Prva Liga - Észak-Macedónia
szombat, 17.02.2018
13:00
13:00

Renova

Sileks
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dzepciste / Tetovo |
| Vendég: | Kratovo |
| Távolság: | 97.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ecolog Arena (Tetovo) |
| Befogadóképesség: | 15 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.50 | |||
| 28% | 26% | 46% | 1.50 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.20 | 1.64 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 42% | 58% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | Sileks | 0 - 0 | Renova |
| 2017-08-19 | Renova | 0 - 3 | Sileks |
| 2017-05-14 | Renova | 1 - 0 | Sileks |
| 2017-04-02 | Sileks | 3 - 0 | Renova |
| 2016-11-20 | Renova | 2 - 2 | Sileks |
| 2016-09-18 | Sileks | 0 - 0 | Renova |
| 2016-04-03 | Sileks | 1 - 0 | Renova |
| 2015-11-01 | Renova | 2 - 1 | Sileks |
| 2015-10-21 | Sileks | 3 - 1 | Renova |
| 2015-09-30 | Renova | 1 - 2 | Sileks |
| 2015-08-26 | Sileks | 1 - 0 | Renova |
| 2015-05-12 | Renova | 0 - 1 | Sileks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 6 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 50% | 50% | 17% |
Renova utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-14 | Rabotnicki | 0 - 0 | Renova |
| 2017-12-03 | Pobeda | 1 - 1 | Renova |
| 2017-11-29 | Skopje | 1 - 2 | Renova |
| 2017-11-25 | Renova | 1 - 6 | Shkendija Tetovo |
| 2017-11-19 | Shkupi | 4 - 1 | Renova |
| 2017-11-16 | Renova | 2 - 5 | Vardar |
| 2017-11-08 | Renova | 2 - 0 | Skopje |
| 2017-11-05 | Pelister | 2 - 1 | Renova |
| 2017-10-28 | Renova | 3 - 1 | AP Brera |
| 2017-10-25 | Renova | 5 - 1 | Skopje |
| 2017-10-22 | Sileks | 0 - 0 | Renova |
| 2017-10-14 | Renova | 3 - 1 | Rabotnicki |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Sileks utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | AP Brera | 0 - 1 | Sileks |
| 2017-11-26 | Sileks | 2 - 1 | Rabotnicki |
| 2017-11-19 | Pobeda | 0 - 2 | Sileks |
| 2017-11-16 | Sileks | 0 - 2 | Shkendija Tetovo |
| 2017-11-05 | Shkupi | 0 - 1 | Sileks |
| 2017-10-29 | Sileks | 0 - 0 | Vardar |
| 2017-10-25 | Pelister | 1 - 2 | Sileks |
| 2017-10-22 | Sileks | 0 - 0 | Renova |
| 2017-10-18 | AP Brera | 5 - 0 | Sileks |
| 2017-10-14 | Skopje | 1 - 1 | Sileks |
| 2017-09-30 | Sileks | 1 - 0 | AP Brera |
| 2017-09-27 | Rabotnicki | 0 - 0 | Sileks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 25% | 8% |
Tabella Prva Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 19 | +37 | 47 |
| 2 | Vardar | 19 | +16 | 39 |
| 3 | Sileks | 18 | -1 | 31 |
| 4 | Shkupi | 19 | 0 | 26 |
| 5 | AP Brera | 19 | -3 | 25 |
| 6 | Rabotnicki | 19 | +3 | 24 |
| 7 | Pobeda | 19 | -12 | 20 |
| 8 | Renova | 19 | -10 | 19 |
| 9 | Pelister | 19 | -9 | 17 |
| 10 | Skopje | 18 | -21 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Renova | |
| Sileks | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Renova | Sileks |
|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 1 - 6 | 5 - 0 |
| 2 | Vardar | 2 - 5 | 3 - 1 |
| 3 | Sileks | 0 - 3 | - |
| 4 | Shkupi | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | AP Brera | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Rabotnicki | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Pobeda | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Renova | - | 0 - 3 |
| 9 | Pelister | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Skopje | 5 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Renova | Sileks | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 19 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 2 |
| Pontok | 14 | 17 |
Liga forma
| Renova | Sileks | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
7 8 |
9
4 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 3 |
5
2 2 |
Liga gólok
| Renova | Sileks | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
29 |
17
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
17 |
11
10 |
Teljes statisztika Prva Liga
| Mérkőzések (94) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (247) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 28% |
Renova következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Skopje | - | Renova |
| 2018-03-04 | AP Brera | - | Renova |
| 2018-03-10 | Renova | - | Pelister |
| 2018-03-14 | Shkendija Tetovo | - | Renova |
| 2018-03-17 | Vardar | - | Renova |
| 2018-04-01 | Renova | - | Shkupi |
Sileks következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Sileks | - | Pelister |
| 2018-03-04 | Vardar | - | Sileks |
| 2018-03-07 | Sileks | - | Skopje |
| 2018-03-11 | Sileks | - | Shkupi |
| 2018-03-17 | Shkendija Tetovo | - | Sileks |
| 2018-04-01 | Sileks | - | Pobeda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Valószínűség | 28% | 26% | 46% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.50 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.38 | 2.80 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.38 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.10 | 1.20 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-17 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
