Serie C - C. csoport - Olaszország
vasárnap, 17.12.2017
15:30
15:30

Rende 1968

Catania
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rende |
| Vendég: | Catania |
| Távolság: | 224.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 2.87 | 2.54 | 2 | 1.50 | 1.39 | |||
| 39% | 12% | 49% | 2.54 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 52% | 48% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Rende 1968 utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Fidelis Andria | 3 - 1 | Rende 1968 |
| 2017-12-03 | Rende 1968 | 0 - 0 | Cosenza |
| 2017-11-25 | Casertana | 0 - 0 | Rende 1968 |
| 2017-11-18 | Rende 1968 | 2 - 0 | Matera |
| 2017-11-11 | Monopoli 1966 | 0 - 1 | Rende 1968 |
| 2017-11-07 | Trapani | 4 - 0 | Rende 1968 |
| 2017-11-04 | Rende 1968 | 1 - 0 | Sicula Leonzio |
| 2017-10-28 | Juve Stabia | 1 - 0 | Rende 1968 |
| 2017-10-21 | Rende 1968 | 1 - 0 | Paganese |
| 2017-10-14 | Bisceglie 1913 | 0 - 0 | Rende 1968 |
| 2017-10-07 | Rende 1968 | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2017-10-03 | Racing Fondi | 1 - 1 | Rende 1968 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 42% | 25% | 17% |
Catania utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Catania | 1 - 1 | Matera |
| 2017-12-01 | Trapani | 2 - 0 | Catania |
| 2017-11-25 | Catania | 2 - 0 | Akragas |
| 2017-11-22 | Catania | 1 - 2 | Cosenza |
| 2017-11-18 | Juve Stabia | 0 - 1 | Catania |
| 2017-11-12 | Catania | 1 - 0 | Catanzaro |
| 2017-11-07 | Paganese | 2 - 5 | Catania |
| 2017-11-04 | Catania | 4 - 1 | Bisceglie 1913 |
| 2017-10-28 | Reggina | 2 - 1 | Catania |
| 2017-10-21 | Catania | 1 - 2 | Sicula Leonzio |
| 2017-10-14 | Siracusa | 0 - 1 | Catania |
| 2017-10-03 | Catania | 1 - 0 | Monopoli 1966 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Serie C - C. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 17 | +11 | 38 |
| 2 | Trapani | 17 | +18 | 35 |
| 3 | Catania | 17 | +15 | 35 |
| 4 | Juve Stabia | 18 | +2 | 25 |
| 5 | V. Francavilla | 17 | -2 | 25 |
| 6 | Rende 1968 | 17 | -2 | 25 |
| 7 | Catanzaro | 17 | 0 | 24 |
| 8 | Monopoli 1966 | 17 | +5 | 23 |
| 9 | Bisceglie 1913 | 17 | -5 | 23 |
| 10 | Siracusa | 17 | +8 | 20 |
| 11 | Cosenza | 17 | -4 | 20 |
| 12 | Racing Fondi | 17 | -2 | 18 |
| 13 | Sicula Leonzio | 17 | -4 | 18 |
| 14 | Reggina | 18 | -8 | 18 |
| 15 | Casertana | 17 | -4 | 15 |
| 16 | Paganese | 17 | -8 | 15 |
| 17 | Fidelis Andria | 17 | -1 | 13 |
| 18 | Matera | 17 | +1 | 7 |
| 19 | Akragas | 18 | -20 | -3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rende 1968 | |
| Catania | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rende 1968 | Catania |
|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | ||
| 2 | Trapani | 2 - 0 | |
| 3 | Catania | - | |
| 4 | Juve Stabia | 0 - 1 | |
| 5 | V. Francavilla | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 6 | Rende 1968 | - | |
| 7 | Catanzaro | 2 - 1 | |
| 8 | Monopoli 1966 | ||
| 9 | Bisceglie 1913 | ||
| 10 | Siracusa | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Cosenza | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Racing Fondi | ||
| 13 | Sicula Leonzio | 1 - 0 | |
| 14 | Reggina | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Casertana | 1 - 0 | |
| 16 | Paganese | 1 - 0 | 2 - 5 |
| 17 | Fidelis Andria | ||
| 18 | Matera | 2 - 0 | |
| 19 | Akragas |
Liga pozíció
| Rende 1968 | Catania | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 25 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 3 |
| Pontok | 16 | 15 |
Liga forma
| Rende 1968 | Catania | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 6 |
11
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 2 |
5
0 3 |
Liga gólok
| Rende 1968 | Catania | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
27
12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
3 |
12
7 |
Teljes statisztika Serie C - C. csoport
| Mérkőzések (163) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (359) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.15 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.05 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 17% |
Rende 1968 következő 6 mérkőzések
| 2017-12-23 | Reggina | - | Rende 1968 |
| 2017-12-30 | Rende 1968 | - | Akragas |
| 2018-01-20 | Siracusa | - | Rende 1968 |
| 2018-01-28 | Rende 1968 | - | Lecce |
| 2018-02-04 | V. Francavilla | - | Rende 1968 |
| 2018-02-18 | Rende 1968 | - | Racing Fondi |
Catania következő 6 mérkőzések
| 2017-12-23 | Racing Fondi | - | Catania |
| 2017-12-30 | Catania | - | Casertana |
| 2018-01-14 | Catania | - | Sion |
| 2018-01-21 | Lecce | - | Catania |
| 2018-01-29 | Catania | - | V. Francavilla |
| 2018-02-04 | Fidelis Andria | - | Catania |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 2.87 | 2.54 |
| Valószínűség | 39% | 12% | 49% |
| 2 @ 2.54 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.39 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-17 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
