. | 1 - 1 | Fenix |
| 2013-10-19 | Fenix | 1 - 2 | River Plate M. |
| 2013-06-01 | River Plate M. | 1 - 0 | Fenix |
| 2012-12-08 | Fenix | 2 - 2 | River Plate M. |
| 2012-04-28 | River Plate M. | 2 - 1 | Fenix |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 58% | 17% |
River Plate M. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Rampla Juniors | 1 - 2 | River Plate M. |
| 2018-03-04 | River Plate M. | 2 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-02-25 | Danubio | 1 - 0 | River Plate M. |
| 2018-02-18 | River Plate M. | 3 - 1 | Atenas |
| 2018-02-11 | Penarol | 4 - 1 | River Plate M. |
| 2018-02-03 | River Plate M. | 2 - 2 | Boston River |
| 2017-12-03 | River Plate M. | 1 - 0 | El Tanque Sisley |
| 2017-11-26 | Racing Club M. | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2017-11-22 | River Plate M. | 2 - 1 | Penarol |
| 2017-11-18 | CA Cerro | 2 - 2 | River Plate M. |
| 2017-11-15 | Plaza Colonia | 2 - 3 | River Plate M. |
| 2017-11-11 | River Plate M. | 1 - 1 | Danubio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 8 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 67% | 50% |
Fenix utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Fenix | 0 - 1 | Racing Club M. |
| 2018-03-04 | Defensor Sp. | 3 - 2 | Fenix |
| 2018-02-25 | Fenix | 2 - 0 | Progreso M. |
| 2018-02-18 | Nacional M. | 2 - 1 | Fenix |
| 2018-02-11 | Fenix | 0 - 0 | CA Cerro |
| 2018-02-03 | Fenix | 3 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-12-03 | Defensor Sp. | 0 - 2 | Fenix |
| 2017-11-26 | Fenix | 1 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-11-22 | Fenix | 1 - 1 | CA Cerro |
| 2017-11-18 | Nacional M. | 1 - 0 | Fenix |
| 2017-11-15 | Fenix | 4 - 1 | Mont. Wanderers |
| 2017-11-12 | Boston River | 0 - 0 | Fenix |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Nacional M. | 6 | +11 | 15 |
| 3 | Liverpool M. | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Danubio | 6 | +1 | 13 |
| 5 | Progreso M. | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Defensor Sp. | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Mont. Wanderers | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Atenas | 6 | -4 | 9 |
| 9 | River Plate M. | 6 | -1 | 8 |
| 10 | CA Cerro | 6 | -4 | 8 |
| 11 | Fenix | 6 | +1 | 7 |
| 12 | Boston River | 6 | -2 | 7 |
| 13 | Racing Club M. | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Mont. City Torque | 6 | -7 | 2 |
| 15 | Rampla Juniors | 6 | -10 | 1 |
| 16 | El Tanque Sisley | 6 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| River Plate M. | |
| Fenix | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | River Plate M. | Fenix |
|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | ||
| 2 | Nacional M. | 2 - 1 | |
| 3 | Liverpool M. | ||
| 4 | Danubio | ||
| 5 | Progreso M. | ||
| 6 | Defensor Sp. | 3 - 2 | |
| 7 | Mont. Wanderers | ||
| 8 | Atenas | 3 - 1 | |
| 9 | River Plate M. | - | |
| 10 | CA Cerro | ||
| 11 | Fenix | - | |
| 12 | Boston River | 2 - 2 | |
| 13 | Racing Club M. | ||
| 14 | Mont. City Torque | 2 - 2 | |
| 15 | Rampla Juniors | ||
| 16 | El Tanque Sisley |
Liga pozíció
| River Plate M. | Fenix | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 8 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 14 |
| Pontok | 5 | 0 |
Liga forma
| River Plate M. | Fenix | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 2 |
2
1 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 0 |
0
0 2 |
Liga gólok
| River Plate M. | Fenix | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
11 |
8
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
5 |
3
5 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (48) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (123) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 27% |
River Plate M. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Nacional M. | - | River Plate M. |
| 2018-03-28 | River Plate M. | - | Progreso M. |
| 2018-04-01 | Defensor Sp. | - | River Plate M. |
| 2018-04-08 | River Plate M. | - | Racing Club M. |
| 2018-04-14 | River Plate M. | - | CA Cerro |
| 2018-04-21 | Mont. Wanderers | - | River Plate M. |
Fenix következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Fenix | - | Mont. Wanderers |
| 2018-03-28 | Liverpool M. | - | Fenix |
| 2018-03-31 | Fenix | - | El Tanque Sisley |
| 2018-04-06 | Boston River | - | Fenix |
| 2018-04-14 | Fenix | - | Penarol |
| 2018-04-22 | Atenas | - | Fenix |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.39 | 3.29 |
| Valószínűség | 45% | 32% | 23% |
| 1X @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.72 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
