Virslīga - Lettország
szombat, 14.04.2018
12:30
12:30

RFS Riga

Jelgava
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Riga |
| Vendég: | Jelgava |
| Távolság: | 40.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | LNK Sporta Parks |
| Befogadóképesség: | 2 300 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.29 | 4.20 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.75 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.04 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Jelgava | 1 - 0 | RFS Riga |
| 2017-09-10 | RFS Riga | 3 - 0 | Jelgava |
| 2017-07-16 | Jelgava | 1 - 1 | RFS Riga |
| 2017-05-08 | RFS Riga | 0 - 1 | Jelgava |
| 2016-09-16 | RFS Riga | 1 - 0 | Jelgava |
| 2016-07-25 | Jelgava | 2 - 0 | RFS Riga |
| 2016-05-14 | RFS Riga | 1 - 0 | Jelgava |
| 2016-03-12 | Jelgava | 4 - 0 | RFS Riga |
| 2014-11-01 | RFS Riga | 1 - 3 | Jelgava |
| 2014-08-17 | RFS Riga | 0 - 3 | Jelgava |
| 2014-06-21 | Jelgava | 1 - 1 | RFS Riga |
| 2014-05-01 | Jelgava | 4 - 1 | RFS Riga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 25% |
RFS Riga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Riga FC | 1 - 2 | RFS Riga |
| 2018-04-01 | RFS Riga | 3 - 1 | Metta |
| 2017-11-04 | Jelgava | 1 - 0 | RFS Riga |
| 2017-10-28 | RFS Riga | 2 - 4 | Ventspils |
| 2017-10-22 | Riga FC | 0 - 1 | RFS Riga |
| 2017-10-14 | RFS Riga | 1 - 2 | FK Liepaja |
| 2017-09-30 | Metta | 2 - 0 | RFS Riga |
| 2017-09-27 | Sp. Jurmala | 1 - 3 | RFS Riga |
| 2017-09-20 | FK Liepaja | 4 - 1 | RFS Riga |
| 2017-09-16 | RFS Riga | 1 - 0 | Sp. Jurmala |
| 2017-09-10 | RFS Riga | 3 - 0 | Jelgava |
| 2017-08-26 | Ventspils | 1 - 2 | RFS Riga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Jelgava utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Jelgava | 0 - 2 | Ventspils |
| 2018-04-01 | Jelgava | 1 - 0 | Sp. Jurmala |
| 2017-11-04 | Jelgava | 1 - 0 | RFS Riga |
| 2017-10-28 | Riga FC | 2 - 2 | Jelgava |
| 2017-10-22 | Jelgava | 1 - 1 | Metta |
| 2017-10-14 | Sp. Jurmala | 0 - 1 | Jelgava |
| 2017-09-30 | Jelgava | 0 - 1 | Ventspils |
| 2017-09-25 | FK Liepaja | 0 - 1 | Jelgava |
| 2017-09-13 | Riga FC | 2 - 2 | Jelgava |
| 2017-09-10 | RFS Riga | 3 - 0 | Jelgava |
| 2017-08-25 | Jelgava | 1 - 2 | Riga FC |
| 2017-08-21 | Metta | 0 - 0 | Jelgava |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Tabella Virslīga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Liepaja | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Ventspils | 2 | +4 | 6 |
| 3 | RFS Riga | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Sp. Jurmala | 2 | +2 | 3 |
| 5 | Riga FC | 3 | -1 | 3 |
| 6 | Jelgava | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Valmiera | 2 | -6 | 0 |
| 7 | Metta | 3 | -6 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| RFS Riga | |
| Jelgava | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | RFS Riga | Jelgava |
|---|---|---|---|
| 1 | FK Liepaja | ||
| 2 | Ventspils | ||
| 3 | RFS Riga | - | |
| 4 | Sp. Jurmala | ||
| 5 | Riga FC | ||
| 6 | Jelgava | - | |
| 7 | Valmiera | ||
| 7 | Metta | 3 - 1 |
Liga pozíció
| RFS Riga | Jelgava | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 6 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| RFS Riga | Jelgava | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| RFS Riga | Jelgava | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
2 |
1
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Virslīga
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 67% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (23) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.78 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.78 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 56% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 33% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 33% |
RFS Riga következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Valmiera | - | RFS Riga |
| 2018-04-28 | RFS Riga | - | Sp. Jurmala |
| 2018-05-05 | Ventspils | - | RFS Riga |
| 2018-05-11 | FK Liepaja | - | RFS Riga |
| 2018-05-16 | Metta | - | RFS Riga |
| 2018-05-21 | RFS Riga | - | Riga FC |
Jelgava következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Jelgava | - | Riga FC |
| 2018-04-30 | FK Liepaja | - | Jelgava |
| 2018-05-06 | Jelgava | - | Metta |
| 2018-05-11 | Jelgava | - | Valmiera |
| 2018-05-16 | Sp. Jurmala | - | Jelgava |
| 2018-05-21 | Ventspils | - | Jelgava |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.29 | 4.20 |
| Valószínűség | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 70% | 30% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.04 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.25 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.93 | 1.77 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.93 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
