Primeira Liga - Portugália
szombat, 10.03.2018
16:00
16:00

Rio Ave

Feirense
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vila do Conde |
| Vendég: | Santa Maria da Feira |
| Távolság: | 50.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio do Rio Ave FC |
| Befogadóképesség: | 12 820 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.39 | 6.50 | 1 | 1.12 | 2.29 | |||
| 58% | 14% | 28% | 1.61 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Feirense | 1 - 0 | Rio Ave |
| 2017-02-06 | Feirense | 2 - 1 | Rio Ave |
| 2016-08-28 | Rio Ave | 1 - 0 | Feirense |
| 2012-04-07 | Rio Ave | 2 - 2 | Feirense |
| 2011-11-27 | Feirense | 2 - 0 | Rio Ave |
| 2010-11-21 | Rio Ave | 3 - 0 | Feirense |
| 2008-05-11 | Feirense | 1 - 1 | Rio Ave |
| 2008-01-06 | Rio Ave | 0 - 1 | Feirense |
| 2007-04-01 | Rio Ave | 2 - 1 | Feirense |
| 2006-10-29 | Feirense | 4 - 1 | Rio Ave |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 30% | 20% | 50% | 70% | 50% | 20% |
Rio Ave utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Vitoria Setubal | 1 - 0 | Rio Ave |
| 2018-02-23 | Rio Ave | 0 - 0 | Aves |
| 2018-02-18 | Porto | 5 - 0 | Rio Ave |
| 2018-02-10 | Rio Ave | 3 - 0 | Maritimo |
| 2018-02-03 | Benfica | 5 - 1 | Rio Ave |
| 2018-01-29 | Portimonense | 4 - 1 | Rio Ave |
| 2018-01-21 | Rio Ave | 2 - 0 | Boavista |
| 2018-01-14 | B-SAD | 1 - 2 | Rio Ave |
| 2018-01-10 | Rio Ave | 3 - 3 | Aves |
| 2018-01-06 | SC Braga | 2 - 1 | Rio Ave |
| 2018-01-03 | Rio Ave | 4 - 2 | Pacos Ferreira |
| 2017-12-30 | Rio Ave | 3 - 2 | Leixoes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Feirense utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Feirense | 3 - 0 | Boavista |
| 2018-02-24 | B-SAD | 1 - 0 | Feirense |
| 2018-02-16 | Feirense | 1 - 3 | Portimonense |
| 2018-02-11 | Sporting CP | 2 - 0 | Feirense |
| 2018-02-04 | Feirense | 1 - 2 | Chaves |
| 2018-01-29 | Pacos Ferreira | 2 - 1 | Feirense |
| 2018-01-21 | Feirense | 1 - 0 | Moreirense |
| 2018-01-14 | Tondela | 3 - 1 | Feirense |
| 2018-01-08 | Estoril Praia | 0 - 2 | Feirense |
| 2018-01-03 | Feirense | 1 - 2 | Porto |
| 2017-12-30 | Feirense | 2 - 2 | Oliveirense |
| 2017-12-17 | Feirense | 1 - 0 | Vitoria Setubal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 25 | +55 | 67 |
| 2 | Benfica | 25 | +51 | 62 |
| 3 | Sporting CP | 25 | +33 | 59 |
| 4 | SC Braga | 26 | +35 | 58 |
| 5 | Rio Ave | 25 | -1 | 37 |
| 6 | Chaves | 25 | -6 | 36 |
| 7 | Maritimo | 25 | -14 | 33 |
| 8 | Boavista | 25 | -8 | 33 |
| 9 | V. Guimaraes | 25 | -14 | 30 |
| 10 | Tondela | 25 | -8 | 28 |
| 11 | B-SAD | 25 | -12 | 28 |
| 12 | Portimonense | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Aves | 25 | -8 | 25 |
| 14 | Vitoria Setubal | 25 | -17 | 24 |
| 15 | Feirense | 25 | -11 | 23 |
| 16 | Moreirense | 26 | -18 | 22 |
| 17 | Pacos Ferreira | 25 | -20 | 21 |
| 18 | Estoril Praia | 25 | -29 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rio Ave | |
| Feirense | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rio Ave | Feirense |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 1 - 2 | |
| 2 | Benfica | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Sporting CP | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | SC Braga | 3 - 1 | |
| 5 | Rio Ave | - | |
| 6 | Chaves | 0 - 2 | |
| 7 | Maritimo | 3 - 0 | |
| 8 | Boavista | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | V. Guimaraes | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Tondela | 3 - 1 | |
| 11 | B-SAD | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Portimonense | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Aves | 0 - 0 | |
| 14 | Vitoria Setubal | 2 - 1 | |
| 15 | Feirense | - | |
| 16 | Moreirense | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Pacos Ferreira | 4 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Estoril Praia | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Rio Ave | Feirense | |
| Pozíció | 5 | 15 |
| Pontok | 37 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 16 |
| Pontok | 23 | 7 |
Liga forma
| Rio Ave | Feirense | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
4 10 |
7
2 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 3 |
2
1 9 |
Liga gólok
| Rio Ave | Feirense | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
32 |
23
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
9 |
8
16 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (226) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (617) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 29% |
Rio Ave következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Sporting CP | - | Rio Ave |
| 2018-03-30 | Rio Ave | - | Estoril Praia |
| 2018-04-06 | V. Guimaraes | - | Rio Ave |
| 2018-04-16 | Rio Ave | - | Tondela |
| 2018-04-22 | Moreirense | - | Rio Ave |
| 2018-04-29 | Rio Ave | - | Chaves |
Feirense következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Feirense | - | Benfica |
| 2018-03-30 | Maritimo | - | Feirense |
| 2018-04-07 | Feirense | - | SC Braga |
| 2018-04-14 | Aves | - | Feirense |
| 2018-04-21 | Feirense | - | V. Guimaraes |
| 2018-04-28 | Vitoria Setubal | - | Feirense |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 3.39 | 6.50 |
| Valószínűség | 58% | 14% | 28% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.29 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
